پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد
محصولات استند رسانه
در این بخش می توانید وارد صفحه مخصوص هر محصول شوید...
لایت باکس مگنتی لایت باکس مگنتی

لایت باکس مگنتی

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس اسنپ اسلیم لایت باکس اسنپ اسلیم

لایت باکس اسنپ اسلیم

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس فریم لس لایت باکس فریم لس

لایت باکس فریم لس

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس کریستالی لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس مگنتی دوطرفه لایت باکس مگنتی دوطرفه

لایت باکس مگنتی دوطرفه

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس فریم لس دوطرفه لایت باکس فریم لس دوطرفه

لایت باکس فریم لس دوطرفه

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس زمینی ثابت لایت باکس زمینی ثابت

لایت باکس زمینی ثابت

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس زمینی گردان لایت باکس زمینی گردان

لایت باکس زمینی گردان

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش

تولید انواع لایت باکس

برای تبلیغات همواره با گذشت زمان روش‌های نوینی ارائه می‌شود که با بهره گیری از آن‌ها می‌توان بر هدفمندی تبلیغات پایدار ماند و در کنار آن نیز با نوین سازی تاثیر آن را چندین برابر کرد. تقریبا اکثر سازه‌های نمایشگاهی که کاربرد خود را در مکان‌های مختلف به بهترین شیوه نشان می‌دهند، به شکلی زمینی و یا رومیزی هستند و در دید و مسیر مخاطبین و مراجعه کنندگان قرار می‌گیرند. اما سازه‌ای وجود دارد که با مابقی متفاوت است. این سازه که لایت باکس نام دارد روی دیوار و یا یک سطح در مقابل افراد نصب می‌شود تا مستقیم در معرض دید آنان باشد. هرچند که لایت باکس نوع زمینی نیز وجود دارد اما نوع دیواری آن به طور قطع از نوین‌ترین، جذاب‌ترین و زیباترین نوع تبلیغات است. این تابلوی تبلیغاتی که در انواع آویز، ایستاده و دیواری تولید و به فروش می‌رسد، کیفیت تبلیغات را بالا برده و در تاثیرگذاری آن نقش به سزایی خواهد داشت.
لایت باکس‌ها ساختار بدنه عالی‌ای دارند به طوری که می‌توان از آن برای سال‌های طولانی استفاده نمود و از نتیجه حاصله آن راضی بود. کیفیت بالای بدنه لایت باکس را به ورق گالونیزه، آلومینیوم و کامپوزیت به کار رفته در بدنه سازه مدیون هستیم. چاپ لایت باکس نیز روی فلکسی فیس، PVC، بک لایت و سایر متریال‌های مخصوص و کیفیت بالا انجام می‌شود که باتوجه به شرایط محیطی مقاوم نیز هستند!

انواع لایت باکس و ویژگی‌های آن‌ها

استفاده از یک لایت باکس برای کسب و کار و یک برند، بدون شک یک برگ برنده محسوب می‌شود. چرا که تبلیغات به نوعی نوین و جدید در دیدگاه مخاطب ظاهر شده و نظر او را جلب خواهد کرد. حال لایت باکس نیز همچون سایر سازه‌های نمایشگاهی از انواع گوناگونی برخوردار است که عبارتند از:

لایت باکس مگنتی :

چهار چوب لایت باکس مگنتی از آلومینیوم و پلگسی ساخته شده که مقاومت و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. منبع نور مورد استفاده در این لایت باکس از نوع LED است. این لامپ‌ها که در میان پوستر و دیواره سازه قرار دارد، مصرف پایینی داشته و قابل شارژ نیست و می‌بایست مستقیم به شبکه برق متصل شود.

لایت باکس اسنپ اسلیم :

لایت باکس اسنپ اسلیم را میتوان از چهار طرف باز کرد و دوباره بست تا پوستر داخلی آن تعویض شود. این مزیت قابل استفاده برای همه افراد است و نیازی به تجربه قبلی ندارد. همچنین حجم این لایت باکس کم بوده و قطر پایینی دارد. سبک بوده و مصرف بخش روشنایی آن بهینه و پایین است. می‌توان از آن در مکان‌های مختلف و حتی باز استفاده کرد. از معایب این نوع لایت باکس می‌توان به این اشاره کرد که تنها به شکل یک طرفه تولید می‌شوند و برای تجربه نوع دوطرفه آن می‌بایست دو عدد لایت باکس تهیه و به یکدیگر متصل نمود.

لایت باکس فریم لس:

این مدل از لایت باکس، تفاوت بسیاری با نوع قدیمی و ساده لایت باکس دارد. در لایت باکس فریم لس، گوشه‌های پوستر دقیقا به کناره‌های لایت باکس وصل شده و تمام صفحه می‌باشند. همچنین می‌توان آن را به راحتی تعویض کرد. پیشنهاد می‌شود برای سفارش خرید لات باکس فریم لس، ابعاد آن بزرگ در نظر گرفته شود تا به شکلی گسترده تر دیده شده و تاثیر بیشتری داشته باشد. این لایت باکس همانطور که گفته شد دارای هیچ حاشیه‌ای نیست و سرتاسر آن را پوستر مربوط به کسب و کار پوشانده است. برای روشنایی نیز از SMD یا همان LED بهره برده شده است که چراغ‌های سطحی کوچکی اند که در سطح قرار دارند و به شکل یکنواخت روشن سازی را با مصرفی کم و بهینه انجام می‌دهند.

لایت باکس کریستالی :

این نمونه نیز یکی از برترین انواع لایت باکس است. از لایت باکس کریستالی در محیط‌های داخلی برای نمایش تبلیغات و پوسترها استفاده می‌شود. این سازه از دو لایه پلگسی گلس تشکیل شده و چاپ بک لیت آن بین این دو لایه قرار می‌گیرد. نور این لایت باکس از نوع میکرو SMD می‌باشد که نوری باکیفیت و کم مصرف دارد. بازکردن و تعویض پوستر نیز به راحتی با بازکردن پیچ‌های چهار طرف توسط افراد عادی امکان پذیر است. از سایر مزایای این لایت باکس می‌توان به ضخامت و کیفیت مناسب، عمر طولانی و دوام بالا و قابلیت نصب از سقف و دیوار را اشاره کرد.
نوع اقتصادی تر این سازه که از لحاظ قیمت ارزانتر است نیز وجود داردف منتها از نظر ساختاری نیز تفاوتهایی با لایت باکس کریستالی دارد.

لایت باکس مگنتی دوطرفه :

از مهم‌ترین ویژگی‌های لایت باکس مگنتی دوطرفه، همانطور که از نامش نیز پیداست، امکان استفاده از دوطرف آن است. با استفاده از چاپ بک لایت می‌توانید تبلیغات برند خود را در دوطرف این سازه به نمایش بگذارید. نور روشنایی آن نیز از LED و AMD تامین می‌شود که بهینه است. ابعاد این لایت باکس نیر متنوع است.

لایت باکس زمینی ثابت :

این مدل لایت باکس که برخلاف موارد قبلی زمینی است، با روشنایی و جذابیتی که دارد توجه افراد حاضر را به خود جذب می‌کند. لایت باکس زمینی ایستایی خوبی را ایجاد کرده و مانعی در اماکن برای تردد افراد به حساب نمی‌آید. همچنین از دو طرف آن می‌توان برای نمایش استفاده کرد. ابعاد این لایت باکس ۴۰*۱۴۰ سانتی متر می‌باشد.

لایت باکس زمینی گردان :

این نوع از لایت باکس نیز بسیار خاص است به طوری که قابلیت گردان داشته و طرح گرافیکی درون آن به شکلی زیبا و منظم و همچنین با سرعتی ملایم در حال چرخش است. چراغ‌های استفاده شده در لایت باکس زمینی گردان از نوع LED و یا لامپ مهتابی بوده و بهینه می‌باشد.

مزایای لایت باکس

با توجه به بررسی کلی انواع لایت باکس، می‌توانیم به این نتیجه برسیم که این سازه نمایشگاهی مدرن از مزایای زیر بهره مند است:
• تابش نور کم مصرف، بهینه و یکنواخت
• قابلیت تعویض پوستر تبلیغاتی
• قابلیت استفاده در محیط‌‌های باز و بسته (indoor و Outdoor)
• طراحی زیبا، ضخامت کم و بدنه محکم با طول عمر بالا

قیمت لایت‌ باکس‌ها نیز با توجه به نوع و کارایی آن‌ها متفاوت است. تهیه این سازه نمایشگاهی می‌تواند بسیار در هدفمندی و تاثیرگذاری تبلیغات برندها و صاحبان کار تاثیر داشته و آن‌ها را به سمت قله‌های بلند موفقیت حرکت دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با متخصصین استند رسانه و برای دریافت مشاوره، با شماره‌های زیر تماس بگیرید.
سوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social