خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه مقالات
ورود عضویت سبد خرید 0
معرفی محصول
لایت باکس فریم لس
"طراحی و ساخت لایت باکس فریم لس تفاوت بسیاری با لایت باکس های ساده قدیمی دارد. در این نوع لایت باکس می توانید پوستر طراحی شده را به گوشه های باکس متصل کنید. چاپ بک لایت این باکس روی پارچه مخصوص انجام می شود. به راحتی می توانید در مدت زمان کم، پارچه (طرح چاپی) را به سرعت تعویض نمایید. لایت باکس فریم لس را سیلور رسانه با توجه به ابعاد در خواستی مشتریان ارائه می کند که درابعادی با متر مربع مختلف قیمت ها نیز متفاوت خواهد بود.
سیلور رسانه توصیه می کند برای خرید، ابعاد لایت باکس فریم لس را بزرگ در نظر بگیرید تا گستره دید و چشمگیری بهتری از تبلیغات به مخاطبان خود بدهید. جالب است بدانید فریم لس ها همانطور که از نام آن ها پیدا است دارای هیچگونه فریم و حاشیه ای نمی باشند و سرتاسر آن را طرح اصلی پوشش می دهد. مهم ترین مزیت دیگری که می توان برای لایت باکس فریم لس برشمرد ضد آب و ضد خش بودن آن است که تابلو در مقابل عوامل جوی هیچگونه آسیبی نمی بیند.
نگران پارچه ای بودن متریال طرح چاپی هم نباشید زیرا این نوع پارچه قابلیت عبور نور را با شفافیت تمام دارد که با دستگاه های مدرن چاپ UV نیز خروجی چاپ انجام می شود. برای نصب پارچه کافی است لبه های آن را در داخل شیار هایی که در اطراف باکس است، قرار دهید. در هر بار استفاده برای موضوعات مختلف می توانید طرح چاپی را به همین صورت تعویض نمایید. ضمن راحتی در انجام این کار نیاز نیست تخصص هم داشته باشید، حتی بدون تجربه قبلی قادر خواهید بود آن را نصب و اجرا کنید.
برای نور و روشنایی
لایت باکس فریم لس از SMD یا همان LED استفاده می شود که از چراغ های ریز کوچک تولید شده است. مصرف برق SMD بسیار کم است و دوام و عمر طولانی نیز دارد. می توانید با استفاده از این نوع نورپردازی سطحی با روشنایی یک دست و یکنواخت داشته باشید. روشنایی SMD به گونه ای است که نور آن وضوح و زیبایی طرح چاپی را افزایش می دهد که در محیط های مختلف دید خوبی را به تابلو می بخشد.
می توانید از لایت باکس فریم لس سیلور رسانه علاوه بر تبلیغات در ایجاد دکوراسیون زیبا، سقف های مجازی و دیگر زیبا سازی های دکوراسیون منزل، ادارات، فروشگاه ها و غیره نیز استفاده کنید. در صورت نیاز به هر گونه مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با بخش پشتیبانی سیلور رسانه تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در یافت نمایید."

منبع : رسانه نقره ای

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
لایت باکس کریستالی لایت باکس کریستالی لایت باکس کریستالی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس فریم لس لایت باکس فریم لس لایت باکس فریم لس

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس زمینی ثابت لایت باکس زمینی ثابت لایت باکس زمینی ثابت

۶۳۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس زمینی گردان لایت باکس زمینی گردان لایت باکس زمینی گردان

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش


پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، کوچه کاظم بیگی، بن بست دوم، پلاک 4، طبقه 4 ، واحد 4


به علت جابجایی هنوز خطوط  تلفن شرکت به مکان جدید منتقل نشده است لطفا با شماره همراه تماس بگیرید

تلفن : 68-67 665 665

همراه : 24 29 415 0939social social social social
لایت باکس فریم لس