پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد

چاپ پرچم ساحلی بادبانی

استند پرچمی ساحلی بادبانی

"اگر برای تبلیغات بهتر کسب و کارتان، استند پرچمی ساحلی بادبانی را انتخاب نموده اید در ابتدا باید بگوییم پارچه این سازه که قابل شستشو است از دوخت محکم و عالی بهره مند است. پرچم در مقابل نور خورشید و اشعه VU خورشید مقاومت بالایی دارد و به راحتی دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نمی شود. همچنین این نمونه از استند های پرچمی به راحتی با نمونه های هم رده خارجی رقابت می کند. استند پرچمی ساحلی بادبانی سازه ای با وزن کم است (8 کیلو گرم) که به راحتی می توانید آن را جابجا کنید. مشتریان ما در رسانه نقره ای از کسب و کارهای مختلف اعم از نمایشگاه، سینما، همایش و سمینار، رستوران و کافی شاپ ها، فروشگاه های بزرگ زنجیره ای، مجتمع های رفاهی و گردشگری و غیره از استند پرچمی ساحلی بادبانی استقبال گسترده ای نموده اند و این سازه را به یکی از محبوب ترین سازه های رسانه نقره ای مبدل نموده اند.

محبوبیت استند پرچمی ساحلی بادبانی به گونه ای است که می توانید در تبلیغات مشاغل اروپایی، آمریکایی، آسیای شرقی و غیره نیز آن را مشاهده کنید که به دلیل نوع دیزاین، قیمت و کارایی در سطح جهانی مخاطبان بسیار دارد. رسانه نقره ای توصیه می کند برای آنکه تبلیغات مدرن داشته باشید حتما در ورودی محل تبلیغات از استند پرچمی ساحلی بادبانی استفاده کنید تا ذهن مخاطب را به سمت برند هدایت کنید تا به راحتی به فروش ایده آل خود دست یابید.

متریال مورد استفاده در استند پرچمی ساحلی بادبانی از فلز و پارچه است که از بهترین مواد اولیه تولید شده اند و می توانید بدون هیچ نگرانی از سازه در فضاهای داخلی و بیرونی استفاده کنید. وزن پرچم 1 کیلوگرم است که روی پایه استند با وزن 8 کیلو گرم نصب می شود. (توضیح اینکه به دلیل ایستایی بهتر پرچم در مقابل باد و ... سعی بر این شده است تا از پایه ی سنگین استفاده شود).

280 در 70 بهترین ابعادی است که در طراحی استند پرچمی ساحلی بادبانی در نظر گرفته شده است که از این ابعاد 270 در 70 سانتی متر شامل نصب پرچ بادبانی استند می گردد. در صورتی که تمایل به خرید این ابزار قدرتمند تبلیغاتی دارید، رسانه نقره ای طی 2 روز کاری آن را آماده ارسال به مقصد مورد نظر می نماید.

میتوانید برای طراحی پرچم استند از ما در تیم طراحی و گرافیک رسانه نقره ای کمک بخواهید تا شما را در داشتن تبلیغاتی کارآمد و جذاب همراهی کنیم و بهترین خروجی ها را با بکارگیری دستگاه های مدرن چاپ ارائه نماییم. در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان فروش رسانه نقره ای تماس حاصل نمایید."


منبع : رسانه نقره ای

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


محصولات مشابه
در قسمت پایین برخی محصولات مشابه را مشاهده می نمایید.
چاپ پرچم ساحلی قطره ای چاپ پرچم ساحلی قطره ای

چاپ پرچم ساحلی قطره ای

ico اطلاعات بیشتر
انواع پرچم ساحلی کمانی انواع پرچم ساحلی کمانی

انواع پرچم ساحلی کمانی

ico اطلاعات بیشتر
چاپ پرچم های تشریفات چاپ پرچم های تشریفات

چاپ پرچم های تشریفات

ico اطلاعات بیشتر
چاپ پرچم ساحلی سامورایی چاپ پرچم ساحلی سامورایی

چاپ پرچم ساحلی سامورایی

ico اطلاعات بیشترسوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social