پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد
نقش انواع سازه های نمایشگاهی در تبلیغات
نقش انواع سازه های نمایشگاهی در تبلیغات
تبلیغات در عرصه معرفی و فروش بیشتر محصول بخشی از بازاریابی و تجارت های امروزی است، حال اینکه امروزه شاهد برپایی نمایشگاه ها برای یافتن بازار هدف هستیم. شرکت هایی که در نمایشگاه حضور پیدا می کنند، با استفاده از سازه های نمایشگاهی هویت و محصولات خود را در معرض نمایش می گذارند، حال این سازه ها هر چقدر با کیفیت تر و مناسب با فضای غرفه باشند، مشتری بیشتری را می توانند جذب کنند. طبعا برای استفاده از سازه های نمایشگاهی، باید انواع سازه های نمایشگاهی استند رسانه را در نظر بگیرید و بر اساس بازخورد هر کدام، مناسب ترین سازه تبلیغاتی را انتخاب کنید. در این مقاله انواع سازه های نمایشگاهی استند رسانه را معرفی خواهیم کرد. 
پاپ آپ استند نمايشگاهی در استند رسانه
اگر به دنبال یک انتخاب عالی برای تبلیغات نمایشگاهی هستید، پاپ آپ استند نمایشگاهی (POPUP STAND) گزینه خوبی است. پاپ آپ نمايشگاهی یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین سازه های نمایشگاهی استند رسانه است که اغلب شرکت ها برای تزئین و تبلیغات در فضای غرفه ها از آن بهره می برند.

انواع محصولات پاپ استند در سازه های نمایشگاهی استند رسانه

 1. پاپ آپ استند ریلی فنری LX در سایزهای  3*5 , 3*4 ,3*3 ,3*2
 2. پاپ آپ استند مگنتی فنری LX در سایزهای  3*5 , 3*4 ,3*3 ,3*2
 3. ·پاپ آپ استند استوانه ای مگنتی LX
 4. ·پاپ آپ سوئیسی فنری کیف برزنتی در سایزهای  3*5 , 3*4 ,3*3
 5. پاپ آپ سوئیسی فنری هاردکیس در سایزهای  3*5 , 3*4 ,3*3
 6. · پاپ آپ مگنتی خارجی کیف برزنتی در سایزهای  3*4 ,3*3
 7. پاپ آپ ویژه مگنتی کیس کانترشو در سایزهای  3*4 ,3*3
 8. هاردکیس برزنتی چرخدار درجه 1
 9. هاردکیس ویژه کانترشو چرخدار
 10. کیف پاپ آپ برزنتی چرخدار درجه 1

رول آپ استند نمايشگاهی در استند رسانه

رول آپ استند سبکترین سازه ی نمایشگاهی می باشد که علاوه بر قیمت مناسب می توان آن را در ابعاد و اشکال مختلف نیز سفارش داد. در چند روزی که نمایشگاه فضای خود را برای معرفی محصول در اختیارتان می گذارد باید گزینه های مختلف تبلیغاتی را روی میز بگذارید تا بتوانید حداکثر کارایی و بازخورد را داشته باشید. بهتر است بدانید که این سازه بصورت رولی می باشد و بگونه ای طراحی شده که تمام صفحه تبلیغاتی آن در یک رول جمع و پس از باز کردن آن روی دو پایه مستقر می شود.

انواع رول آپ استند در سازه های نمايشگاهی استند رسانه

 • رول آپ استند رومیزی خارجی A4 - B4
 • رول آپ استند پایه پهن ایرانی 85*200
 • رول آپ استند نقره ای خارجی در سایزهای 80*200 و 85*200
 • رول آپ استند مشکی خارجی در سایزهای 60*160 و 85*200 و 120* 200
 • رول آپ استند دوطرفه ایرانی 85*200
 • رول آپ استند دوطرفه خارجی 150*200
 • رول آپ استند گردان خارجی 200*80

ميز كانتر نمايشگاهی در سازه های نمایشگاهی استند رسانه

ميز كانتر یکی از سازه های پرتابل و آماده نصب در غرفه های نمایشگاهی است که می توانید در کمترین زمان آن را در قسمتی از نمایشگاه نصب کنید. قطعاً در تبلیغات نمایشگاهی به فضایی برای ارتباط مؤثر با مخاطبان و مراجعه کنندگان نیاز دارید و این می تواند یک میز اختصاصی برای کانترهای فروش باشد. در جلوی میز کانتر نمایشگاهی کاور چاپی محتوی لوگو و هر آنچه گویای شرکت و هویت خدمات شما باشد چسبانده می شود که این مخاطب را ترغیب می‌کند در پشت میز بایستند، بماند و راجع به محصولات و کالای تولیدی با کانتر فروش به گفت و گو بپردازد. از طرفی میز کانتر در سازه های نمایشگاهی استند رسانه علاوه بر اینکه نقش تبلیغاتی دارند، مرز میان فضای داخل غرفه را از راهروهای نمایشگاه تعیین می کنند و مخاطبان این اجازه را به خود نمی دهند که از مرزشان پا فراتر گذاشته و وارد غرفه شوند، مگر با استقبال مدیریت و درخواست مالکان غرفه.

انواع میز کانتر در سازه های نمایشگاهی استند رسانه

 1. میزکانتر نمایشگاهی 1 نفره ریلی LX
 2. میزکانتر نمایشگاهی 1 نفره مگنتی LX
 3. میز کانتر نمایشگاهی 1 نفره پیمی SX
 4. میزکانتر نمایشگاهی 2 نفره مگنتی LX
 5. میز کانتر نمایشگاهی 2 نفره پیمی SX
 6. ·میزکانتر سوئیسی 2 نفره خارجی SU
 7. میزکانتر نمایشگاهی استوانه ای مگنتی LX
 8. میزکانتر نمایشگاهی تاجدار مگنتی 1 نفره
 9. میز کانتر تاجدار مگنتی 2 نفره LX
 10. میز کانتر تاجدار پلاستیکی ABS

استند نمايشگاهی در استند رسانه

استند نمایشگاهی یکی دیگر از سازه های تبلیغاتی است که می توان از آن در فضای نمایشگاه برای معرفی و تبلیغات برند کسب و کارتان استفاده کنید. این بنرهای تبلیغاتی در بسیاری از فضاها کاربرد دارند و بی شک نظیر آنها را در کنفرانس ها، همایش ها، جشن ها و حتی مراسم مذهبی دیده اید. استندهای نمایشگاهی استند رسانه با قابلیت نصب آسان می توانند یکی از گزینه های بصرفه و کارآمد برای تبلیغات نمایشگاهی باشند. از مزیت های مهمی که استفاده از این استندها را رواج می دهد، قابلیت چاپ مجدد و تغییر طرح روی استند است، بنابراین بعد از پایان نمایشگاه این استندها بدون استفاده نمی مانند و می توانید با چاپ طرح های دیگر از آن برای زیبا سازی فضاهای اداری، همایشی، محیط کار و کاربردهای مختلف دیگر استفاده کنید.

انواع استند نمایشگاهی در استند رسانه

 1. استند پرچمی ساحلی 2.5 متری
 2. · استند فلکه ای نقره ای 200*90
 3. استند فلکه ای سفید 200*90
 4. استند روميزی سفید A4 درجه 1
 5. استند روميزی سفید A3 درجه 1
 6. سه پایه بوم فلزی خارجی

خرید انواع استند كاتالوگ استند رسانه

این سازه های تبلیغاتی مخصوص نمایش کاتالوگ، بروشور و صفحات تبلیغاتی می باشند، بنابراین افرادی که می خواهند در فضای بزرگی همچون نمایشگاه کاتالوگ خود را در سریع ترین زمان به اشتراک بگذارند، از کاتالوگ استند نمایشگاهی استند رسانه استفاده می کنند تا قابلیت های مختلف شرکت، برند و محصولات قابل عرضه را در یک چشم برهم زدن به مخاطبان نشان دهند. کارایی و قدرت کاتالوگ استندها باعث شده تا این محصول پای ثابت تبلیغات نمایشگاهی، همایش ها، کنفرانس ها و فضاهای مختلف اداری و همچنین شرکت های خصوصی و دولتی باشد.

انواع کاتالوگ استند نمایشگاهی در استند رسانه

 • کاتالوگ استند آهنی مشبک و ساده AX
 • کاتالوگ استند پلکسی AX
 • كاتالوگ استند آكاردئوني ایرانی
 • كاتالوگ استند آكاردئوني خارجی
 • کاتالوگ استند کمانی
 • کاتالوگ استند آهنی چرخدار
 • کاتالوگ استند تاجدار
 • كاتالوگ استند مشبك
 • کاتالوگ استند رومیزی A5
 • جابروشوری رومیزی 1 طبقه
 • جابروشوری رومیزی 4 طبقه

لايت باكس در سازه های نمایشگاهی استند رسانه

باکس، واژه لاتین جعبه است که به انواع جعبه های آلومینیومی، چوبی و غیره اطلاق می شود، و لایت واژه لاتین روشنایی می باشد یعنی از ترکیب یک جعبه و نورافشانی می توان قالبی تبلیغاتی تهیه کرد که علاوه بر زیباسازی فضا، تبلیغات را جذاب تر کند. لایت باکس در واقع یک تابلو تبلیغاتی است که شامل جعبه هایی از جنس های متنوع می باشد. این جعبه ها همانند قاب تابلو عمل کرده و تصویر کاتالوگ، بروشور و یا هر صفحه تبلیغاتی که در آن قرار داده شده را نمایش می دهد، همچنین در لایت باکس از سیستم های روشنایی بهره گرفته و آنها را در پشت صفحه تبلیغاتی نصب و روشن می کنند. نوری که از پس بروشورهای تبلیغاتی می تابد، جذابیت تصویر را دو چندان می‌کند. لایت باکس ها متنوع می باشند و در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند و برای چاپ طرح روی هر کدام از مدل های لایت باکس از روش های مختلف چاپ استفاده کرد.


انواع لایت باکس استند رسانه

 1. لایت باکس مگنتی
 2. لایت باکس اسلیم اسنپ
 3. لایت باکس فریم لس
 4. لایت باکس کریستالی
 5. لايت باكس ثابت
 6. لايت باكس دوطرفه مگنتی 
 7. لايت باكس دوطرفه فریم لس
 8. لایت باکس زمینی ثابت
 9. لایت باکس زمینی گردان
 10. لایت باکس تابلو LED

قاب فنری در سازه های نمایشگاهی استند رسانه

در بسیاری از غرفه های نمایشگاهی از قاب های فنری برای نمایش آثار و تبلیغات محوری استفاده می شود. قطعا فضای رسمی حاکم در نمایشگاه ها استفاده از تابلوهای معمولی و چوبی را کمی غیر عادی نشان می دهد، به همین جهت استند رسانه، بروشورهای تبلیغاتی را در غالب قاب های فنری در ابعاد 50*70 تولید و به سبد محصولات تبلیغاتی خود اضافه می‌کند.


ارائه انواع تخته شاسی و فوم برد در استند رسانه

تخته شاسی یکی از پرکاربردترین محصولات در میان سازه های نمایشگاهی استند رسانه است که با یک کاربری، بازار هدف متنوعی دارد. بیشترین کاربرد تخته شاسی در آتلیه و عکاسی است و اغلب افراد تمایل دارند حداقل یکی از عکس های یادگاری شان را روی تخته شاسی بچسبانند و آن را روی میز یا دیوار نصب کنند تا همواره در معرض دید باشد. تخته شاسی از جنس ام دی اف و نئوپان می باشند و به دلیل کارایی که دارند در عرصه تبلیغات نمایشگاهی نیز استفاده می شوند، فقط کافی است برچسب روی آن را جدا کنید و طرح های چاپ شده تبلیغاتی را روی آن بچسبانید.

فوم برد نوعی تخته شاسی می باشد که از پلی استایرن فشرده ساخته می شود و روکش مخصوصی دارد که امکان چاپ روی آن فراهم می باشد. در استند رسانه این محصولات تبلیغی در ابعاد و سایز های مختلف نیز تولید می شوند.

طراحی و چاپ باکیفیت در استند رسانه

آژانس تبلیغاتی استند رسانه با بیش از 15 سال تجربه موفق در عرصه چاپ، تبلیغات نمایشگاهی و انواع سازه های نمایشگاهی و با بهره گیری از تجارب گذشته و فن آوری های نوین سعی بر این داشته تا با رعایت استاندارهای جهانی و مطابق با سلیقه ایرانی خدمات متنوعی را به هموطنان عزیز ارائه نماید.


برچسب :
پاپ آپ استند چاپ پاپ اپ چاپ پلات و لمینت سازه نمایشگاهی تجهیزات نمایشگاهی استند پاپ آپ popup stand پاپ آپ چیست؟ نصب پاپ آپ در غرفهپاپ آپ استند چاپ پاپ اپ چاپ پلات و لمینت سازه نمایشگاهی تجهیزات نمایشگاهی استند پاپ آپ popup stand پاپ آپ چیست؟ نصب پاپ آپ در غرفه استند رسانه سیلور رسانه رسانه نقره ای چاپ کوتد لمینت


» چاپ و تبلیغات
طراحی و چاپ انواع استند نمایشگاهی در استند رسانه چاپ استند پرچمی ساحلی استند رسانه تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی نقش انواع سازه های نمایشگاهی در تبلیغات استند میز کانتر چه کاربردهایی دارد؟ انواع رول آپ استند نمايشگاهی طراحی و چاپ لایت باکس، جذاب ترین تابلو تبلیغاتی انواع کاتالوگ و بروشور استند انواع فوم برد انواع تخته شاسی و کاربردهای آن چاپ پلات و لمینت در استند رسانه آموزش طراحی بنر در فتوشاپ با استند رسانه انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه هر آنچه درباره واقعیت مجازی باید بدانیم چاپ افست و نکات کاربردی رنگ در چاپ افست چرا هر مجموعه نیاز به ست اداری دارد؟ چگونه یک پوستر با کیفیت طراحی کنیم؟ آموزش انتخاب فونت در فتوشاپ با استند رسانه فواید تبلیغاتی با تیزر و رپورتاژ کار با تصاویر در فوتوشاپ با استند رسانه کار با افکت لایه ها در فتوشاپ خروجی های مختلف فایل های گرافیکی در استند رسانه اندازه فونت در طراحی بنر، تراکت، بروشور و کاتالوگ اهمیت رنگ در چاپ با استند رسانه پرچم ساحلی چیست و چه کاربردی دارد؟
سوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social