پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد

چاپ پلات و لمینت

تاکنون محو سازه های نمایشگاهی شده اید؟ تصاویری جذاب و با کیفیت از پوسترهایی تبلیغاتی که نمی توان براحتی از آنها گذشت. در بسیاری از سازه ها، طرح ها و پوسترهای چاپ شده بقدری خوش رنگ و لعاب می باشند که مخاطب را وادار می کنند هر آنچه به تصویر کشیده شده را تماشا و با دقت بررسی کنند. کیفیت چاپ پلات و لمینت زبانزد است و با توجه به هزینه ای که دارد برای چاپ طرح های مختلف تبلیغاتی در تیراژ پایین مناسب است. با توجه به اهمیت سازه های تبلیغاتی در نمایشگاه ها بهتر است از چاپ پلات و لمینت برای معرفی محصول و خدمات ارائه شده استفاده کنیم.
چاپ پلات در واقع یکی از روش های چاپ با کیفیت دیجیتالی می باشد که توسط دستگاهی به نام پلاتر میسر می شود. در واقع دستگاه چاپ پلات، یکی از انواع دستگاه های چاپ دیجیتال می باشد که به نام دستگاه چاپ جوهر افشان لارج فرمت هم شناخته می شود. در این دستگاه، حلال جوهر آب می باشد، بنابراین برای چاپ طرح های تبلیغاتی با استفاده از پلات، از کاغذهای مخصوصی به نام کتد استفاده می شود که به دلیل بافت و پوششی که دارد، از پخش رنگ ها جلوگیری می کند تا زمانیکه آب داخل جوهر تبخیر و رنگ ها خشک شوند. چاپ پلات کیفیت بسیار بالایی دارد و می توان طرح ها را در کاغذهایی به عرض 1.5 متر چاپ کرد به همین منظور از پلات برای چاپ استندهای تبلیغاتی و سازه های نمایشگاهی می توان استفاده کرد.
گمان نکنید که لمینت یک روش چاپ است بلکه خدماتی است که به چاپ اضافه می شود و این شامل چسباندن یک لایه نازک و شفاف بر روی سطح چاپ شده می باشد که باعث محافظت و دوام بیشتر طرح چاپی می شود. در چاپ پلات و لمینت استند رسانه از دو نوع لمینت استفاده می شود، لمینت گرم و لمینت سرد که هر کدام با توجه به ویژگی هایی که دارند بنا به درخواست مشتری استفاده می شوند.ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


قلصل

مشخصات


محصولات مشابه
در قسمت پایین برخی محصولات مشابه را مشاهده می نمایید.
چاپ کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری

ico اطلاعات بیشتر
چاپ بک لایت

چاپ بک لایت

ico اطلاعات بیشتر
چاپ مش

چاپ مش

ico اطلاعات بیشتر
چاپ پارچه

چاپ پارچه

ico اطلاعات بیشترسوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social