پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد

تخته شاسی 8 میل

تخته شاسی 8 میل

"استفاده از تخته شاسی ها از دیر باز تا کنون مرسوم است و هر بار در ابعاد و ساختار جدید به بازار عرضه می شود. تابلو تخته شاسی 8 میل رسانه نقره ای به شما این امکان را می دهد تا بتوانید غرفه های نمایشگاهی جذاب، گالری عکس دیدنی، ثبت خاطرات نام و دیگر آثار خود را داشته باشید. علاوه بر این مشتریان ما از تابلو تخته شاسی 8 میل در:

1.   فروشگاه های بزرگ

2.   ادارات و سازمان ها

3.   مطب های پزشکی، درمانگاه و بیمارستان

4.   دانشگاه و آموزشگاه های علمی

و بسیاری از موارد دیگر استفاده می کنند. مزیت مهمی که تابلو تخته شاسی 8 میل میل دارد قابلیت نصب آن از دو جهت عمودی و افقی روی سطوح است. مهم نیست دیوار از چه نوع متریالی ساخته شده است گچ، سنگ، سیمان، چوب و غیره، در هر صورت می توان تابلو تخته شاسی 8 میل را به راحتی نصب کرد.

برش های تابلو تخته شاسی 8 میل بسیار منظم و با کیفیت انجام شده است و دارای شیار های عمودی و افقی برای نصب و دور نوار با چسب دو طرفه نیز می باشد. چسب باکیفیتی که در این نوع تخته شاسی به کار گرفته شده است تصویر را به خوبی جذب می کند به طوریکه به مرور زمان هیچ سستی در آن به وجود نمی آید. بهتر است تصویری که روی تابلو تخته شاسی 8 میل چاپ مات داشته باشد. چاپ های براق باعث انعکاس نور می شود که تصویر وضوح خود را در فواصل دیدرس مختلف از دست می دهد.

چاپ عکس تابلو تخته شاسی 8 میل نیز به صورت دیجیتال انجام می شود که همراهان گرامی در صورت تمایل می توانند در رسانه نقره ای ثبت سفارش چاپ را نیز داشته باشند تا با دستگاه های مدرن و به روز دنیا این خروجی را ارائه نماییم. ابعاد تابلو تخته شاسی 8 میل رسانه نقره ای برای انواع عکس موجود است. کافی است ابعاد پوستر و یا تصاویر مورد نظر خود را به مشاوران ما در بخش فروش اعلام کنید تا بهترین قطع برای سفارش در نظر گرفته شود.

مزیت دیگری که تابلو تخته شاسی 8 میل رسانه نقره ای دارد در مقابل عوامل مخرب یا شرایط آب و هوایی به راحتی تغییر شکل نمی دهد و باعث ایجاد خرابی در تصویر نمی گردد. در صورت نیاز به اطلاع از سایز های تابلو تخته شاسی 8 میل می توانید با ما تماس بگیرید تا موارد لازم را دریافت نمایید. ضمنا کلیه مراحل سفارش، خرید و تحویل کالا در رسانه نقره ای به صورت اینترنتی انجام می شود."


منبع : رسانه نقره ای
جنس سازه چوبMDF
جنس کیف ندارد
وزن سازه ---
وزن چاپ بامگنت ----
سایز چاپ ----
ابعاد سازه بعداز نصب ----
زمان تحویل 2 روز کاری

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


تا این بخش بیشتر از عکس های خاطره انگیزی که می توانید بر روی تخته شاسی داشته باشید صحبت کردیم تا بطور ملموس با تجربه شیرین استفاده از آن آشنا شوید اما شاسی علاوه بر چاپ عکس های شخصی کاربردهای مهم تری هم دارد:

1.   ایجاد تابلوهای نقاشی زیبا

2.   استفاده تبلیغاتی در غرفه های نمایشگاهی

3.   سطح صاف و یکنواخت

4.   بدنه نشکن

5.   جهت معرفی محصولات در فروشگاه ها و سایر اماکن

6.   نصب پوستر های اداری، پزشکی، تبلیغاتی و غیره

7.   قابل استفاده در مکان های عمومی به دلیل ماندگار بالا

8.   استفاده در دانشگاه و کلیه مقاطع پایین تر جهت اطلاع رسانی

تخته شاسیها به دلیل وزن کمی که دارند بر روی انواع سطوح با متریال مختلف قابل نصب هستند و هیچگونه دردسری در این فرایند وجود ندارد. جنس بدنه آن از MDF بوده و به راحتی یک قاب عکس می توان آن را روی دیوار های گچی، دیوارهای کاذب و غیره نصب کرد.

مشخصات


محصولات مشابه
در قسمت پایین برخی محصولات مشابه را مشاهده می نمایید.
تخته شاسی 16 میلی متر تخته شاسی 16 میلی متر

تخته شاسی 16 میلی متر

ico اطلاعات بیشتر
فوم برد 10 میل چسبدار فوم برد 10 میل چسبدار

فوم برد 10 میل چسبدار

ico اطلاعات بیشتر
فوم برد 5 میل چسبدار فوم برد 5 میل چسبدار

فوم برد 5 میل چسبدار

ico اطلاعات بیشتر
تابلو تخته شاسی 30 میل تابلو تخته شاسی 30 میل

تابلو تخته شاسی 30 میل

ico اطلاعات بیشترسوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social