پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد
طراحی و چاپ انواع استند نمایشگاهی در استند رسانه
طراحی و چاپ انواع استند نمایشگاهی در استند رسانه

بر کسی پوشیده نیست که تبلیغات نقش اصلی بازاریابی را در دنیای تجارت و کسب و کار برعهده دارد به همین علت شاهد بروزرسانی ابزارهای تبلیغاتی بویژه استند نمایشگاهی در بسیاری از فضاهای تجاری و بازرگانی هستیم. با توجه به اینکه راه های ارتباطی مؤثری برای تبلیغات شرکت ها وجود دارد، می توانیم به برگزاری همایش ها و نمایشگاه های بین المللی و داخلی اشاره کنیم. قطعا تأثیری که استند نمایشگاهی در بازاریابی و فروش محصول دارند را نمی توان نادیده گرفت، اما در میان رقیبان تجاری، چه عواملی به موفقیت و جذب مشتری می انجامند.

آنچه شما را در میان رقیبان تجاری و سایر برندها در نمایشگاه برتری می دهد، نحوه ی تبلیغات و استفاده از سازه های نمایشگاهی جذاب است. همچنین دکوراسیون غرفه های نمایشگاهی نیز تأثیر زیادی در جذب مشتری دارند. نمایشگاه فضای وسیعی است که میزبان جمعی از متقاضیان خرید می باشد، مراجعه کنندگانی که از روبروی غرفه ها عبور می کنند تنها با نگاهی گذرا کیفیت غرفه و شرکت مورد نظر را رصد می کنند، بنابراین برای جلب چنین مراجعه کنندگانی تنها سه ثانیه فرصت دارید که آنها را جذب کنید و این تنها توسط تبلیغات بصری حاصل می شود. تبلیغات بصری شامل هر نوع سازه ای می شود که در دکوراسیون غرفه استفاده شده و این مهم شامل سازه های نمایشگاهی، سازه های تبلیغاتی، کاتالوگ ها، بروشورها، دکوراسیون و چیدمان لوازم و غیره می شود.

با اینکه دکوراسیون بیشترین تأثیر را در جذب نگاه های مخاطبان دارد، اما این سازه های نمایشگاهی هستند که در واقع برند و کسب و کار شرکت شما را به بهترین شکل ممکن معرفی و تبلیغ می کنند. حال ببینیم سازه های نمایشگاهی چیست؟

انواع سازه های نمایشگاهی در تبلیغات محیطی

سازه های نمایشگاهی، ابزار و طرح های تبلیغاتی هستند که با ابعاد و اندازه های مختلف، برند و کسب و کار را تبلیغ می کنند. سازه های نمایشگاهی شامل استند نیز می شوند که به منظور تبلیغات در فضاهایی نظیر نمایشگاه، کنفرانس ها، همایش ها و سازمان های اداری استفاده می شوند. استند نمایشگاهی، رول آپ استند نمایشگاهی، پاپ آپ استند نمایشگاهی و میز کانتر از سازه هایی می باشند که در غرفه های نمایشگاه ها زیاد به چشم می خورند.

استند چیست؟

استند یک نوع رسانه ی تبلیغاتی است که زیاد نام آن را می شنوید اما افرادی که با استند آشنایی ندارند بهتر است بدانند که استندها در واقع طرحی چاپی می باشند که بصورت پوستر بر روی پایه های مخصوص به نمایش گذاشته می شود. این استند ها از مواد اولیه ای نظیر فلز، پلکسی گلاس، کارتن پلاست و غیره ساخته می شوند که کاربردهای زیادی دارند.


از مزیت های استند که بگذریم، قابلیت استفاده در فضای کسب و کار بهترین ویژگی برای تبلیغات محیطی است که بسیاری از افراد در محیط های اداری و شرکتی از آنها استفاده می کنند. قطعا اگر وارد یک شرکت شوید با اولین نگاه به استند تبلیغاتی می توانید کل ماجرا از خدمات شرکت، محصول تولیدی، نام برند، لوگو و غیره را در یک چشم برهم زدن دریافت کنید. جالب است بدانید که تفاوتی که استندها با سایر پوسترهای تبلیغاتی دارند این است که در طرح چاپی استند می توانید ویژگی های مختلف را با وضوح بیشتری ببینید که این تأثیر بسیار زیادی در انتخاب محصول و تصمیم گیری نهایی برای خرید دارد.

نقش استند نمایشگاهی در تبلیغات

اگر بخواهیم تصویر کلی از استند نمایشگاهی در ذهن ایجاد کنیم، استند طرح چاپ شده ای است که در یک قالب و فرم مشخص توسط چند پایه گسترده و روی زمین قرار می گیرد. این سازه ها در سایزها و ابعاد مختلفی تولید می شوند که می توان سایز های بزرگتر را در گوشه ای از غرفه برای تبلیغات قرار داد و از استند نمایشگاهی A4 برای روی میزکانتر استفاده کرد.

تبلیغات در مراکز فروش یکی از روش های کارآمد و پرطرفدار بازاریابی در سال های اخیر است که با متدهای روز دنیا از طریق رسانه های تبلیغاتی متنوع نظیر طراحی استند نمایشگاهی همراه است. اگر تجربه شرکت در نمایشگاه های بین المللی را داشته باشید قطعا نمونه های زیادی از استندها را خواهید دید که در طرح ها و رنگ های مختلف تبلیغات محصول و شرکت مذبور را بر عهده دارند. استند نمایشگاهی به دلیل کارایی و بازخورد خوبی که دارد در بسیاری از فضاهای تبلیغاتی نظیر محیط کسب و کار، فروشگاه ها و مراکز اداری و تجاری نیز بکار برده می شود.

اکنون که با این محصول آشنا شدید می خواهیم نقش این سازه را در تبلیغات نمایشگاهی بررسی کنیم. طراحی و چاپ استند نمایشگاهی با کیفیت بالایی انجام می گیرد بطوریکه مخاطب با تماشای آن برای کسب اطلاعات بیشتر وارد فضای داخلی غرفه می شود که می تواند با مشاوره کانتر منجر به خرید شود.

مزیت های استفاده از استند نمایشگاهی در تبلیغات تجاری

-    قابل استفاده در فضاهای مختلف با ابعاد گوناگون حتی در فضاهای بسیار کوچک.

-    قابلیت چاپ در دو طرف استند بطوریکه می توان از دو طرف آن برای تبلیغات استفاده کرد.

-   طراحی و چاپ استند نمایشگاهی نسبت به سایر سازه های تبلیغاتی ارزان تر است پس می تواند تبلیغات مقرون به صرقه و کارآمدی را رقم بزند.

-    استند نمایشگاهی سازه هایی سبک و قابل حمل می باشند که نصب راحتی دارند و می توان آن را براحتی برپا کرد.

-    قابلیت چاپ مجدد بطوریکه می توانید طرح روی استند را تعویض و تبلیغات متفاوت تری را روی آن به نمایش گذاشت. (طراحی و چاپ مجدد روی استندی که از قبل دارید هزینه کمتری نسبت به ساخت سازه ی جدید دارد)

-    در طراحی و چاپ استند نمایشگاهی هیچگونه محدودیتی در سایز و فرم استند وجود ندارد و می توانید طرح دلخواهتان را در سایزهای مختلف سفارش دهید.

انواع استند نمايشگاهی در رسانه های تبلیغاتی

می توانید از استندهای نمایشگاهی برای تبلیغ کسب و کارتان در فضاهایی همچون نمایشگاه، کنفرانس و همایش ها استفاده کنید. هر چند که کاربرد این استند ها فراتر از حد تصور است و به عنوان بنرهای تبلیغاتی در بسیاری از شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. استند نمایشگاهی نظیر بسیاری از سازه های تبلیغاتی استند رسانه، بسیار راحت نصب می شوند با این تفاوت که این استندها بسیار سبک می باشند بنابراین می توانید بدون اعمال هزینه حمل و نقل، استند نمایشگاهی را در هر فضایی که بخواهید جابه جا کنید.

سازه های نمایشگاهی مزیت ها و ویژگی هایی دارند که تعیین کننده موقعیت و فضای مناسب برای تبلیغات می باشند، اما آنچه استند نمایشگاهی را نسبت به سایر سازه ها برتری می دهد، قابلیت چاپ مجدد بر روی استند است، بنابراین می توانیداین محصولات را بعد از پایان نمایشگاه نگهداری و برای نمایشگاه بعدی با یک چاپ جدید و تبلیغات به روزتر مورد استفاده قرار دهید. در استند رسانه سازه های تبلیغاتی مختلفی طراحی و چاپ می شود که از انواع استند نمایشگاهی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. استند روميزی سفید A4 درجه 1 (استند رومیزی مناسب برای نمایش 360 درجه)
  2. استند روميزی سفید A3 درجه 1
  3. استند پرچمی ساحلی 2.5 و 5 متری
  4. استند فلکه ای نقره ای 200*90 (مناسب جهت تزئین غرفه های نمایشگاهی)
  5. استند فلکه ای سفید 200*90
  6. سه پایه بوم فلزی خارجی
  7. استند تخته شاسی
  8. پوستر اسنپ سقفی

نحوه سفارش استند نمایشگاهی از آژانس های تبلیغاتی

اگر قصد سفارش استند نمایشگاهی دارید پیشنهاد می کنیم سری به  محصولات استند رسانه بزنید و با مشاهده انواع استند ها و سازه های نمایشگاهی، بهترین انتخاب را داشته باشید. آژانس تبلیغاتی استند رسانه یکی از معتبرترین شرکت های تبلیغاتی است که طراحی و چاپ انواع سازه های نمایشگاهی را اعم از پاپ آپ استند، رول آپ استند، میز کانتر، کاتالوگ و بروشور استند، لایت باکس و غیره را با بهترین روش چاپ و متناسب با سلیقه مشتری عرضه می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت، قیمت های مختلف سازه های نمایشگاهی را مقایسه و تبلیغات مقرون بصرفه ای را انتخاب کنید. به شما اطمینان می دهیم که با کیفیت ترین ابزارهای تبلیغاتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب :
چاپ استند چاپ پلات و لمینت سازه تبلیغاتی سازه نمایشگاهی استند تبلیغاتی چیست؟ قیمت استند تبلیغاتی خرید استند فروش استند استند رسانه رسانه نقره ای سیلور رسانه


» چاپ و تبلیغات
طراحی و چاپ انواع استند نمایشگاهی در استند رسانه چاپ استند پرچمی ساحلی استند رسانه تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی نقش انواع سازه های نمایشگاهی در تبلیغات استند میز کانتر چه کاربردهایی دارد؟ انواع رول آپ استند نمايشگاهی طراحی و چاپ لایت باکس، جذاب ترین تابلو تبلیغاتی انواع کاتالوگ و بروشور استند انواع فوم برد انواع تخته شاسی و کاربردهای آن چاپ پلات و لمینت در استند رسانه آموزش طراحی بنر در فتوشاپ با استند رسانه انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه هر آنچه درباره واقعیت مجازی باید بدانیم چاپ افست و نکات کاربردی رنگ در چاپ افست چرا هر مجموعه نیاز به ست اداری دارد؟ چگونه یک پوستر با کیفیت طراحی کنیم؟ آموزش انتخاب فونت در فتوشاپ با استند رسانه فواید تبلیغاتی با تیزر و رپورتاژ کار با تصاویر در فوتوشاپ با استند رسانه کار با افکت لایه ها در فتوشاپ خروجی های مختلف فایل های گرافیکی در استند رسانه اندازه فونت در طراحی بنر، تراکت، بروشور و کاتالوگ اهمیت رنگ در چاپ با استند رسانه پرچم ساحلی چیست و چه کاربردی دارد؟
سوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social