پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد

استند قاب فنری

قاب فنری

"• آیا تاکنون با این ابزار سر و کار داشته اید؟

• می دانید چه کاربردهایی دارد؟

• برای چه تصاویری مناسب است؟

• دوام و متندگاری سازه چقدر است؟

استند قاب فنری سازه ای است که از بخش های مختلفی از قبیل لوله های آلومینیومی، فنر، گوشه های پلاستیکی، پانچ و واشر تشکیل شده است. برای نصب این قاب روی دیوار می توانید از آویزهای زنجیری یا نخ ماهیگیری بی رنگ استفاده کنید. اگر حالت دیوار کوب استند قاب فنری را دوست ندارید می توانید از سقف به صورت آویز آن را نصب کنید.

پوستری که از جنس پلات و لمینت، بنر، تصاویر و پوسترهای چاپ دیجیتال هستند با پانچ هایی که در چهار گوشه آن دوخت می شوند در مرکز استند قاب فنری قرار می گیرد. نمونه بارز قاب فنری را حتما در زیرگذرهای مترو، سالن های همایش، گالری های عکس، فروشگاه ها، لابی و راهرو هتل و رستوران ها، مدارس، ادارات و غرفه های نمایشگاهی و دیگر اماکن دیده اید که نشان دهنده طراحی حرفه ای و حساب شده آن است که بدون هیچ محدودیتی می توان برای مکان های مختلف و موضوعات متفاوت مورد استفاده قرار داد.

هیچ محدودیتی در استفاده از استند قاب فنری وجود ندارد حتی می توان تصاویر محبوب شخصی و حتی قدیمی را با استفاده از این قاب ها بر روی دیوار نصب کرد. در صورتی که می خواهید از استند قاب فنری همچون برد اطلاع رسانی استفاده کنید، خوشبختانه می توانید در هر بار استفاده پوستر آن را تعویض نمایید و آن را حامل موضوع جدید کنید. با استفاده از استند قاب فنری می توانید تصاویر را زیبا تر به نمایش بگذارید و مخاطبان را غافلگیر نمود.

استند قاب فنری ابعاد ثابت و تعریف شده ای ندارند، می توانید با توجه به ابعاد تصویر یا پوستر عمودی یا افقی، سفارش خود را در استند رسانه ثبت کنید. البته در نظر داشته باشید میله های قاب چند سانتی متر از تصویر بزرگتر در نظر گرفته می شوند تا به راحتی روی فنرها در مرکز قاب قرار گیرند. میله های آلومینیومی این قاب قابل برش بوده که وزن کمی هم دارند.

اگر گالری یا نمایشگاه دارید و می خواهید از مقرون به صرفه ترین روش ها که البته زیبایی های ظاهری خود را هم داشته باشد استفاده کنید، توصیه می کنیم برای یکبار حتما از استند قاب فنری استفاده کنید تا مقایسه بهتری با روش های تبلیغاتی قبلی داشته باشید."


منبع : رسانه نقره ای

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


محصولات مشابه
در قسمت پایین برخی محصولات مشابه را مشاهده می نمایید.
استند سه پایه بوم فلزی استند سه پایه بوم فلزی

استند سه پایه بوم فلزی

ico اطلاعات بیشتر
بج سینه

بج سینه

ico اطلاعات بیشتر
استند قاب فنری استند قاب فنری

استند قاب فنری

ico اطلاعات بیشتر
چاپ و رایت CD و DVD چاپ و رایت CD و DVD

چاپ و رایت CD و DVD

ico اطلاعات بیشترسوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social