پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد
انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه
انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه
در شرکت ها و سازمان های مختلف برای آن که بتوانند اوراق و نامه های دریافتی خود را نظم دهد از ابزار های مختلفی استفاده می کنند که یکی از این ابزارها فولدر است. فولدر ها یا همان پوشه ها را به گونه ای طراحی می کنند که بتوان در آن مدارکی چون کارت ویزیت، سربرگ، بروشور، کاتالوگ و سی دی معرفی شرکت و سازمان را در آن قرار داد. استند رسانه به تمامی سازمان ها و شرکت ها پیشنهاد می کند در طراحی و چاپ فولدر دقت کنند زیرا می توان از آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی نام برد و با آن می توانید شرکت و سازمان خود را معرفی کنید. در نظر داشته باشید در طراحی پوشه باید لوگو و نام شرکت و یا سازمان بر روی آن چاپ شود. بر روی پوشه می توانید علاوه بر لوگو نوع فعالیت و آدرس خود را درج کنید.

معرفی انواع فولدر

در طراحی یک فولدر حرفه ای نوع کاربرد آن در نظر گرفته می شود. پوشه ها فقط برای نگه داری اسناد و مدارک شرکت ها کاربرد ندارد و افراد زیادی مانند دانشجویان می توانند برای دسته بندی از آن استفاده کنند. زونکن اداری، پوشه ی اداری پوشه ای ویژه مشاغل خاصی چون مهندسان، پوشه ی جیب دار، پوشه آویز، پوشه سمیناری و غیره از انواع فولدر است که شرکت ها و سازمان ها از آن استفاده می کنند.

برای چاپ فولدر ها از متریال مختلف کاغذی به روش افست استفاده می شود. پوشه ها را مطابق با کاربرد و هزینه آن در انواع مختلفی طراحی می شود. جنس پوشه های یک شرکت و یا سازمان بر اساس موقعیت شغلی افراد می تواند در قیمت های متفاوتی ارائه شود. توجه داشته باشید شما می توانید رنگ و نوشته ها را مطابق با سلیقه خود سفارش دهید. پرکاربرد ترین فولدر های موجود در بازار از جنس مقوایی که به صورت رنگی چاپ می شود. از این نوع پوشه ها برای محافظتی و بسته بندی اسناد و مدارک مختلف و همچنین  به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده می شود.

 

فولدر تبلیغاتی چیست؟

فولدرهای تبلیغاتی در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها کاربرد دارد و از آن ها معمولا برای تبلیغ و معرفی شرکت و یا سازمان استفاده می شوند. معمولاً این نوع از پوشه ها به صورت جیب دار طراحی می شوند. استند رسانه به تمامی شرکت ها و سازمان ها پیشنهاد می کند برای تبلیغ موثر و مفید از انواع مختلف فولدر که در قسمت بالا بیان شد استفاده کنید. در طراحی پوشه لازم است بدانید که برای چاپ با کیفیت در زمینه اسناد و مدارک لازم است از کاغذی با وزن 120 گرم یا بیشتر و یا مقوا استفاده شود.


در چاپ تک رنگ یا 4 رنگ پوشه حتما نام و لوگوی شرکت باید درج شود. در بعضی از موارد در طراحی پوشه جیب دار سعی می شود گرماژ کاغذ را 250 گرم در نظر بگیرند که در روکش آن سلفون به کار رفته و معمولا  از چهار بخش مختلف تشکیل شده تا بتوان در آن سی دی، کارت ویزیت، سربرگ و غیره را در آن گذاشت. اگر از فولدر به عنوان تبلیغات شرکت و سازمان خود استفاده می کنید باید در نظر داشته باشید که در پوشه برای محافظت و نگهداری اوراق تبلیغاتی سازمان خود که عموما به صورت بروشور و کاتالوگ های تک برگه ای و چند برگه ای هستند.

طراحی فولدر تبلیغاتی

حال لازم است با طراحی فولدر تبلیغاتی و مراحل طراحی آن آشنا شوید در این بخش از مقاله شما را با طراحی پوشه آشنا می کنیم. ابتدا طرح پوشه توسط طراحان حرفه ای طراحی شده سپس قالب فولدر مورد نظر را برای آماده کردن زینک آن به لیتوگرافی می دهند و بعد از آماده شدن قالب مقدار کاغذ مورد نیاز برای تولید فولدر را در اختیار شرکت چاپ قرار داده تا چاپ پوشه مراحل نهایی تولید را طی کند. توجه داشته باشید قبل از آن که فولدر به صورت عمده تولید شود شرکت چاپ یک نمونه را برای طراح و سفارش دهنده ارسال می کند تا پس از بررسی و تایید اقدام به چاپ با تیراژ بالا کنند.

بررسی نمونه فرایند خاصی را طی می کند به طوری که این فرایند به گونه ای است که طرح چاپی باید در شرکت چاپ از لحاظ رنگ، ابعاد و جنس فولدر مورد بررسی قرار می گیرد چاپ فولدر ها می تواند به صورت یک طرفه و دو طرفه انجام شود. پس از اتمام فرایند بررسی طرح با توجه به قالب و کاغذ آماده شده توسط شرکت به دستگاه قالب ساز داده شده قالب نهایی را تولید کند. بعد از تولید قالب توسط دستگاه لترپرس یا دایکات طرح را برش می دهند. اگر در مراحل نهایی تولید فولدر به چسب و تصحیح نیاز داشت آن را صحافی کنند در نتیجه پس از انجام تمامی مراحل و فرایندها تولید فولدر به اتمام می رسد و برای مشتری ارسال می گردد.

 

قیمت چاپ فولدر تبلیغاتی

هزینه چاپ فولدر بسیار متفاوت بوده و بر حسب گرماژ و جنس کاغذ یا مقوا به کار رفته در ساخت آن پوشه قیمت تعیین می شود در حال حاضر برای تولید پوشه های تبلیغاتی از کاغذ های گلاسه 250 ، 300 و 350 گرمی استفاده می کنند. اگر بخواهید فولدر تبلیغاتی شما از استحکام و دوام بیشتری برخوردار باشیم پیشنهاد می کنیم هزینه بیشتری را برای تولید در نظر بگیرید تا پوشه تبلیغاتی با کیفیت را داشته باشید. بهتر است از مقوا های ایندلبرد 300 و 350 گرم در تولید فولدر تبلیغاتی استفاده کرده زیرا مقوا های ایندلبرد از جمله مقاوم ترین کاغذ ها می باشد. البته باید در نظر بگیرید که تولید با این جنس نیاز به دستگاه های چاپ مخصوصی است به همین دلیل می توان شاهده هزینه بیشتر این نوع پوشه ها نسبت به کاغذ های گلاسه باشید. شرکت ها، خدمات متنوع را در زمینه چاپ فولدر، چاپ فولدر تبلیغاتی، چاپ فولدر آزمایشگاهی و غیره ارائه می دهند که با جستجو در اینترنت می توانید لیستی از بهترین شرکت ها را به دست آورید.

 

با توجه به آنچه که از کاربرد و انواع فولدر استند رسانه در این مقاله در اختیار شما قرار داده می توانید یک پوشه مناسب برای کار خود انتخاب کنید. به استند رسانه که مرکز چاپ و تبلیغات است برای طراحی و چاپ  فولدر مورد نظر خود تماس بگیرید تا ما بهترین خدمات در زمینه طراحی و چاپ فولدر به طور رایگان ارائه نمایی. تا علاوه بر آن که پوشه ای متناسب با فعالیت خود می توانید داشته باشید، تبلیغات لوکسی نیز از شرکت و سازمان در کنار آن به نمایش بگذارید.

لازم است در نظر داشته باشید که موارد مهم استفاده از فولدر را در طراحی از قلم نیندازید زیرا در شرکت ها علاوه بر اوراق و اسناد مهم مواردی مانند فلش و سی دی هم در پوشه قرار می گیرد. در نتیجه باید برای نگهداری و حفاظت از آن ها در پوشه قسمتی در نظر گرفته شود تا هیچ آسیبی به آن ها وارد نگردد. استند رسانه پیشنهاد می کند که در داخل فولدر خود لوگو و نام شرکت را به کار ببرید تا در همه جا دیده شوید و به یادها سپرده شوید. توصیه می کنیم گذاشتن یک بروشور که اطلاعات جامعی از فعالیت کسب و کارتان را شرح می دهد را در پوشه قرار دهید تا مخاطب با مطالعه آب با فعالیت شغلیتان بیشتر آشنا شده، بدون آنکه انرژی صر ف  کرده باشید.

 

برچسب :
طراحی پوستر طراحی فولدر تبلیغاتی رسانه نقره ای استند رسانه سیلور رسانه پوستر چیست؟ سواد بصری چاپ کوتد لمینت پوشه تبلیغاتی چیست؟ چاپ فولدر چهاررنگ


» چاپ و تبلیغات
طراحی و چاپ انواع استند نمایشگاهی در استند رسانه چاپ استند پرچمی ساحلی استند رسانه تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی نقش انواع سازه های نمایشگاهی در تبلیغات استند میز کانتر چه کاربردهایی دارد؟ انواع رول آپ استند نمايشگاهی طراحی و چاپ لایت باکس، جذاب ترین تابلو تبلیغاتی انواع کاتالوگ و بروشور استند انواع فوم برد انواع تخته شاسی و کاربردهای آن چاپ پلات و لمینت در استند رسانه آموزش طراحی بنر در فتوشاپ با استند رسانه انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه هر آنچه درباره واقعیت مجازی باید بدانیم چاپ افست و نکات کاربردی رنگ در چاپ افست چرا هر مجموعه نیاز به ست اداری دارد؟ چگونه یک پوستر با کیفیت طراحی کنیم؟ آموزش انتخاب فونت در فتوشاپ با استند رسانه فواید تبلیغاتی با تیزر و رپورتاژ کار با تصاویر در فوتوشاپ با استند رسانه کار با افکت لایه ها در فتوشاپ خروجی های مختلف فایل های گرافیکی در استند رسانه اندازه فونت در طراحی بنر، تراکت، بروشور و کاتالوگ اهمیت رنگ در چاپ با استند رسانه پرچم ساحلی چیست و چه کاربردی دارد؟
سوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social