خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه
ورود عضویت سبد خرید 0
معرفی محصول

استند پرچمی ساحلی سامورایی

"خرید استند پرچمی ساحلی سامورایی خیالتان را تا سالهای سال بابت استند پرچمی راحت خواهد کرد، چرا که بدنه مقاوم و پارچه مرغوب دارد. پارچه ای که برای پرچم استند استفاده می شود از نوع ضد آب و قابل شستشو است و در مقابل نور خوشید نیز مقاوم است. قیمتی که برای استند پرچمی ساحلی سامورایی برآورد شده است بسیار منصفانه و منطقی است زیرا آنچه را که انتظار دارید، از این سازه در طول استفاده بهره مند خواهید شد.

اگر به ساختار و طراحی استند پرچمی ساحلی سامورایی دقت کنید حالت L مانند آن را مشاهده می کنید که به آن مدل L نیز گفته می شود. وزن سازه همراه با پرچم 9 کیلو گرم است که پس از جمع آوری می توان آن را در کیف برزنتی قرار داد تا در مقابل ضربات و دیگر عوامل مخرب بهتر محافظت شود. کیف برزنتی استند پرچمی ساحلی سامورایی از برزنت درجه 1 ساخته شده و درب آن نیز به صورت زیپی می باشد. ابعاد استند 280 در 70 سانتی متر است که برای طرح چاپی ابعادی به طول ؟؟؟ و عرض ؟؟؟ در نظر گرفته می شود. استند را می توانید یک نفره نصب کنید که نیاز به زمان زیادی هم ندارد.

در صورتی که قصد دارید اطلاعات درج شده روی پرچم به وضوح و بدون هیچ خطای دیدی برای بازدید کنندگان قابل مشاهده باشد می توانید از این استند پرچمی ساحلی سامورایی استفاده کنید که با حالت L پرچم را از دو طرف نگهداشته است تا خوانایی طرح افزایش یابد. ضمنا از یک روی پرچم می توانید برای طراحی استفاده کنید. استفاده از استند ساحلی سامورایی در اماکن شلوغ و پر ازدحام نیز بلا مانع است. در نظر داشته باشید رسانه نقره ای برای دیده شدن بهتر، توصیه می کند استند را در مکانی مشخص و قابل توجه قرار دهید تا سریع تر نظر ها را به خود جلب کند.

دقت داشته باشید تنها چند ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کنندگان را به برند خود جلب کنید، در این راستا ابتدا انتخاب سازه مناسب نمایشگاهی و در گام بعد طراحی خلاقانه و حرفه ای است که افراد را میخکوب می کند. توصیه می کنیم در این زمینه به افراد خبره و حرفه ای فعال در زمینه تبلیغات نمایشگاهی مراجعه کنید تا بدون اتلاف وقت بهترین نمونه ها را به شما ارائه نمایند.

در صورت تمایل می توانید کلیه کار های خرید استند ساحلی سامورایی، طراحی پوستر و دیگر خدمات تبلیغاتی را از مجموعه حرفه ای 22 ساله رسانه نقره ای بخواهید تا یادی مانا از برندتان در اذهان باقی بماند."


منبع : رسانه نقره ای


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


محصولات مشابه:
چاپ پرچم ساحلی قطره ای چاپ پرچم ساحلی قطره ای

چاپ پرچم ساحلی قطره ای

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرچم های تشریفات چاپ پرچم های تشریفات

چاپ پرچم های تشریفات

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرچم ساحلی هلالی چاپ پرچم ساحلی هلالی

چاپ پرچم ساحلی هلالی

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرچم ساحلی بادبانی چاپ پرچم ساحلی بادبانی

چاپ پرچم ساحلی بادبانی

لطفا قیمت استعلام شود

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش


پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهـران، میدان توحیـد، خیابان نصرت
غربـی، کوچه شهید منصور کاظم بیگی،
بن بست 2، پلاک 4، طبقه 4، واحد 4
تلفن : 68-67 665 665 -021
تلفن همراه | واتس آپ | تلگرام :
818 90 40 0919
ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 18
پنجشنبه ها 9 الی 14


social social social social social