خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه مقالات
ورود عضویت سبد خرید 0
نمایش تصویر 360 درجه
معرفی محصول
لایت باکس زمینی گردان
"با استفاده از لایت باکس زمینی گردان می توانید از دو طرف سازه برای تبلیغات استفاده کنید که ویژگی مهم هر نوع ابزار تبلیغاتی در اماکن شلوغ است و از طرفی مزیت مهمی که این لایت باکس دارد قابلیت گردان بودن آن است که با سرعت کم به صورت منظم در چرخش و گردش است و امکان آن را فراهم می آورد تا مخاطبان متوجه تبلیغات مختلف در دو سوی لایت باکس شوند. لایت باکس زمینی گردان از متریال درجه یک ساخته شده است که می توانید آن را سال ها مورد استفاده قرار دهید.
می توانید لایت باکس زمینی گردان را از رسانه نقره ای خریداری کنید که بی شک خریدی به صرفه و اقتصادی برای تبلیغات است. با این نوع لایت باکس ها می توانید به صورت لوکس و مجلل تبلیغات برند را داشته باشید تا از بهترین های دنیای تبلیغات در میان دیگر کسب و کار ها استفاده کنید. در نظر داشته باشید، برند هایی که برای جلب رضایت و توجه مخاطبان از ابزار های مدرن و لوکس استفاده می کنند قطعا برای بازدید کنندگان در اولویت قرار می گیرند. زیرا با صرف هزینه ای تلاش در تفهیم راحتی و دلچسبی موضوع می کند تا کمترین ابهام و چالشی به ذهن وجود آید.
لایت باکس زمینی گردان از پلگسی گلس، آلومینیوم و غیره ساخته شده است که می توانید آن را با روشنایی و بدون روشنایی داشته باشید.
معمولا رسانه نقره ای برای روشنایی لایت باکس زمینی گردان از چراغ های LED یا مهتابی استفاده می کند تا شفافیت و وضوح لازم را به تصویر چاپی ببخشند. توصیه می کنیم برای چاپ طرح چاپی از دستگاه های مدرن و به روز دنیا استفاده کنید تا پوستر خروجی را با رزولوشن بالا به شما ارائه نماید.
مهم نیست در کجا فعالیت می کنید و لایت باکس زمینی گردان را برای چه مکانی می خواهید، می توانید در مجتمع های تجاری، نمایشگاه ها، فروشگاه های بزرگ و اماکن پر تردد نیز از این سازه استفاده کنید و اطمینان داشته باشید مشکلی برای عملکرد آن به وجود نخواهد آمد. سایز لایت باکس 140 در 40 سانتی متر است که برای آن پوستری با ابعاد 130 در 30 سانتی متر طراحی می شود."

منبع : رسانه نقره ای

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
لایت باکس کریستالی لایت باکس کریستالی لایت باکس کریستالی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس فریم لس لایت باکس فریم لس لایت باکس فریم لس

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس مگنتی لایت باکس مگنتی لایت باکس مگنتی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس اسلیم اسنپ لایت باکس اسلیم اسنپ لایت باکس اسلیم اسنپ

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش


پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، کوچه کاظم بیگی، بن بست دوم، پلاک 4، طبقه 4 ، واحد 4


به علت جابجایی هنوز خطوط  تلفن شرکت به مکان جدید منتقل نشده است لطفا با شماره همراه تماس بگیرید

تلفن : 68-67 665 665

همراه : 24 29 415 0939social social social social
لایت باکس زمینی گردان