پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد

تابلو تخته شاسی 30 میل

تخته شاسی 3 سانتی متری

"تابلو تخته شاسی 30 میل از نوع تخته شاسی های تو خالی است که با ورق ام دی اف 3 میل ساخته می شود. حاشیه های این تخته نوارهای رنگی است که به صورت چسبی دور آن قرار می گیرد. ابعاد قابل سفارش تخته شاسی رسانه نقره ای در سایز های مختلف موجود است که می توانید تابلو تخته شاسی 30 میل را با توجه به شیارهای افقی و عمودی که در آن تعبیه شده است از دو جهت روی سطوح نصب کنید.

تصاویر با چاپ روی کاغذ فوتوگلاسه، پلات و لمینت برای نصب روی تابلو تخته شاسی 30 میل مناسب هستند که می توانید چاپ پوستر، تصاویر تبلیغاتی و دیگر موارد را به ما بسپارید (تیراژ بالا) که در بخش گرافیک رسانه نقره ای، سفارشات با دستگاه های مجهز و مدرن چاپ می شوند. همچنین می توانید سفارش تابلو تخته شاسی 30 میل را در ابعاد دلخواه داشته باشید که طی 4 روز کاری آماده تحویل خواهد بود.

طریقه نصب تصویر روی تابلو تخته شاسی 30 میل به راحتی امکان پذیر است. عکسی که به صورت فوتوگلاسه یا چاپ کوتد لمینت آماده شده را روی تخته شاسی چسبانده که این خروجی های می توانند از نوع مات یا لمینت باشند. در نظر داشته باشید اگر تابلو تخته شاسی 30 میل را برای مصارف تبلیغاتی و نمایشگاهی استفاده می شوند، باید مخاطب از نقاط دور و نزدیک تصویر را به راحتی مشاهده کند بهتر است چاپ مات را برای این کار انتخاب کنید زیرا در نوع براق انعکاس نور و بازتاب آن وجود دارد که باعث زدگی چشم و ناخوانایی دید در تصویر شود. اما برای تصاویر خانگی یا مکان های اداری که تابلو تخته شاسی 30 میل برای ارتباط نزدیک با مخاطب روی دیوار یا بوم قرار می گیرند انتخاب هر یک از دو نوع مات یا براق بلا مانع است.

به دلیل وزن کم تابلو تخته شاسی 30 میل قابلیت حمل آسان و نصب بی دردسر آن را خواهید داشت که انواع دیوارهای گچی، دیوارهای کاذب، پنل و دیگر متریال قابلیت تحمل شاسی را دارند. و آخرین نکته اینکه قبل از چاپ تصویر، بهتر است رزولوشن و کیفیت آن بررسی شود، اگر ابعاد و کیفیت با ابعاد چاپ مخصوص به شاسی همخوانی داشته باشد جهت نصب آماده می گردد. در غیر اینصورت بهتر است تصاویر جایگزین با رزولوشن بالا را به چاپخانه یا عکاسی ارائه نمایید. همراهان گرامی در صورت تمایل به سفارش تابلو تخته شاسی 30 میل می توانید با شماره های رسانه نقره ای تماس بگیرند و یا به روش آنلاین نوع سفارش و تعداد آن را ثبت نمایند تا در اسرع وقت محصول آماده تحویل گردد."


منبع : رسانه نقره ای
جنس سازه چوب MDF
جنس کیف ندارد
وزن سازه ----
وزن چاپ بامگنت ----
سایز چاپ ----
ابعاد سازه بعداز نصب ----
زمان تحویل 1 روز کاری

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


تا این بخش بیشتر از عکس های خاطره انگیزی که می توانید بر روی تخته شاسی داشته باشید صحبت کردیم تا بطور ملموس با تجربه شیرین استفاده از آن آشنا شوید اما شاسی علاوه بر چاپ عکس های شخصی کاربردهای مهم تری هم دارد:

1.   ایجاد تابلوهای نقاشی زیبا

2.   استفاده تبلیغاتی در غرفه های نمایشگاهی

3.   سطح صاف و یکنواخت

4.   بدنه نشکن

5.   جهت معرفی محصولات در فروشگاه ها و سایر اماکن

6.   نصب پوستر های اداری، پزشکی، تبلیغاتی و غیره

7.   قابل استفاده در مکان های عمومی به دلیل ماندگار بالا

8.   استفاده در دانشگاه و کلیه مقاطع پایین تر جهت اطلاع رسانی

تخته شاسیها به دلیل وزن کمی که دارند بر روی انواع سطوح با متریال مختلف قابل نصب هستند و هیچگونه دردسری در این فرایند وجود ندارد. جنس بدنه آن از MDF بوده و به راحتی یک قاب عکس می توان آن را روی دیوار های گچی، دیوارهای کاذب و غیره نصب کرد.

مشخصات


محصولات مشابه
در قسمت پایین برخی محصولات مشابه را مشاهده می نمایید.
فوم برد 5 میل چسبدار فوم برد 5 میل چسبدار

فوم برد 5 میل چسبدار

ico اطلاعات بیشتر
تابلو تخته شاسی 30 میل تابلو تخته شاسی 30 میل

تابلو تخته شاسی 30 میل

ico اطلاعات بیشتر
تخته شاسی 8 میل تخته شاسی 8 میل

تخته شاسی 8 میل

ico اطلاعات بیشتر
تخته شاسی 16 میلی متر تخته شاسی 16 میلی متر

تخته شاسی 16 میلی متر

ico اطلاعات بیشترسوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social