پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد
محصولات استند رسانه
در این بخش می توانید وارد صفحه مخصوص هر محصول شوید...
میز کانتر سوئیسی 1 نفره میز کانتر سوئیسی 1 نفره

میز کانتر سوئیسی 1 نفره

۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
میز کانتر سوئیسی 2 نفره میز کانتر سوئیسی 2 نفره

میز کانتر سوئیسی 2 نفره

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
میز کانتر مگنتی 1 نفره میز کانتر مگنتی 1 نفره

میز کانتر مگنتی 1 نفره

۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
میز کانتر مگنتی 2 نفره میز کانتر مگنتی 2 نفره

میز کانتر مگنتی 2 نفره

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
میز کانتر تاجدار سوئیسی 1 نفره میز کانتر تاجدار سوئیسی 1 نفره

میز کانتر تاجدار سوئیسی 1 نفره

۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
میز کانتر تاجدار سوئیسی 2 نفره میز کانتر تاجدار سوئیسی 2 نفره

میز کانتر تاجدار سوئیسی 2 نفره

۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
میز کانتر تاجدار سمپلینگ PVC میز کانتر تاجدار سمپلینگ PVC

میز کانتر تاجدار سمپلینگ PVC

۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش

خرید اینترنتی میز کانتر نمایشگاهی

میز کانتر تبلیغاتی یا نمایشگاهی از آن دسته از سازه‌‌ها است که تاثیرات و کاربرد آن در زمینه تبلیغات انکار ناپذیر است. این نوع میز نمایشگاهی با نام‌های دیگری مانند میز پروموشن، استند کانتر سمپلینگ، میز کانتر نمایشگاهی، پیشخوان نمایشگاهی،میز استند نمایشگاهی و یا میز کانتر تبلیغاتی شناخته می‌شود. به جهت نمایش تبلیغات و اعلانات گوناگون، این سازه می‌تواند از بهترین انتخاب‌ها برای مکان‌هایی نظیر نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها، گردهمایی‌ها و سایر اماکن نیازمند تبلیغات باشد. استفاده و خرید میز نمایشگاهی سبب می‌شود تا کار و فعالیت شما به نسبت رقبایتان حرفه‌ای تر و خاص تر عمل کند.


میز کانتر نمایشگاهی، چیستی و مزایا

میز کانتر تبلیغاتی، سازه‌ای اصطلاحا لوبیایی شکل است که نصب، جمع آوری و جابجایی آن بسیار ساده و سریع صورت می‌گیرد. با خرید میز نمایشگاهی می‌توان به پاسخگویی مراجعه کنندگان و سمپلینگ پرداخت. همچنین روی میز نیز فضای مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید برای تسلط بیشتر و همچنین افزایش کیفیت یک پرزنت خوب، کاتالوگ‌ها و برگه‌های تبلیغاتی را نیز ارائه نمایید.

پیش از ارائه این سازه‌ها، افراد کارشناس مجبور بودند به حالتی ایستاده و رسمی قرار بگیرند و در دست خود کاتالوگ‌های تبلیغاتی را نگهداشته و با افراد ارتباط بگیرند. پس از روی کار آمدن میز استند نمایشگاهی، این امر برای همه افراد، چه کارشناسان و چه مراجعه کنندگان آسان گشت.

تصویر چاپی روی میز کانتر تبلیغاتی از جنس کوتد، سطح بالایی میز از جنس MDF و جنس میله‌ها و اسکلت سازه از آلومینیوم و PVC می‌باشد. همچنین برای این سازه وسایل محافظتی جانبی نظیر کیف برزنتی مخصوص وجود دارد.

این سازه در مقایسه با سایر میزهای معمولی و روش‌های قدیمی بسیار ویژه ‌است که امتیاز خاصی را به صاحبان کسب و کار ارائه می‌سازد. از مهم ترین مزایای میز کانتر تبلیغاتی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

مزایای خرید میز نمایشگاهی بسیار بالاست و می‌توان گفت به طور کلی تهیه و استفاده از آن نوعی سرمایه گذاری محسوب می‌شود چرا که بیش از آن‌ چه انتظار دارید بازخورد دریافت خواهید کرد.


انواع میز استند نمایشگاهی و تبلیغاتی

میز نمایشگاهی سازه‌ای است که به شکل تک نفره و دو نفره ارائه می‌شود که این امر باعث شده تا با توجه به مکان‌های مختلف، وسعت مکان مورد استفاده برای تبلیغات و حجم افراد مراجعه کننده بتوان دست باز تری حین انتخاب داشت. میز کانتر سمپلینگ نیز این امکان را به شما می‌دهد تا بسیار راحت‌تر به رسیدگی به مخاطبین بپردازید.

نحوه مراقبت و نگهداری صحیح میز استند نمایشگاهی

توصیه ما همواره این است که افراد پس از خرید سازه‌های نمایشگاهی، جهت نگهداری بهتر و مراقبت برای طولانی‌تر شدن عمر سازه، از وسایل مخصوصی که برای همین منظور تولید شده اند استفاده نمایند. استفاده از کیف مخصوص سبب می‌شود تا از وارد شدن ضربه به میز نماشگاهی جلوگیری شود و همچنین برای حفاظت از سطح چاپی می‌توان از چاپ پلات لمینت مات و یا براق برای افزایش طول عمر آن استفاده کرد. چاپ کوتد و لمینت کمک می‌کند تا مدیای چاپی از هر گونه پارگی، تاخوردن، خراش و رنگ پریدگی محافظت شود.


ابعاد میز نمایشگاهی

 چاپ طرح و خرید میز کانتر نمایشگاهی در تهران

همانطور که گفته شد، روی میز کانتر تبلیغاتی طرح دلخواهی چاپ می‌شود که از جنس کوتد لمینیت است و چاپ آن نیز با بالاترین سطح کیفیت انجام می‌شود و می‌توان انواع تصاویر و طرح‌های دلخواه که شامل لوگوهای برندها برای تبلیغات است را روی آن چاپ نمود. این طراحی باید به گونه‌ای باشد که در مرکزی‌ترین سطح دید بوده و از حاشیه امن خود خارج نشود، چرا که حاشیه‌های پوستر به شکلی مگنتی به سطح پشتی میز برخواهد گشت و دیده نمی‌شود.

از نظر قیمت خرید میز نمایشگاهی باید گفت که این سازه به دلیل آن‌که این بدون واسطه و به شکلی مستقیم فروخته می‌شود، در نتیجه خرید اینترنتی میز کانتر نمایشگاهی مقرون به صرفه خواهد بود.

در انتها می‌توانید نسبت به خرید پاپ اپ نمایشگاهی و خرید استند رول آپ در سایت استند رسانه اقدام کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با متخصصین استند رسانه برای دریافت مشاوره، با شماره‌های زیر تماس بگیرید.


تماس در ساعات اداری : 67 665 665 -021

تلگرام و واتس آپ : 818 90 40 0919
سوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social