خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه
ورود عضویت سبد خرید 0
نمایش تصویر 360 درجه
معرفی محصول
سه پایه بوم
"در نقاشی روی بوم، ابزارهای کاربردی سهم مهمی در کیفیت و نتیجه کار دارند که سه پایه بوم نقاشی یکی از این اقلام است. می توانید این سه پایه را در وضعیت های مختلف با توجه به قَد، حالت ایستاده یا نشسته در وضعیت های مختلف قرار داد. سه پایه بوم ابزار حرفه ای است که وزن و حجم بسیار کمی دارد و می توان آن را به راحتی با خود حمل کرد که عموما از آلومینیوم، پلاستیک و یا چوب ساخته می شوند.
بیشترین ارتفاعی که می توان برای سه پایه بوم در نظر گرفت 80 سانتی متر است. اما نگران نباشید این ارتفاع قابل تنظیم است که می توان با توجه به وضعیت تابلو ارتفاع آن را تغییر داد. در قسمتی که بوم قرار می گیرد پیچ های قابل تنظیم فلزی تعبیه شده تا با توجه به نوع ارتفاع کوچک یا بزرگی بوم آن را تنظیم نمود.
می توان
سه پایه بوم رسانه نقره ای را تا کرده و با حجم کمی که پیدا می کند با خود در مسیرهایی که پیاده هستید هم حمل کنید و یا در کیف دستی قرار دهید. قطعه پلاستیکی در انتهای پایه های چوبی سه پایه تعبیه شده که برای جلوگیری از سرخوردن آن است. طول و عرض سه پایه در حالت نصب به ترتیب 150 و 80 در 40 سانتی متر و در حالت بسته 50 و 10 در 10  سانتی متر می باشد. با اینکه سه پایه بوم یکی از جلوه های زیبای هنر است که وجودش در اتاق زینت بخش و زیبنده است اما در صورت تمایل  می توانید آن را بعد از اتمام کار تا کرده و در گوشه و کنار اتاق بگذارید که جای زیادی اشغال نکند و بهم ریختی در وضعیت دکوراسیون نداشته باشد.
از دیگر ویژگی های
سه پایه بوم نقاشی رسانه نقره ای می توان به جا قلم مویی آن اشاره کرد که یک نقاش نیاز مبرم به آن دارد تا بتواند با ابزارها سریع تر و بهتر کار کند و دستانی پر و خسته در زمان نقاشی نداشته باشد. برای انجام هر کاری (مانند نقاشی روی بوم) بهتر است دور و اطرافی خلوت، ابزار حرفه ای و تمرکز بالا داشت تا بتوان به نتایج ایده آل دست یافت که این سه پایه همه نیازهای یک نقاش را برآورده خواهد ساخت.
در صورت تمایل جهت سفارش سه پایه بوم با ما تماس بگیرید تا در تاریخ مورد نظر محصول را دریافت نمایید. همچنین می توانید به صورت آنلاین محصول را خریداری کنید که در زمان نیز صرفه جویی نموده باشید."

منبع : رسانه نقره ای
الهام محمدی
میخوام تا فردا پنج شنبه به دستم برسد
پاسخ مدیر :
سلام، لطفا جهت ثبت سفارش با شماره های شرکت تماس
بگیرید

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


محصولات مشابه:
استند سه پایه بوم فلزی استند سه پایه بوم فلزی

استند سه پایه بوم فلزی

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
انواع تندیس

انواع تندیس

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
بج سینه

بج سینه

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ و رایت CD و DVD چاپ و رایت CD و DVD

چاپ و رایت CD و DVD

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش


پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهـران، میدان توحیـد، خیابان نصرت
غربـی، کوچه شهید منصور کاظم بیگی،
بن بست 2، پلاک 4، طبقه 4، واحد 4
تلفن : 68-67 665 665 -021
تلفن همراه | واتس آپ | تلگرام :
818 90 40 0919
ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18
پنجشنبه ها 9 الی 14


social social social social social