خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه مقالات
ورود عضویت سبد خرید 0
درباره استند رسانه

کانون تبلیغاتی رسانه نقره ای، شرکت ایرانی مستقر در کلانشهر تهران است که از سال 1375 به صورت مستقل وارد عرصه تبلیغات شده و با بهره گيري از تجارب گذشته، فن آوري های نوين، توجه به جديدترين استانداردهاي جهاني و تطبيق آن با فرهنگ اسلامي و ايرانی، قادر به کسب كارنامه درخشان گردید.

ایده اصلی کانون تبلیغاتی رسانه نقره ای ارائه خدمات باکیفیت، مقرون به صرفه، جذاب و خلاقانه با تمرکز بر نیاز سازمان و کسب و کارهای مختلف در زمینه ی چاپ، تبلیغات نمایشگاهی و غیره بوده است. کلیه خدمات به صورت تخصصي معطوف به طراحي و ايجاد آثار برجسته و مانا در عرضه تبليغات بوده است، به نحوي كه رضايتمندي مشتريان قبل از هر چیز مهم واقع شده است.

بازار هدف اولیه استند رسانه سراسر ایران است و با تأکید برآنچه که امروزه مشتریان به آن نیاز دارند، همواره ایده و طرح های جدید را ارائه نموده ایم.

به لطف تکنولوژی دیجیتال، قادر خواهیم بود هر آنچه که در ذهن دارید، در زمینه ارائه آثار فاخر در تبلیغات محیطی، رسانه های دیجیتال، چاپ و تبلیغات به منصه ظهور برسانید. استند رسانه برای دستیابی به نتایج باکیفیت و ارزشمند، ترکیبی از متریال و ایده های ناب را به همراه تکنولوژی بروز شده را به خدمت گرفته است.

در این راستا مفتخر خواهیم بود تا همراه شما در فعالیت های نمایشگاهی، غرفه آرایی، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و غیره به همکاری بپردازیم.

                                                                                           راه موفقیت در تبليغات
                                                                                                        ارتباط تنگاتنگ با مشتري
                                                                                                                و احترام به شعور اوستپیوند ها
اخبار سایت
دانلودها

مقالات
تماس با ما

تهران، انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر محمد قریب، روبروی مرکز طبی کودکان، پلاک 59، طبقه سوم، واحد 6

تلفن : 68-67 665 665 (5خط)

همراه : 24 29 415 0939

دارای پارکینگ اختصاصی جهت شما مشتریان گرامیsocial social social