خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه مقالات
ورود عضویت سبد خرید 0
معرفی محصول
لایت باکس مگنتی
"لایت باکس ها از جمله سازه های مدرن محسوب می شوند که در اماکن مختلف خوش می درخشد و تبلیغات ارائه شده را به زیبایی به نمایش می گذارند. قطعا هزینه ای که برای خرید لایت باکس می شود بسیار منصفانه و منطقی است. با این حال در گالری ها، فرودگاه ها، فروشگاه ها، ایستگاه های مترو و غیره شاهد حضور پر رنگ لایت باکس ها هستیم که نوع مگنتی آن نیز در رسانه نقره ای به شما مخاطبان گرامی ارائه می شود.
چهارچوب لایت باکس مگنتی از آلومینیوم و پلگسی ساخته شده است که دوام و انعطاف پذیری بالا نیز دارد. می توانید با توجه به محل مورد نظر و هزینه هایی که در نظر دارید برای روشنایی لایت باکس مگنتی از لامپ مهتابی یا LED استفاده کنید که در داخل باکس بین پوستر و دیواره قرار می گیرد و مصرف برق زیادی هم ندارند. برقی که در لایت باکس استفاده می شود قابل شارژ نیست و مستقیما باید به منبع متصل شود که در هر صورت هزینه های برق را زیاد تحت تاثیر قرار نمی دهد.
در نظر بگیرید طرح چاپی به صورت نورانی چه جذابیت و گیرایی خواهد داشت! البته در صورتی که یک طراح خلاق و حرفه ای آن را به تصویر کشیده باشد. می توانید از لایت باکس ها در فضای باز نیز استفاده کنید و از عدم آسیب دیدگی پوستر و بخش های مختلف باکس نیز اطمینان داشته باشید.
برای هر بار استفاده تنها کافی است پوستر موجود در لایت باکس مگنتی را خارج کرده و نمونه جدید را جایگزین نمایید. برای طراحی پوستر بهتر است رنگ ها را به صورت زنده و کمی تیره تر استفاده کنید تا در نورپردازی لایت باکس طرح کم رنگ نشود و دید خود را از دست ندهد.
برای تغییر تصویر کافی است پلگسی روی لایت باکس را به وسیله آهنربای روی سازه جدا کنید، چاپ را تغییر دهید و مجددا پلگسی مگنتی را روی باکس نصب کنید. لایت باکس مگنتی را می توانید روی دیوار و یا به حالت آویز استفاده کنید. زیرا یک طرف آن تصویر قرار می گیرد که باید از زاویه دید خوبی نیز برخوردار باشد.
در صورت تمایل به خرید لایت باکس مگنتی می توانید سفارش خود را در سایت ثبت کنید که همشهریان تهرانی طی 1 روز کاری خرید خود را دریافت خواهند کرد و ارسال به دیگر استان های کشور نیز در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود."

منبع : رسانه نقره ای

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
لایت باکس کریستالی لایت باکس کریستالی لایت باکس کریستالی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس اسلیم اسنپ لایت باکس اسلیم اسنپ لایت باکس اسلیم اسنپ

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس دوطرفه فریم لس لایت باکس دوطرفه فریم لس لایت باکس دوطرفه فریم لس

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس دوطرفه مگنتی لایت باکس دوطرفه مگنتی لایت باکس دوطرفه مگنتی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش


پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، کوچه کاظم بیگی، بن بست دوم، پلاک 4، طبقه 4 ، واحد 4


به علت جابجایی هنوز خطوط  تلفن شرکت به مکان جدید منتقل نشده است لطفا با شماره همراه تماس بگیرید

تلفن : 68-67 665 665

همراه : 24 29 415 0939social social social social
لایت باکس مگنتی