پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد
انواع رول آپ استند نمايشگاهی
انواع رول آپ استند نمايشگاهی
در نمایشگاه یک فضای رقابتی حاکم است بطوریکه شرکت های گوناگون با کاربری های مشترک قدم به قدم در کنار هم غرفه سازی می کنند و محصولات خود را به نمایش می گذارند. بی شک نمایشگاه یک بازار هدف است و مراجعه کنندگان افرادی هستند که یا متقاضی این محصولات هستند و یا در آینده ممکن است مشتری خدمات مورد نظر شوند. با قدم زدن در راهروهای سالن نمایشگاه به طور حتم با تعداد زیادی رول آپ استند نمایشگاهی روبرو می شوید که هر کدام هویت و جزئیات کالای تولیدی و یا خدمات قابل ارائه را در شمایل پوسترهای تبلیغاتی به نمایش می گذارند. اگر قصد دارید در عرصه تبلیغات از استند رول آپ استفاده کنید بهتر است ابتدا با انواع این محصول و مزیت های آن آشنا شوید تا بتوانید بهترین نوع تبلیغات را برای دریافت بهترین بازخورد داشته باشید. در این مقاله ابتدا با معرفی رول آپ، شما را با انواع  رول آپ استند در استند رسانه آشنا می کنیم ضمن اینکه با مزیت های استفاده از این محصول در تبلیغات نیز آگاه می شوید.

رول آپ استند نمايشگاهی چیست؟

رول آپ استند نمايشگاهی یکی از ساده ترین ابزارهای تبلیغاتی می باشد که در بسیاری از فضاها مثل نمایشگاه، کنفرانس، همایش و شرکت های اداری برای معرفی و تبلیغات برند، محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می گیرند. بازخورد بالای این سازه موجب شده تا از دیرباز به عنوان یکی از رایج ترین سازه های تبلیغاتی در میان غرفه داران نمایشگاه مورد استفاده قرار بگیرند، بطوری که با قدم زدن در سالن های داخلی نمایشگاه می توانید در فاصله های کوتاهی تعداد زیادی از رول آپ استند را مشاهده کنید.
در رابطه با این سازه بهتر است بدانید که از یک استوانه فلزی تشکیل شده که متریال چاپی درون آن به صورت رول قرار گرفته است. برای استفاده از این محصول کافی است چاپ پلات و لمینت را از درون رول بالا بکشید تا صفحه پوستر تبلیغاتی شما به نمایش گذاشته شود، در این حالت پایه رول آپ به ثابت ماندن پوستر چاپی کمک می کند. این سازه در دو گروه گردان و ثابت قرار می گیرند که هر کدام با تنوع بالایی از محصولات در تبلیغات نمایشگاهی استفاده می شوند.


مزیت های رول آپ استند نمايشگاهی

رول آپ استندها نمونه ای از استندهای تبلیغاتی می باشند که در مقابل سایر سازه های نمایشگاهی، از ویژگی ها و مزیت هایی برخوردارند که بهره گیری از آنها در تبلیغات نمایشگاهی، کنفرانس ها، همایش ها و سایر اماکن اداری، رایج تر و ساده تر می کند. در ادامه به مهمترین مزیت های رول آپ استند نمايشگاهی اشاره می کنیم.

قابل استفاده در فضاهای کوچک

از مزیت های مهم رول آپ استند نمايشگاهی جاگیر نبودن این سازه است، تقریبا می توان گفت که در فضاهای کوچکی که امکان استفاده از پاپ آپ استند وجود ندارد، بهره گیری از رول آپ استندها میسر می شود. رول آپ استندها از سازه هایی می باشند که در ابعاد و سایزهای مختلف نیز قابل عرضه می باشند، بنابراین فرقی نمی کند که چقدر فضای تجاری شما کوچک باشد، می توانید با بررسی ابعاد و دکوراسیون غرفه، سایز دلخواه رول آپ استند نمايشگاهی استند رسانه را سفارش دهید.

نصب اسان

از آنجا که غرفه داران زمان کوتاهی را برای پرپایی سازه ها در نمایشگاه دارند و این روندی است که باید هر روزه تا پایان تاریخ برگزاری نمایشگاه پیش بگیرند، استفاده از سازه هایی که خیلی سریع نصب و راه اندازی می شوند بسیار حائز اهمیت است. قطعا برای داشتن یک عملکرد خوب باید بتوانیم زمان را مدیریت کنیم، برپایی بموقع غرفه و جای گیری سازه های نمایشگاهی قبل از ورود مراجعه کنندگان اهمیت زیادی دارد. بطوریکه اگر مشتری ها با غرفه نیمه آماده روبرو شوند جلوه ناخوشایندی از برند و خدمات شرکت مذبور در ذهنشان ثبت می شود. بدین منظور سعی کنید از سازه هایی استفاده کنید که سریع و آسان نصب می شوند. رول آپ استند نمايشگاهی از سازه های پرتابل با قابلیت نصب سریع می باشد، فقط کافی است رول آپ را در مکان مورد نظر قرار دهید و طرح چاپی را بالا بکشید.

قیمت مناسب

با توجه به اینکه هر ساله نمایشگاه های متنوعی در شهرهای مختلف برگزار می شود، شرکت ها و کسب و کارهای مختلفی برای حضور و تبلیغات در نمایشگاه اقدام می کنند و این قطعا هزینه هایی را هم به دنبال دارد. به همین جهت برای برخی از غرفه داران، تبلیغات مؤثر و در عین حال کم هزینه در اولویت می باشد. اگر وارد سایت استند رسانه شوید، با سازه های تبلیغاتی مختلفی روبرو می شوید که هر کدام قیمت خاص خود را دارند، اما اگر به دنبال تبلیغات ارزان تری می گردید، رول آپ استند نمايشگاهی، به عنوان ارزان ترین و بهینه ترین سازه های نمایشگاهی می تواند گزینه خوبی برای تبلیغات کسب و کارتان باشد.

بازاریابی مؤثر در یک نگاه

در نظر داشته باشید که در فضای نمایشگاه برای جذب افرادی که با نیم نگاهی از جلوی غرفه شما عبور می کنند تنها یک لحظه زمان دارید تا توجه آنها را به غرفه خود جلب کنید(همان نگاه اول)، پس بکارگیری از ابزارهای تبلیغاتی قدرتمند برای جذب سریع مخاطب ضروری است. رول آپ استند نمايشگاهی از سازه های تبلیغاتی مؤثر می باشد که می تواند با یک نگاه هویت شرکت و خدمات شما را تبلیغ کند.

وزن بسیار کم و حمل آسان

سازه های نمایشگاهی سنگین طرفداران کمی دارند، به این جهت که حمل و جابجایی سازه ها برای تزئین دکوراسیون غرفه را با دشواری هایی روبرو می کند. با در نظر گرفتن نقل و انتقالات همچنین نصب راحت سازه های نمایشگاهی بهتر است از سازه های سبک نظیر رول آپ استند استفاده کنیم که می تواند سرعت عمل راه اندازی غرفه و برپایی سازه های نمایشگاهی را  بالا ببرد

انواع رول آپ استند در استند رسانه

رول آپ استند رومیزی خارجی A4 - B4

رول آپ استند ایرانی نقره ای 200*85

رول آپ استند ایرانی نقره ای 200*85

رول آپ استند پایه پهن ایرانی 200*85

رول آپ استند نقره ای خارجی در سایزهای 80*200 و 85*200

رول آپ استند مشکی خارجی در سایزهای 60*160 و 85*200 و 120* 200

رول آپ استند دوطرفه ایرانی 85*200

رول آپ استند دوطرفه خارجی 150*200

رول آپ استند گردان خارجی 200*80


درباره در استند رسانه

تبلیغات از مهمترین ابزارها برای پیروزی در بازار داغ نمایشگاهی است، به همین سبب انواع سازه های نمایشگاهی استند رسانه نظیر استندها، رول آپ استند، پاپ آپ استند نمایشگاهی، میز کانتر و کاتالوگ استند نمایشگاهی، برای تبلیغات گسترده در فضای نمایشگاه استفاده می شود. آژانس تبلیغاتی استند رسانه، با در نظر گرفتن تجربیات 20 ساله و تلفیق سلیقه ایرانی با جدیدترین متدهای جهانی در طراحی و چاپ سازه های نمایشگاهی، جامع ترین سایت تبلیغات نمایشگاهی را در اختیار مخاطبان می  گذارد تا هر آنچه از سازه های تبلیغاتی را که نیاز دارند بتوانند با قیمت های مناسب خریداری نمایند. استند رسانه مفتخر است تا تمامی خدمات نمایشگاهی از جمله غرفه آرایی، عکاسی تبلیغاتی، طراحی و چاپ بنرهای تبلیغاتی و همچنین سازه های نمایشگاهی را با بهترین کیفیت چاپ و محصولاتی مرغوب ارائه دهد. کافی است با ما تماس بگیرید تا تبلیغات شما را در صدر بهترین سازه های نمایشگاهی قرار دهیم.

برچسب :
رول آپ استند نمایشگاهی رول آپ استند تبلیغاتی رول آپ ایرانی رول آپ بیضی رول آپ پایه پهن رول آپ دوطرفه رول آپ برقی رول آپ رومیزی رول آپ سقفی رول آپ گردان چاپ P.P چاپ PVC چاپ پی وی سی لیست قیمت انواع رول آپ بنر چاپ سولید چاپ سولیت تحویل فوری استند رول آپ rollup stand چاپ کوتد لمینت


» چاپ و تبلیغات
طراحی و چاپ انواع استند نمایشگاهی در استند رسانه چاپ استند پرچمی ساحلی استند رسانه تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی نقش انواع سازه های نمایشگاهی در تبلیغات استند میز کانتر چه کاربردهایی دارد؟ انواع رول آپ استند نمايشگاهی طراحی و چاپ لایت باکس، جذاب ترین تابلو تبلیغاتی انواع کاتالوگ و بروشور استند انواع فوم برد انواع تخته شاسی و کاربردهای آن چاپ پلات و لمینت در استند رسانه آموزش طراحی بنر در فتوشاپ با استند رسانه انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه هر آنچه درباره واقعیت مجازی باید بدانیم چاپ افست و نکات کاربردی رنگ در چاپ افست چرا هر مجموعه نیاز به ست اداری دارد؟ چگونه یک پوستر با کیفیت طراحی کنیم؟ آموزش انتخاب فونت در فتوشاپ با استند رسانه فواید تبلیغاتی با تیزر و رپورتاژ کار با تصاویر در فوتوشاپ با استند رسانه کار با افکت لایه ها در فتوشاپ خروجی های مختلف فایل های گرافیکی در استند رسانه اندازه فونت در طراحی بنر، تراکت، بروشور و کاتالوگ اهمیت رنگ در چاپ با استند رسانه پرچم ساحلی چیست و چه کاربردی دارد؟
سوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social