پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد

فوم برد 10 میل چسبدار

فوم برد 10 میل چسبدار

"آنچه فوم برد ها را محبوب کرده است کاربرد آن برای نصب عکس، پوستر های گرافیکی، استند های تبلیغاتی شکل دار، شاسی های PVC و دیگر موارد است. مزیت مهمی که فوم برد 10 میل چسبدار رسانه نقره ای دارد همانطور که از نامش پیدا است نیازی به چسب اضافه برای اتصال عکس روی فوم ندارد و جالب تر آنکه در ابعاد مختلف و دلخواه می توانید تابلویی به صورت اختصاصی داشته باشید.

جنس پلی استایرن فشرده فوم برد 10 میل چسبدار امکان برش در اندازه های مختلف را فراهم می آورد. شایستگی برتر دیگری که می توان برای این نوع ابزار نام برد وزن کم و سبک آن به دلیل نوع متریال است. وزن کم کمک می کند تا تابلو هایی که روی فوم برد 10 میل چسبدار هستند به راحتی روی دیوار های گچی، پنل، دیوار های کاذب نصب شود و فشار زیادی را به سطح وارد نکند. همچنین مزیت دیگر آن قابلیت حمل در تعداد بالا است که هیچگونه انرژی اضافه ای از باربران نخواهد گرفت.

می توانید تصاویر دلخواه یا تبلیغاتی را روی فوم برد 10 میل چسبدار قرار دهید و در هر کجا که بخواهید به دو حالت افقی و عمودی نصب کنید. بهتر است برای داشتن خروجی چشمگیر و فوق العاده روی فوم برد 10 میل چسبدار از عکس هایی با رزولوشن بالا ترجیحا 300 dpi استفاده کنید تا در چاپ پلات، لاستر (کاغذ نیمه مات) و غیره بینندگان را میخکوب تصاویر کنید. ضخامت این فوم برد همانطور که می دانید 10mmاست که به رنگ سفید و مشکی در رسانه نقره ای به فروش می رسد.

ما در رسانه نقره ای بهترین خروجی های چاپ برای فوم برد 10 میل چسبدار را با دستگاه های مجهز و پیشرفته ارائه خواهیم داد که به روش های لاستر، سیلک، دیجیتال و متالیک انجام می شود. فوم برد 10 میل چسبدار به کارها سرعت می بخشد و کمک می کند در مدت زمان کمتر نصب تصاویر بیشتری را روی فوم داشته باشید. ابعاد معمول و مرسومی که برای فوم برد 10 میل چسبدار در رسانه نقره ای وجود دارد 35 در 50، 50 در 70 و 100 در 70 می باشد. برای فروشگاه یا تبلیغات و حتی تصاویر شخصی خود می توانید بدون محدودیت از فوم برد 10 میل چسبدار رسانه نقره ای استفاده کنید که علاوه بر وزن کم و نصب آسان، دوام و ماندگاری بالایی نیز دارد که می توان سالیان سال هم از آن استفاده کرد."


منبع : رسانه نقره ای
جنس سازه پلی استایرن فشرده
جنس کیف ندارد
وزن سازه ----
وزن چاپ بامگنت ----
سایز چاپ ----
ابعاد سازه بعداز نصب ----
زمان تحویل 1 روز کاری

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


با توجه به نیاز و نوع کاربری تصویر انواع چاپ دیجیتال، لاستر، سیلک، متالیک و غیره است. در همه مواردی که نام برده شده است، چاپ باید با کیفیت انجام شود تا کیفیت تصویر بخوبی حفظ شود و پیام مورد نظر به خوبی به مخاطب انتقال یابد. دقت داشته باشید با هزینه هایی که صرف خرید و چاپ تخته شاسی می کنید کار را به کاردان و افراد خبره بسپارید تا نتیجه ای ایده آل دریافت نمایید.

چه چیزی باعث افزایش طول عمر فوم برد شده است؟

همانطور که در بالا گفته شد تخته شاسی های فوم برد قابلیت نگهداری عکس را در دراز مدت دارند بدون انکه باعث از بین رفتن عکس شوند. عکس هایی که روی تخته شاسی قرار می گیرند به دو روش لمینت می شوند. لمینت مات و لمینت براق با توجه به خواسته شخص انجام می شود که هر یک زیبایی های منحصر به فردی را به تصویر می دهد. روکش سلفون دیگر مزیت استفاده از تخته شاسی است که علاوه بر افزایش جلوه های بصری به ماندگاری کار بیشتر کمک می کند.

فوم برد نوعی تخته شاسی است که جنس آن بجای فیبر از پلی استایرن فشرده است. می توان علاوه بر قابلیت تخته شاسی های قدیمی انتظاراتی فراتر نیز از آن داشت:

1.   به دلیل جنس فوم برد، وزن آن کم است.

2.   مقرون به صرفه است.

3.   هزینه تهیه فوم برد بسیار پایین است.

4.   کار با فوم برد بسیار آسان تر است.

5.   مقاومت بالای فوم برد در مقابل رطوبت محیط.

علاقمندان می توانند تمامی مراحل خرید، طراحی و چاپ فوم بردهای خود را به استند رسانه که در این حوزه تخصصی عمل می کنند بسپارند. جهت ارتباط با بخش پشتیبانی با پل های ارتباطی استند رسانه در ارتباط باشید. در همه مراحل اطمینان داشته باشید که بهترین ها را به شما ارائه خواهیم داد.

مشخصات


محصولات مشابه
در قسمت پایین برخی محصولات مشابه را مشاهده می نمایید.
تخته شاسی 16 میلی متر تخته شاسی 16 میلی متر

تخته شاسی 16 میلی متر

ico اطلاعات بیشتر
تابلو تخته شاسی 30 میل تابلو تخته شاسی 30 میل

تابلو تخته شاسی 30 میل

ico اطلاعات بیشتر
فوم برد 5 میل چسبدار فوم برد 5 میل چسبدار

فوم برد 5 میل چسبدار

ico اطلاعات بیشتر
تخته شاسی 8 میل تخته شاسی 8 میل

تخته شاسی 8 میل

ico اطلاعات بیشترسوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social