خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه
ورود عضویت سبد خرید 0
پاپ آپ استند نمایشگاهی پاپ آپ استند نمایشگاهی   میز کانتر نمایشگاهی میز کانتر نمایشگاهی   رول آپ استند نمایشگاهی رول آپ استند نمایشگاهی   کاتالوگ استند نمایشگاهی کاتالوگ استند نمایشگاهی   استند نمایشگاهی استند نمایشگاهی   انواع لایت باکس انواع لایت باکس  

سازه‌های نمایشگاهی

اگر تاکنون به نمایشگاه‌ها با مضامین مختلف مراجعه کرده باشید، طبیعتا دیده اید که این نمایشگاه‌ها، از غرفه‌های متعددی تشکیل شده اند. افرادی که در این غرفه‌ها به کار مشغول‌اند، نیازمند تجهیزاتی هستند که غرفه‌های خود را به محیطی خاص با توجه به فعالیت مدنظر تبدیل کنند. استفاده از سازه‌هایی که در این غرفه‌های نمایشگاهی کاربرد دارند بسیار رایج و همچنین تقریبا الزامیست. در نتیجه به ابزارآلات و وسایلی که تحت عنوان پاپ آپ ، رول آپ ، کاتالوگ استند، میز کانتر و ... استفاده می‌شوند، سازه‌های نمایشگاهی می‌گویند.

سازه‌های نمایشگاهی، کاربردها و انواع آن

همان‌طور که گفتیم، سازه‌های نمایشگاهی به افراد کمک می‌کنند تا غرفه‌‌های زیبا و منحصر به فرد خود را داشته باشند و همچنین تبلیغات خود را به بهترین نحو انجام دهند. چرا که نحوه تبلیغات بسیار اهمیت داره و ویژگی‌های ظاهری بخش بسیار مهمی از آن ‌را تشکیل می‌دهند.
روش‌های تبلیغات نیز بسیار زیاد است اما باید نتیجه کار را با هزینه‌ای که برای تبلیغات پرداخت می‌شود، تطابق داد. از همین رو برای تبلیغات، استفاده از سازه‌های نمایشگاهی می‌تواند بهترین گزینه باشند. با استفاده از این سازه‌ها در غرفه‌ها، می‌توان تبلیغات بسیار خوب و کارآمدی را بدون واسطه اعمال کرد. تبلیغات با این روش می‌تواند مشتری‌های وفاداری را برای یک غرفه به ارمغان آورد.
در ادامه انواع سازه های نمایشگاهی نام برده می‌شود که با مراجعه به صفحه مربوط به هر یک، می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری را از هر کدام به دست آورید.
پاپ آپ استند نمایشگاهی
میز کانتر نمایشگاهی
رول آپ استند نمایشگاهی
کاتالوگ استند نمایشگاهی
استند نمایشگاهی
لایت باکس

پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهـران، میدان توحیـد، خیابان نصرت
غربـی، کوچه شهید منصور کاظم بیگی،
بن بست 2، پلاک 4، طبقه 4، واحد 4
تلفن : 68-67 665 665 -021
تلفن همراه | واتس آپ | تلگرام :
818 90 40 0919
ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18
پنجشنبه ها 9 الی 14


social social social social social