خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه مقالات
ورود عضویت سبد خرید 0
تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی
تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی

همانطور که می دانید شرکت در نمایشگاه و معرفی هویت خدمات به مراجعه کنندگان هزینه هایی را در بر دارد و این شامل هزینه های اجاره غرفه، حمل و نقل، غرفه سازی و تزئین فضای غرفه می باشد، بنابراین اگر بازخوردی را که انتظار داریم به دست نیاوریم تمام هزینه های تبلیغاتی را به هدر داده ایم. با استفاده از پاپ آپ استند نمایشگاهی در واقع با یک تیر دو نشان می زنیم، هم از این صفحه گسترده به عنوان یک دیوار جذاب در پس زمینه غرفه استفاده می کنیم که هزینه ساخت و استفاده از دیوارهای کاذب را منتفی می کند وهم از محیط زیست بعلت کاهش استفاده از چوب و مواد زائد حفاظت کرده ایم و هم نوع محصول و خدمات شرکت را در یک قاب بزرگ به تصویر می کشیم. طبعا پوسترهای تبلیغاتی هر چقدر بزرگتر و جذاب تر  باشند، بیشتر در معرض دید خواهند بود و برای مدت طولانی در ذهن مخاطب ماندگار می شوند.در این مقاله با معرفی پاپ آپ استند نمایشگاهی، انواع این محصول را با ذکر مزیت های پاپ آپ استند نمایشگاهی بیان می کنیم.

پاپ آپ استند چیست؟

برای ورود به مبحث پاپ آپ استند نمایشگاهی بهتر است ابتدا با این سازه آشنا شویم. پاپ آپ استند نمایشگاهی یکی از انواع سازه های تبلیغات نمایشگاهی است که به صورت یک صفحه گسترده، پوستر تبلیغاتی شرکت شما را به نمایش می گذارد. پاپ آپ استند سازه های شبکه ای یا ماژولار می باشند که جنسی از آلومینیوم و پلاستیک دارند. بهتر است بدانید که پاپ آپ استند نمایشگاهی در سایزهای مختلف قابل عرضه می باشند پس نگرانی بابت ابعاد غرفه خود نداشته باشید و میتوانید براحتی و با توجه به ابعاد غرفه صفحه گسترده تبلیغاتی خود را سفارش دهید.

مزایای پاپ آپ استند در تبلیغات 

1-     نصب آسان در کمترین زمان: این ابزار تبلیغاتی بگونه ای طراحی شده که بسیار آسان و سریع نصب می شود. قابلیت نصب آسان در کمترین زمان از المان هایی است که اغلب شرکت هایی که مجوز حضو در نمایشگاه را دارند به آن توجه می کنند. قطعا این ویژگی نیاز به متخصصان را برای نصب منتفی می کند و خودتان در هر حرفه ای که باشید می توانید پاپ آپ استند نمایشگاهی را در غرفه مورد نظر نصب و راه اندازی کنید و این می تواند در زمان محدود نمایشگاه از اتلاف وقت جلوگیری کند، و همه افرادی که تا کنون بعنوان غرفه دار در نمایشگاه ها حضور داشته اند میدانند در روزهایی که نزدیک به برگزاری نمایشگاه میشود چقدر مشغله و هماهنگی ها زیاد می شود و در آن زمان هر لحظه و ثانیه با ارزش خواهد بود و این صرفه جویی زمانی آن زمان بیشترین نمود را پیدا میکند .

2-     وزن سبک: قطعا حمل لوازم دکوراتیو برای پوشش دهی به فضای غرفه در نمایشگاه از المان هایی است که باید به آن توجه کنیم. در اغلب نمایشگاه ها مسیرهای طولانی از ورودی اصلی نمایشگاه تا ساختمان های غرفه ها وجود دارد که حمل لوازم را بسیار سخت می کند. در حالی که احتمالا چرخ دستی های اجاره ای در محل موجود می باشند که با توجه به هزینه ای که دریافت می کنند بهتر است برای حمل لوازم سنگین و محتویات تولیدی شرکت خود از آنها استفاده کنید که گاها هزینه های حملی که دریافت میکنند اصلا به صرفه نیست! این در حالی است که پاپ آپ استند نمايشگاهی استند رسانه، از موادی ساخته شده که بسیار سبک می باشد، بطوریکه می توانید براحتی آن را جابجا کرد.

3-     استحکام بالا: بر خلاف آنچه از ظاهر منعطف پاپ آپ استند نمايشگاهی بر می آید، این رسانه های تبلیغاتی از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند و این قابلیت استفاده برای دفعات بعدی را فراهم می کند، بنابراین بدون نگرانی از خرابی و آسیب دیدگی پاپ آپ استند نمایشگاهی می توانید بعد از اتمام تاریخ نمایشگاه، آنها را جمع و در انبار نگهداری کنید تا در مکان های دیگر یا حتی نمایشگاه سال بعد از آن استفاده کنید.

4-     سطح وسیع برای تبلیغات: نمی توان این ویژگی را منکر شد که پاپ آپ استند نمايشگاهی سطح وسیعی از تبلیغات را در خود جای می دهد. در واقع پاپ آپ استند، همچون یک قاب تصویر می باشد که هر آنچه لازم است راجع به هویت کسب و کارتان را در خود نمایش می دهد.

5-      ایستایی مناسب در غرفه: بی شک اگر پاپ آپ استندی که برای تبلیغات در محیط نمایشگاه استفاده می کنید، بی کیفیت و وارفته به نظر بیاید، از چشم مخاطبان حتما می افتد. بهتر است بدانید که مراجعه کنندگان نمایشگاه با نیم نگاهی به غرفه ها در مسیرهای مختلف قدم می زنند و اگر نتوانید در 3 ثانیه مخاطبان را جذب و برای آشنایی با خدماتتان ترغیب کنید، قطعا از جلوی غرفه شما عبور خواهند کرد و این یعنی مشتری حتمی را به رقیبان واگذار کرده اید، این درحالی است که انواع پاپ آپ استند نمايشگاهی استند رسانه قابلیت ایستایی بالایی دارند بطوریکه تبلیغات کسب و کارتان را در دل رنگ های جذاب و خیره کننده با کیفیت بالا به نمایش می گذارند.

انواع محصولات پاپ آپ استند

 1. پاپ آپ استند ریلی فنری LX در سایزهای  5*3 , 4*3 ,3*3 ,3*2
 2. پاپ آپ استند مگنتی فنری LX در سایزهای  5*3, 4*3 ,3*3 ,3*2
 3. 3.پاپ آپ استند استوانه ای مگنتی LX
 4. 4پاپ آپ سوئیسی فنری کیف برزنتی در سایزهای  5*3, 4*3,3*3
 5. پاپ آپ سوئیسی فنری هاردکیس در سایزهای  5*3, 4*3,3*3
 6. پاپ آپ مگنتی خارجی کیف برزنتی در سایزهای  4*3,3*3
 7. پاپ آپ ویژه مگنتی کیس کانترشو در سایزهای  4*3,3*3
 8. هاردکیس برزنتی چرخدار درجه 1
 9. هاردکیس ویژه کانترشو چرخدار
 10. کیف پاپ آپ برزنتی چرخدار درجه 1
 11. پاپ آپ ویژه مگنتی 4*3 کیس کانترشو
 12. هاردکیس برزنتی چرخدار درجه 1
 13. هاردکیس ویژه کانترشو چرخدار
 14. کیف پاپ آپ برزنتی چرخدار درجه 1

با کیفیت ترین پاپ آپ استند در استند رسانه

استند رسانه یکی از معتبرترین آژانس های تبلیغاتی می باشد که با بیش از 15 سال تجربه موفق، در زمینه طراحی و چاپ تبلیغات نمایشگاهی فعالیت کرده بطوریکه می توان انواع سازه های نمایشگاهی را اعم از پاپ آپ استند نمایشگاهی در ابعاد و سایزهای مختلف در سایت استند رسانه بصورت کاملا آنلاین با ماقیسه نامحدود و بدون اتلاف وقت در بین انواع این سازه ها سفارش دهید. قیمت سازه های نمایشگاهی استند رسانه با توجه به کیفیت چاپ، جنس پوستر، نوع و سایز سازه تبلیغاتی متغیر می باشد، اولویت اصلی استند رسانه، ارائه با کیفیت ترین ها است، بنابراین با خیال راحت می توانید تبلیغات نمایشگاهی خود را به ما بسپارید.

تلفن: 68-67 665 665 ( 5 خط )

همراه: 24 29 415 0939


پاپ آپ استند نمایشگاهی استند رسانه پاپ آپ استند نمایشگاهی استند رسانه
۲۶ آبان ۱۳۹۸
انواع تخته شاسی انواع تخته شاسی
۲۶ آبان ۱۳۹۸
چرا هر مجموعه نیاز به ست اداری دارد؟ چرا هر مجموعه نیاز به ست اداری دارد؟
۲۳ آذر ۱۳۹۸
انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه
۱۲ آذر ۱۳۹۸
انواع کاتالوگ و بروشور استند انواع کاتالوگ و بروشور استند
۲۶ آبان ۱۳۹۸
پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، کوچه کاظم بیگی، بن بست دوم، پلاک 4، طبقه 4 ، واحد 4


به علت جابجایی هنوز خطوط  تلفن شرکت به مکان جدید منتقل نشده است لطفا با شماره همراه تماس بگیرید

تلفن : 68-67 665 665

همراه : 24 29 415 0939social social social social
تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی