پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد
درباره استند رسانه

آغاز کار ما به سال 1375 برمی گردد. درست بعد از آغاز انقلاب چاپ دیجیتال! حدود 25 سال پیش در تهران کار خود را شروع کردیم. استندرسانه در ارائه خدمات چاپ آنلاین سفارشی، تولید انواع سازه های نمایشگاهی، کاتالوگ، بروشور، بسته بندی، چاپ بر روی منسوجات و موارد دیگر تخصص دارد. ما به مشتریان خود دسترسی سریع و آسان را هدیه می دهیم.

در طول سال‌ها، ما تبدیل به یکی از بهترین ها شده‌ایم، که می‌توانیم خدماتی با کیفیت بالا را با تحویل در کمتر از 24 ساعت به مشتریان خود ارائه دهیم. هر یک از محصولات ما می تواند شخصی سازی شود. این ویژگی، به کاربران آزادی فوق العاده ای برای سفارشی کردن سفارش خود می دهد.

اشتیاق ما ارائه محصولات و خدمات عالی با قیمت رقابتی است. با هدف نهایی کمک به شما.

مطمئناً، ما دائماً ماشین‌های چاپ پیشرفته خود را به‌روزرسانی می‌کنیم. همچنیین طیف گسترده محصولات خود را بهبود می‌بخشیم. حتی دریافت آنها را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کنیم. اما همچنان با همان ارزش‌هایی که شروع کردیم کار می‌کنیم. در واقع، هر چه بیشتر پیشرفت کنیم، اهمیت آنها را بیشتر متوجه می شویم. ارزش های استند رسانه به شرح زیر می باشند:

  • کیفیت بالای چاپ
  • اعتماد مشتری
  • رضایت مشتری
  • قیمت مناسب
  • پاسخگویی مناسب
  • سرعت بالا در تحویل سفارش

هدف ما ارائه یک تجربه بصری، شخصی و شفاف، ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات با کیفیت بالا است. برای افزایش این تجربه و ایجاد حمایت مشتری، طیف وسیعی از ابزارهای بازاریابی را در اختیار داریم. پاسخگویان پشتیبانی ما در ساعات کاری پاسخگوی همه سوالات شما هستند. چه چاپ لارج فرمت بخواهید و چه چاپ افست!

خدمات برتر به مشتریان، اولویت شماره یک مدیریت است. نمایندگان خدمات مشتری ما، متعهد به ارائه خدمات سریع، مودبانه و دوستانه هستند. پس به تک تک تماس های تلفنی دریافتی با اشتیاق، شادی و لبخند پاسخ داده می شود.

وب سایت ما با اطلاعات و مشخصات دقیقِ همه صفحات محصول، سفارش دهی را آسان کرده است. پیشرفته ترین سیستم پردازش سفارشات تجارت الکترونیک ما برای برآوردن نیازهای استند رسانه سفارشی شده است. همچنین برای اطمینان از کارایی مستقیماً با فرآیندهای موجودی و حسابداری ما مرتبط است. خیالتان از بابت موجودی ها و همچنین اطلاعات موجود در صفحه محصول راحت باشد!


ما می دانیم:

  • مفتخریم که با همه کارکنان خود به عنوان خانواده رفتار می کنیم. تا با همدیگر رشد کنیم و به هدف خود برسیم.
  • نوآوری و همکاری با تمام شرکای تجاری، برای به اشتراک گذاشتن منافع.
  • هرگز به رقبا به عنوان رقیب نگاه نکنید. بلکه به عنوان دوستانی که به آنها احترام می گذاریم و از آنها یاد می گیریم.

ماموریت ما این است که به شما کمک کنیم تا با دنیا ارتباط برقرار کنید. همچنین برند خود را با محصولاتی که مطابق با نیازهای شما شخصی سازی شده بسازیم.

سوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social