پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد

طراحی تراکت و فلایر

فلایر چیست و چه کاربردهایی دارد؟
شاید برای شما هم پیش آمده باشد هنگامی که از یک نمایشگاه دیدن می کنید کاتالوگ هایی که دارای یک برگ هستند به شما داده می شود که خدمات و محصولات یک شرکت را معرفی می کند به این کاتالوگ های یک برگی فلایر می گویند. هنگامی که شما به یک پروداکت کاتالوگ احتیاج دارید، فلایر بهترین انتخاب برای شماست. گاهی برخی از محصولات و خدمات از لیست یک شرکت یا سازمان حذف یا اضافه می شود و امکان حذف و اضافه در یک کاتالوگ که صفحه بندی شده غیره ممکن است. از آن جا که ممکن است طراحی مجدد بارهزینه اضافی داشته باشد، بهتر است از روشی دیگر برای معرفی محصول استفاده کرد که این روش همان فلایر می باشد. به سادگی می توانید برگه مربوط به هر محصول یا تبلیغ را حذف و اضافه کنید و داخل یک فولدر تبلیغاتی حرفه ای قرار دهید.
موارد مهمی که باید در طراحی فلایر در نظر بگیرید به شرح زیر است :
•    سعی کنید سایز فلایر از A4 کوچکتر نباشد.
•    در موقع طراحی فلایر دقت داشته باشید در یک سمت آن تصاویر مربوطه را قرار دهید و در سمت دیگر توضیحات لازم را درج کنید.
•    اگر می خواهید برای محصولات متنوعی فلایر طراحی کنید و از طرفی تعداد فلایر ها زیاد بودند بهتر است یک قالب شیک و یکسانی را برای همه به کار ببرید و برای تکراری نشدن فلایر ها از چند رنگ متفاوت استفاده کنید.
•    پیشنهاد می کنیم برای چاپ فلایر های تبلیغاتی شرکت و یا سازمان خود ،از کاغذهای با گرماژ بالای 100 گرم و روکش سلفون استفاده کنید زیرا این نوع کاغذ دارای ماندگاری بسیار خوبی است و از نظر مخاطبان لوکس و مدرن محسوب می شود.
•    یووی های موضعی و دیگر روکش ها متداول مات و براق و ... به فلایر شما جذابیت و زیبایی خاصی می دهد.

فلایر چیست؟
 فلایر با تراکت از نظر طراحی و چاپ بسیار متفاوت می باشد ولی در حال حاضر همین تفاوت سبب شده ارزش طراحی فلایر همانند تراکت محاسبه شود.
در این مقاله استند رسانه هر آنچه در مورد کاتالوگ و فلایر نیاز بود را در اختیارتان قرار داد تا این دو ابزار قدرتمند تبلیغاتی را به شما و همچنین شرکت های بازرگانی و تولید کنندگان مختلف معرفی کند تا بتوانید بهترین را برای کسب و کار خود انتخاب کنید. قبل از انتخاب هر یک لازم است بهترین طراحان و مراکز چاپ را انتخاب کنید تا تصویر زیبا و طرحی که به شما ارائه می شود با نمونه چاپی متفاوت نباشد.  در صورت نیاز به طراحی و چاپ انواع تراکت، کاتالوگ، بروشور می توانید با تیم طراحی استند رسانه تماس حاصل نمایید تا طرح دلخواهتان در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و چاپ گردد.ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


عهلهنلن

مشخصات


محصولات مشابه
در قسمت پایین برخی محصولات مشابه را مشاهده می نمایید.
طراحی رول آپ استند نمایشگاهی

طراحی رول آپ استند نمایشگاهی

ico اطلاعات بیشتر
طراحی میز کانتر نمایشگاهی

طراحی میز کانتر نمایشگاهی

ico اطلاعات بیشتر
طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

ico اطلاعات بیشتر
طراحی ساک دستی تبلیغاتی طراحی ساک دستی تبلیغاتی

طراحی ساک دستی تبلیغاتی

ico اطلاعات بیشترسوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social