پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد
تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی
تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی
همانطور که می دانید شرکت در نمایشگاه و معرفی هویت خدمات به مراجعه کنندگان هزینه هایی را در بر دارد و این شامل هزینه های اجاره غرفه، حمل و نقل، غرفه سازی و تزئین فضای غرفه می باشد، بنابراین اگر بازخوردی را که انتظار داریم به دست نیاوریم تمام هزینه های تبلیغاتی را به هدر داده ایم. با استفاده از پاپ آپ استند نمایشگاهی در واقع با یک تیر سه نشان می زنیم، هم از این صفحه گسترده به عنوان یک دیوار جذاب در پس زمینه غرفه استفاده می کنیم که هزینه ساخت و استفاده از دیوارهای کاذب را منتفی می کند و هم از محیط زیست بعلت کاهش استفاده از چوب و مواد زائد حفاظت کرده ایم و هم نوع محصول و خدمات شرکت را در یک قاب بزرگ به تصویر کشیده ایم. طبعا پوسترهای تبلیغاتی هر چقدر بزرگتر و جذاب تر باشند، بیشتر در معرض دید خواهند بود و برای مدت طولانی تری در ذهن مخاطب ماندگار می شوند. در این مقاله با معرفی پاپ آپ استند نمایشگاهی، انواع این محصول را با ذکر مزیت های آن کنیم.

پاپ آپ استند چیست؟
برای ورود به مبحث پاپ آپ استند نمایشگاهی بهتر است ابتدا با این سازه آشنا شویم. پاپ آپ استند نمایشگاهی یکی از انواع سازه های تبلیغات نمایشگاهی است که به صورت یک صفحه گسترده، پوستر تبلیغاتی شرکت شما را به نمایش می گذارد. پاپ آپ استند ها سازه ای شبکه ای یا ماژولار می باشند که جنسی از آلومینیوم و پلاستیک دارند. بهتر است بدانید که استند پاپ آپ نمایشگاهی در سایزهای مختلف قابل عرضه می باشند پس نگرانی بابت ابعاد غرفه خود نداشته و میتوانید براحتی و با توجه به ابعاد غرفه، صفحه گسترده تبلیغاتی خود را سفارش دهید.

مزایای پاپ آپ استند در تبلیغات 

نصب آسان در کمترین زمان : این ابزار تبلیغاتی بگونه ای طراحی شده که بسیار آسان و سریع نصب می شود. قابلیت نصب آسان در کمترین زمان از المان هایی است که اغلب شرکت هایی که مجوز حضور در نمایشگاه را دارند به آن توجه می کنند. قطعا این ویژگی نیاز به متخصصان را برای نصب منتفی می کند و خودتان در هر حرفه ای که باشید می توانید این سازه نمایشگاهی را در غرفه مورد نظر نصب و راه اندازی کنید و این می تواند در زمان محدود نمایشگاه از اتلاف وقت جلوگیری کند، همه افرادی که تاکنون بعنوان غرفه دار در نمایشگاه ها حضور داشته اند میدانند در روزهایی که نزدیک به برگزاری نمایشگاه میشود چقدر مشغله و هماهنگی ها زیاد می شود و در آن زمان هر لحظه و ثانیه با ارزش خواهد بود و این صرفه جویی زمانی آن زمان بیشترین نمود پیدا میکند.

وزن سبک : قطعا حمل لوازم دکوراتیو برای پوشش دهی به فضای غرفه در نمایشگاه از موارد مهمی است که باید به آن توجه کنیم. در اغلب نمایشگاه ها مسیرهای طولانی از ورودی اصلی نمایشگاه تا ساختمان های غرفه ها وجود دارد که حمل لوازم را بسیار سخت می کند. در حالی که احتمالا چرخ دستی های اجاره ای در محل موجود می باشند که با توجه به هزینه ای که دریافت می کنند بهتر است برای حمل لوازم سنگین و محتویات تولیدی شرکت خود از آنها استفاده کنید و گاها هزینه های حملی که دریافت میکنند اصلا مقرون به صرفه نیست! این در حالی است که محصول نمايشگاهی استند رسانه، از موادی ساخته شده که بسیار سبک است، بطوریکه می توانید براحتی آن را جابجا کرد.

استحکام بالا : بر خلاف آنچه از ظاهر منعطف پاپ آپ استند نمايشگاهی بر می آید، این رسانه های تبلیغاتی از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند و این قابلیت استفاده برای دفعات بعدی را فراهم می کنند، بنابراین بدون نگرانی از خرابی و آسیب دیدگی آنها می توانید بعد از اتمام تاریخ نمایشگاه، آنها را جمع و در انبار نگهداری کنید تا در مکان های دیگر یا حتی نمایشگاه سال بعد از آن استفاده کنید.

سطح وسیع برای تبلیغات : نمی توان این ویژگی را منکر شد که این سازه سطح وسیعی از تبلیغات را در خود جای می دهد. در واقع پاپ آپ استند، همچون یک قاب تصویر می باشد که هر آنچه راجع به هویت کسب و کارتان که لازم است را در خود نمایش می دهد.

ایستایی مناسب در غرفه : بی شک اگر پاپ آپ استندی که برای تبلیغات در محیط نمایشگاه استفاده می کنید، بی کیفیت و وارفته به نظر بیاید، حتما از چشم مخاطبان می افتد. بهتر است بدانید که مراجعه کنندگان نمایشگاه با نیم نگاهی به غرفه ها در مسیرهای مختلف قدم می زنند و اگر نتوانید در 3 ثانیه مخاطبان را جذب و برای آشنایی با خدماتتان ترغیب کنید، قطعا از جلوی غرفه شما عبور خواهند کرد و این یعنی مشتری حتمی را به رقیبان واگذار کرده اید، این درحالی است که انواع پاپ آپ های استند رسانه قابلیت ایستایی بالایی دارند بطوریکه تبلیغات کسب و کارتان را در دل رنگ های جذاب و خیره کننده با کیفیت بالا به نمایش می گذارند.


انواع محصولات پاپ آپ استند

 • پاپ آپ استند ریلی فنری LX در سایزهای  5*3 , 4*3 ,3*3 ,3*2
 • پاپ آپ استند مگنتی فنری LX در سایزهای  5*3, 4*3 ,3*3 ,3*2
 • پاپ آپ استند استوانه ای مگنتی LX
 • پاپ آپ سوئیسی فنری کیف برزنتی در سایزهای  5*3, 4*3,3*3
 • پاپ آپ سوئیسی فنری هاردکیس در سایزهای  5*3, 4*3,3*3
 • پاپ آپ مگنتی خارجی کیف برزنتی در سایزهای  4*3,3*3
 • پاپ آپ ویژه مگنتی کیس کانترشو در سایزهای  4*3,3*3
 • هاردکیس برزنتی چرخدار درجه 1
 • هاردکیس ویژه کانترشو چرخدار
 • کیف پاپ آپ برزنتی چرخدار درجه 1
 • پاپ آپ ویژه مگنتی 4*3 کیس کانترشو
 • هاردکیس برزنتی چرخدار درجه 1
 • هاردکیس ویژه کانترشو چرخدار
 • کیف پاپ آپ برزنتی چرخدار درجه 1

با کیفیت ترین پاپ آپ استند در استند رسانه

استند رسانه یکی از معتبرترین آژانس های تبلیغاتی می باشد که با بیش از 15 سال تجربه موفق، در زمینه طراحی گرافیک، چاپ و تبلیغات نمایشگاهی فعالیت می کند. بطوریکه می توان انواع سازه های نمایشگاهی را در ابعاد و سایزهای مختلف در سایت استند رسانه بصورت کاملا آنلاین با مقایسه نامحدود و بدون اتلاف وقت در بین انواع این سازه ها سفارش دهید. قیمت سازه های نمایشگاهی استند رسانه با توجه به کیفیت چاپ، جنس پوستر، نوع و سایز سازه تبلیغاتی متغیر می باشد، اولویت اصلی استند رسانه، ارائه با کیفیت ترین ها است، بنابراین با خیال راحت می توانید تبلیغات نمایشگاهی خود را به ما بسپارید.

تلفن: 68-67 665 665 ( 5 خط )

همراه: 24 29 415 0939

برچسب :
پاپ آپ استند چاپ پاپ اپ چاپ پلات و لمینت سازه نمایشگاهی تجهیزات نمایشگاهی استند پاپ آپ popup stand پاپ آپ چیست؟ نصب پاپ آپ در غرفهپاپ آپ استند چاپ پاپ اپ چاپ پلات و لمینت سازه نمایشگاهی تجهیزات نمایشگاهی استند پاپ آپ popup stand پاپ آپ چیست؟ نصب پاپ آپ در غرفه استند رسانه سیلور رسانه رسانه نقره ای چاپ کوتد لمینت


» چاپ و تبلیغات
طراحی و چاپ انواع استند نمایشگاهی در استند رسانه چاپ استند پرچمی ساحلی استند رسانه تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی نقش انواع سازه های نمایشگاهی در تبلیغات استند میز کانتر چه کاربردهایی دارد؟ انواع رول آپ استند نمايشگاهی طراحی و چاپ لایت باکس، جذاب ترین تابلو تبلیغاتی انواع کاتالوگ و بروشور استند انواع فوم برد انواع تخته شاسی و کاربردهای آن چاپ پلات و لمینت در استند رسانه آموزش طراحی بنر در فتوشاپ با استند رسانه انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه هر آنچه درباره واقعیت مجازی باید بدانیم چاپ افست و نکات کاربردی رنگ در چاپ افست چرا هر مجموعه نیاز به ست اداری دارد؟ چگونه یک پوستر با کیفیت طراحی کنیم؟ آموزش انتخاب فونت در فتوشاپ با استند رسانه فواید تبلیغاتی با تیزر و رپورتاژ کار با تصاویر در فوتوشاپ با استند رسانه کار با افکت لایه ها در فتوشاپ خروجی های مختلف فایل های گرافیکی در استند رسانه اندازه فونت در طراحی بنر، تراکت، بروشور و کاتالوگ اهمیت رنگ در چاپ با استند رسانه پرچم ساحلی چیست و چه کاربردی دارد؟
سوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social