پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد
پرچم ساحلی چیست و چه کاربردی دارد؟
پرچم ساحلی چیست و چه کاربردی دارد؟

در فضای باز و محیط های نمایشگاهی یا فروشگاهی، برای معرفی فعالیتی که در آن اماکن انجام می گیرد و یا خدماتی که ارائه می شود، از روش های متنوعی بهره گیری می شود. برای مثال، بیلبوردها در بعضی موارد مورد استفاده قرار می گیرند؛ ولی در حال حاضر روش های نوین تری پا به عرصه تبلیغات گذاشته اند، پرچم های ساحلی در انواع و کاربردهای مختلف، از نمونه این روش ها است. پرچم به طور کلی می تواند نمادی از هویت یک برند باشد که پرچم ساحلی یکی از انواع آن است. در تیم استند رسانه، با کیفیت ترین پرچم های ساحلی تولید وعرضه می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

لطفا برای سفارش انواع استند نمایشگاهی از وب سایت استند، رسانه کلیک کنید.

پرچم ساحلی چیست و چه کاربردی دارد؟

 • پرچم ساحلی چیست ؟
 • انواع پرچم های ساحلی
 1. پرچم ساحلی هلالی
 2. پرچم ساحلی بادبانی
 3. پرچم ساحلی سامورایی
 4. پرچم ساحلی کمانی
 5. پرچم ساحلی قطره‌ای (دلفینی)
 • کاربردهای پرچم ساحلی چیست ؟
 • اندازه و ابعاد پرچم های ساحلی
 • روش نصب پرچم‌های ساحلی
 • طول عمر پرچم ساحلی
 • قیمت پرچم ساحلی

پرچم ساحلی چیست ؟

پرچم ساحلی یکی از انواع پرچمها و از روش های تبلیغاتی نسبتا جدید در ایران می باشد. بسیاری از شرکت ها و سازمان ها از پرچم های ساحلی برای معرفی خود و تبلیغات برندشان استفاده می کنند. پرچم های ساحلی را عموما در فضاهایی قرار می دهند که به راحتی در دیدرس عموم باشد و جلب توجه کند، و به طور معمول روی آن نام و لوگوی شرکت یا فروشگاه قرار گرفته است. این پرچم ها از انواع گوناگونی برخوردارند و در رده المان های خارج از محیط قرار گرفته اند، به عبارت دیگر، پرچم های ساحلی در فضای باز به کار می روند. در حقیقت، پرچم های ساحلی به کسب و کار شما کمک می کند تا بیشتر شناخته شده و در خاطر مردم ثبت شوید.

انواع پرچم های ساحلی :

همانطور که ذکر شد، پرچم های ساحلی دارای انواع مختلفی هستند. در ادامه به آن ها اشاره کرده و راجع به هر یک، توضیح می دهیم.

1 . پرچم ساحلی هلالی :

پرچم ساحلی هلالی از انواع پرچم های ساحلی است که برای تبلغات در اکثر مکان ها مناسب می باشد. پرچم ساحلی هلالی در برابر تابش خورشید و اشعه UV، از مقاومت خوبی برخوردار است و به طور کلی این نوع از پرچم های ساحلی، از سازه های پردوام به شمار می آیند. ضمنا این پرچم ها، دارای دوخت با کیفیت بالا هستند و بدنه آنها در برابر رطوبت مقام است. پرچم های ساحلی هلالی در اماکن مختلفی نظیر فروشگاه های مختلف، مراکز تفریحی، تالار ها و سالن های ورزشی، محیط نمایشگاها و .... کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند.

2 . پرچم ساحلی بادبانی :

پرچم ساحلی بادبانی از محبوب ترین نوع پرچم های ساحلی است، به طوری که این پرچم در مشاغل اروپایی، آمریکایی و آسیای شرقی نیز قابل مشاهده می باشد. پرچم ساحلی بادبانی به دلایل شکل ظاهری و نوع طراحی و همچنین کارایی آن، بسیار محبوب شده است. این پرچم ها دارای پارچه هایی با مقاومت بالا و با قابلیت شستشو، جابه جایی سریع و راحت می باشند و البته این ویژگی ها خود دلایل دیگری برای محبوبیت این نوع از پرچم ها است. لازم به ذکر است که پرچم های ساحلی بادبانی، در محیط های باز و خارج ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.

3 . پرچم ساحلی سامورایی :

این مدل پرچم در اکثر زمینه ها دارای کاربرد است و در تبلیغات و اعلانات استفاده می شود. پرچم ساحلی سامورایی از این جهت به این نام خوانده می شود چون در زمان های گذشته، جنگجویان سامورایی در کشور ژاپن، نشان خانوادگی و علامت خود را در مراسم ها و یا در میدان جنگ روی این پرچم می زدند و از آن استفاده می کردند. پارچه با کیفیت بالا و قابل اتو کشی و شست و شو، بدنه مقاوم و با کیفیت، مقاوم در برابر نور خورشید و اشعه UV، چاپ یک رو (با قابلیت دید دوطرفه)، مقرون به صرفه و نصب راحت، از ویژگی های این پرچم است. در ضمن، خریداران می توانند از پرچم های ساحلی سامورایی در دفعات بالا و در همه زمینه ها استفاده کنند.
    

4 . پرچم ساحلی کمانی :

یکی دیگر از انواع پرچم های ساحلی، پرچم ساحلی کمانی است. این نوع پرچم از پرکاربردترین ها در بین پرچم های ساحلی می باشد و دارای جنبه تبلیغاتی است. پرچم ساحلی کمانی به راحتی می تواند در مکان های مختلف قرار گیرد و به دلیل داشتن پایه پهن و سنگین، بعد از قرارگیری، دچار سقوط و یا جابه جایی نمی شود. این نوع پرچم از ظاهری زیبا و لوکس برخوردار است و بسیار بادوام و مقاوم است. میتوان از پرچم ساحلی کمانی در نمایشگاه ها و دیگر زمینه ها استفاده نمود.

5 . پرچم ساحلی قطره ای :

این نوع پرچم ساحلی به دلیل شباهتی که به دلفین دارد با نام پرچم دلفینی نیز شناخته میشود. پرچم ساحلی قطره ای نیز از پرچم های ساحلی پرطرفدار است و به خاطر ظاهر قطره مانندش، در مکان های ساحلی و تفریحی از آن استفاده می شود. البته در اماکنی مانند مرکز شهرها و پارکها نیز دیده شده اند. پرچم ساحلی قطره ای دارای ویژگی هایی نظیر مقاوت بالا، قیمت منطقی، تنوع و قابلیت استفاده در مکان های مختلف است.


کاربردهای پرچم ساحلی چیست ؟

همانطور که پیش تر گفته شد، پرچم های ساحلی در انواع زمینه ها دارای کاربرد هستند ولی بیشترین کاربرد آنها در تبلیغات و معرفی فعالیت ها و کسب و کار می باشد. پرچم ها به عنوان نمادی برای هویت و اصالت یک ملت و یا برند هستند و به همین خاطر، از آن ها می توان برای تبلیغات و معرفی استفاده نمود.


         

اندازه و ابعاد پرچم های ساحلی :

این پرچم ها به دلیل دارا بودن انواع و اشکال گوناگون، در ابعاد مختلفی نیز قابل مشاهده هستند. البته متداول ترین ابعاد در اکثر پرچم های ساحلی، ارتفاع 2.5 متری (60 در 270 سانتی متر ) و یا پرچم هایی با ارتفاع 3 متری (70 در 270 سانتی متر)، می باشند.


روش نصب پرچم های ساحلی :

نصب پرچم ها از اصول خاصی برخوردارند و برای اینکه بازدهی خوبی داشته باشند باید از این اصول به درستی پیروی شود. لذا پرچم های ساحلی باید در وضعی نصب شوند و قرار گیرند تا بیشترین توجه را به خودشان جلب کنند. از دیگر موارد مهم در نصب پرچم که بایستی مورد توجه قرار گیرند، ایستایی پرچم است. ایستایی صاف و نود درجه باید رعایت شود. ضممنا بند پرچم نیز باید به اندازه درست و مناسب کشیده شود تا پارچه پرچم بدون موج و به طور صاف در جای خود قرار گیرد.


برای چاپ تابلوهای دکوراتیو از وب سایت استند رسانه کلیک کنید.طول عمر پرچم ساحلی :

در پرچم های ساحلی از بهترین پارچه ها استفاده می شود. پارچه ها در پرچم های ساحلی عموما از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند و گذر زمان، تغییرات چندانی رو آن ایجاد نمی کند. پرچم های ساحلی حتی در شرایط جوی نامناسب مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. به همین دلایل این پرچم ها از عمر خوبی برخوردارند.


قیمت پرچم ساحلی :

پرچم های ساحلی از طرق چاپ دیجیتالی تولید می شوند و به همین خاطر قیمت پایینی ندارند. چاپ دیجیتال در پرچم های ساحلی در مقایسه با چاپ سیلک معمولی، کیفیت بالاتر و بهتری را در اختیار مشتریان قرار می دهد. البته قیمت کلی پرچم ساحلی به غیر از چاپ با کیفیت دیجیتال، به اندازه آن نیز بستگی دارد.


برای سفارش انواع لایت باکس از وب سایت استند رسانه کلیک کنید.

      


سخن پایانی :

بارها در مقاله ذکر کردیم که پرچم ها از المان های بسیار مهم و تاثیرگذار در معرفی و تبلیغات به شما می آیند. پرچم های ساحلی نیز یکی از انواع پرچم ها هستند که نقشی مهم در تبلیغ و معرفی برند و یا فعالیت در مکان های مختلف دارد و به دلیل کیفیت بالا و کارایی اش در اماکن مختلف، بسیار پرطرفدار می باشند.

برای دریافت مشاوره خرید و اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش و ارتباط با کارشناسان ما در استند رسانه کافی است با شماره‌های زیر تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید:

 • تلفن : 68-67 665 665 -021
 • همراه تلگرام و واتس آپ : 818 90 40 0919
» چاپ و تبلیغات
طراحی و چاپ انواع استند نمایشگاهی در استند رسانه چاپ استند پرچمی ساحلی استند رسانه تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی نقش انواع سازه های نمایشگاهی در تبلیغات استند میز کانتر چه کاربردهایی دارد؟ انواع رول آپ استند نمايشگاهی طراحی و چاپ لایت باکس، جذاب ترین تابلو تبلیغاتی انواع کاتالوگ و بروشور استند انواع فوم برد انواع تخته شاسی و کاربردهای آن چاپ پلات و لمینت در استند رسانه آموزش طراحی بنر در فتوشاپ با استند رسانه انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه هر آنچه درباره واقعیت مجازی باید بدانیم چاپ افست و نکات کاربردی رنگ در چاپ افست چرا هر مجموعه نیاز به ست اداری دارد؟ چگونه یک پوستر با کیفیت طراحی کنیم؟ آموزش انتخاب فونت در فتوشاپ با استند رسانه فواید تبلیغاتی با تیزر و رپورتاژ کار با تصاویر در فوتوشاپ با استند رسانه کار با افکت لایه ها در فتوشاپ خروجی های مختلف فایل های گرافیکی در استند رسانه اندازه فونت در طراحی بنر، تراکت، بروشور و کاتالوگ اهمیت رنگ در چاپ با استند رسانه پرچم ساحلی چیست و چه کاربردی دارد؟
سوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social