پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد
محصولات استند رسانه
در این بخش می توانید وارد صفحه مخصوص هر محصول شوید...
چاپ پرچم ساحلی قطره ای چاپ پرچم ساحلی قطره ای

چاپ پرچم ساحلی قطره ای

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرچم ساحلی بادبانی چاپ پرچم ساحلی بادبانی

چاپ پرچم ساحلی بادبانی

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرچم ساحلی کمانی چاپ پرچم ساحلی کمانی

چاپ پرچم ساحلی کمانی

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرچم ساحلی هلالی چاپ پرچم ساحلی هلالی

چاپ پرچم ساحلی هلالی

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرچم ساحلی سامورایی چاپ پرچم ساحلی سامورایی

چاپ پرچم ساحلی سامورایی

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرچم های تشریفات چاپ پرچم های تشریفات

چاپ پرچم های تشریفات

۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش

پرچم‌های تبلیغاتی به‌عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای رویدادها، مشاغل و خدمات استفاده می‌شوند. آن‌ها در مکانی خارج از محل کسب و کار شما، برای تبلیغ پیام‌ها یا رویدادها و پیشنهادات تجاری قرار می‌گیرند.
پرچم‌های تبلیغاتی راه بسیار خوبی برای افزایش آگاهی از برند در مناطقی است که از فروش بالایی برخوردار هستند. این پرچم‌های سفارشی، تبلیغات موقت فوق‌العاده‌ای را به ویژه برای رویدادهایی مانند بازارها و غرفه‌ها به عنوان تبلیغات محیطی ارائه می‌کنند. شما حتی می توانید از آنها در خارج از فروشگاه خود استفاده کنید تا رهگذران را جذب کنید.

چرا از چاپ پرچم، برای تبلیغات استفاده کنیم؟

استفاده از پرچم های تبلیغاتی بهترین راه برای ورود به کسب و کار شما است. این پرچم‌ها می‌توانند پیام‌ها و تصاویر منحصربه‌فرد برند شما را نشان دهند. بنابراین در میان انبوهی از مردم می‌توان آنها را از دور و نزدیک دید.
هدف از پرچم های تبلیغاتی که به عنوان یک ابزار تبلیغاتی ایجاد شده است واقعاً به شرکتی که از آنها استفاده می کند بستگی دارد.

مزایای پرچم های تبلیغاتی

راه های مختلفی برای تبلیغ وجود دارد. یکی از موثرترین راه‌ها برای تبلیغ کسب‌وکار یا رویداد، استفاده از پرچم تبلیغات در فضای باز است. در ادامه به بررسی مزایای چاپ پرچم تبلیغاتی خواهیم پرداخت.
پرچم های تبلیغاتی قابل تنظیم هستند: همانطور که قبلا ذکر شد، پرچم های تبلیغاتی کاملا قابل تنظیم هستند. با وجود متریال مختلف، مهم است که مطمئن شوید پیام‌ها، تصاویر و شعارهای شما، توجه عابران را به خود جلب کنید. استند رسانه طیف وسیعی از اندازه ها و اشکال را برای پرچم های تبلیغاتی ارائه می دهد. در ادامه به بررسی انواع آن نیز خواهیم پرداخت.
کنار هم قرار دادن آنها آسان است: ساخت و استفاده بسیاری از انواع تبلیغات محیطی دشوار است. اما استفاده از پرچم تبلیغاتی یکی از راحت ترین موارد است. هنگامی که یک پرچم تبلیغاتی را از استند رسانه خریداری می کنید، تمام قطعاتی را که برای ساختن و برچیدن پرچم خود به راحتی نیاز دارید، به همراه دارد. نه تنها این، بلکه با صرفه جویی در وقت شما با ساخت تبلیغات روزانه، زمان بیشتری برای ورود به تجارت بیشتر به شما می دهد. با یک پرچم تبلیغاتی با ساخت آسان، می توانید زمان گرانبهایی را صرف اطمینان از همه چیز کنید.
آنها یک گزینه تبلیغاتی ارزان هستند: تبلیغات کسب و کار شما می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد. در نتیجه، ضروری است که در هزینه ها صرفه جویی کنید. خرید پرچم تبلیغاتی یک راه تبلیغاتی ارزان و کارامد هست.
قابلیت حمل ساده دارد: قابل حمل بودن پرچم های تبلیغاتی این امکان را برای شما فراهم می کند که به سادگی پرچم خود را جمع آوری کرده و آن را در بهترین مکان برای شما و کسب و کارتان قرار دهید. پرچم‌های ما علیرغم سبک بودن و قابل حمل بودن، در برابر آب و هوا مقاوم هستند. بنابراین لازم نیست نگران تغییرات جوی باشید.
افراد زیادی تبلیغات شما را مشاهده خواهند کرد: در نهایت، استفاده از پرچم‌های تبلیغاتی واقعاً بهترین راه برای جلب نظر مردم به برند شما است. اگر پرچم خود را در موقعیت بهینه قرار دهید، بسیاری از مردم با رانندگی و قدم زدن از کنار آن برند شما را خواهند دید و شما را به یاد می سپارند. حتی اگر مردم به تبلیغات شما توجهی نکنند، اگر برندسازی هوشمندانه و شعاری جذاب داشته باشید، مردم ناخودآگاه شما را به یاد خواهند آورد. این بدان معناست که وقتی آنها به محصولات یا خدمات شما نیاز دارند، در پشت ذهن آنها خواهید بود.

انواع پرچم تبلیغاتی

کارشناسان بازاریابی، پرچم‌های تبلیغاتی را به دلیل جذابیت، علاقه‌ای که در بین تماشاگران و رهگذران ایجاد می‌کنند و گزینه‌هایی که برای چاپ و نام تجاری ارائه می‌دهند، به عنوان ابزارهای بازاریابی ضروری می‌دانند.
استند پرچمی ساحلی قطره ای: این مدل از پرچم تبلیغاتی که به پرچم دلفینی نیز مشهور است، با یک منحنی گسترده در بالا شروع می شود و تا نقطه ای به سمت پایه مخروطی می شوند. این استند پرچمی شبیه یک قطره آب وارونه یا یک قطره اشک است. طراحی اولیه پرچم تبلیغاتی قطره ای در برابر باد مقاوم است و آن را برای تبلیغات در فضای باز بسیار موثر می کند.
استند پرچمی ساحلی بادبانی: ممکن است آن را در رویدادهای ورزشی مانند مسابقات معروف دیده باشید. این مدل از استندهای پرچمی، همچنین حداکثر سطح را برای چاپ ارائه می دهند. آنها به لطف پایه های سنگین از جنس گرانول خود، در برابر نیروی باد مقاومت می کنند. شکل آن به شما امکان می دهد لوگو یا پیام مورد نیاز خود را چاپ کنید.
استند پرچمی ساحلی کمانی: پرچم های منحنی ما در اندازه های مختلف یک یا دو طرفه موجود هستند. سطح بزرگی دارند و برای لوگوهایی با شکل منحنی یا بیضی عالی است.
استند پرچمی ساحلی هلالی: این نوع پرچم تبلیغاتی بسیار با دوام بوده و مانند محصولات قبلی در مقابل تابش خورشید و اشعه UV هیچ تغییر رنگی نخواهد داد، همچنین با آب ولرم و شامپو نیز قابل شستشو است. آنها در فروشگاه های بزرگ، تالار های تشریفات، مراکز گردشگری و سالن های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.
استند پرچمی ساحلی سامورایی: این مدل پایه های قوی و مقاومی دارد. این نوع پرچم تبلیغاتی ضد آب و قابل شستشو است و در مقابل نور خوشید نیز مقاوم است.
چاپ پرچم های تشریفات: این مدل از پرچم ها در لابی ها، غرفه های نمایشگاهی، سالن های سینما و اتاق های کنفرانس بیشترین استفاده را دارند. چاپ این محصول به صورت سیلک، چاپ دیجیتال، چاپ لیزر، گلدوزی و تیکه دوزی قابل اجرا است.

سخن نهایی

صرف نظر از نوع کسب‌ و کارتان، می‌توانید از پرچم‌های استند رسانه برای تبلیغات مؤثر بدون صرف هزینه زیاد استفاده کنید. برخی از رایج ترین رویدادهای تبلیغاتی؛ افتتاحیه های بزرگ، تبلیغات محصولات جدید هستند. همچنین می‌توانید پرچم‌هایی داشته باشید که فقط کلماتی مانند «فروش» یا «خوش آمدید» را برای جذب مشتریان بیان می‌کنند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با متخصصین استند رسانه و همچنین دریافت مشاوره، با شماره‌های زیر تماس بگیرید.
تماس در ساعات اداری : 67 665 665 -021
تلگرام  و واتس آپ : 818 90 40 0919
سوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social