پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد

هاردکیس پاپ آپ کانترشو چرخدار

هاردکیس پاپ آپ کانترشو چرخدار فرودگاهی

"هاردکیس کانترشو قبل از هر چیز به عنوان کیف محافظ پاپ آپ استند مورد استفاده قرار می گیرد که قابلیت نگهداری، پوستر چاپی، پروژکتور و سازه را در خود دارد. این قابلیت ها باعث می شود تا در حجم کم فضای گسترده ای از پاپ آپ استند را قرار دهید که قطعا با روش های معمولی، اجزاء جای بیشتری را اشغال می کنند. اما هاردکیس کانترشو سیلور رسانه با جنس بدنه ضخیم که از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است جهت جابجایی پاپ آپ استند ویژه مگنتی تعریف و تعبیه شده است.

هاردکیس کانترشو در صورت لزوم به عنوان میزکانتر هم مورد استفاده قرار می گیرد. کافی است با توجه به ابعاد، پوستر مخصوص را طراحی کرده و روی آن نصب کنید. ابعاد پوستر این کیف و سازه نمایشگاهی و روش تبلیغات با استفاده از آن بسیار خاص و منحصر به فرد است. از این رو بهتر است قبل از هر چیز به طراحان حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید تا بهترین الگو ها را برایتان به ارمغان آورند. هاردکیس کانترشو دارای وزنی معادل 14 کیلوگرم می باشد که در ارتفاع 97، طول 70 و عرض 40 سانتی متر تولید شده است. در صورت تمایل به سفارش سیلور رسانه، هاردکیس را طی 1 روز کاری به شما ارائه خواهد کرد.

دسته و چرخ با کیفیت و مقاوم هاردکیس کانترشو این امکان را به شما خواهد داد تا سازه را به راحتی حتی در مسیر های طولانی جابجا نمایید و هیچ گونه نگرانی نسبت به خرابی یا سنگینی وزن آن نداشته باشید. پروژکتور های پاپ آپ استند در محفظه مخصوص در قسمت فوقانی درب کیس کانترشو قرار می گیرند که فضای کافی و امن را به شما ارائه خواهد نمود.

کارشناسان فروش برند در صورتی که از هارد کیس به عنوان میزکانتر استفاده کنند می توانند به گونه ای حرفه ای در مقابل مخاطبان و مراجعین ظاهر شوند که در جایگاه مخصوص این ارتباط حرفه ای تر برقرار می شود. در واقع جایگاه برند در نمایشگاه، هویتی است که به مخاطب از نحوه عملکرد خود ارائه می کند که هرچه تخصصی تر باشد، قابل اعتماد و چشمگیر تر خواهد بود. ما در تیم فروش سیلور رسانه برآنیم تا تقاضای شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن پاسخگو باشیم. کافی است به مشاوران سیلور رسانه نوع و مکان تبلیغات، میزان هزینه در نظر گرفته شده و انتظار از دریافت بازخورد ها را ارائه دهید تا بهترین خدمات در راستای ایده آل های مورد نظر معرفی گردد."
جنس سازه ندارد
جنس کیف پلاستیک ABS
وزن سازه به تخته ی رویی 14 کیلوگرم
وزن چاپ بامگنت ندارد
سایز چاپ ندارد
ابعاد سازه بعداز نصب ارتفاع 97 طول 70 عرض 40 سانتی متر
زمان تحویل یک روزه

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


کیف هاردکیس پاپ آپ کانترشو که مخصوص نگهداری و حمل و نقل پاپ آپ طراحی و تولید شده شامل یک باکس چرخدار می باشد که از جنس پلاستیک فشرده ABS بوده و جهت جابجایی از آن استفاده میگردد، طراحی محفظه داخلی باکس هم بگونه ای است که فضای کافی جهت نگهداری چاپ پلات لمینت و سازه ی پاپ آپ در آن پیش بینی شده است. همچنین قسمت فوقانی کیس کانتر شو که درب آن هست، یک محفظه مخصوص جهت جای گذاری چراغهای پروژکتور تعبیه شده است، در ضمن چرخ ها و دسته های محکم این محصول امکان حمل و نقل آسان را برای شما فراهم می کنند.


همچنین میتوان از این محصول به عنوان یک میز کانتر نیز استفاده نموده وبه این ترتیب شما را از صرف هزینه جهت خرید مجدد یک میز کانتر راحت میکند. (یک بار هزینه کنید ، سالها استفاده کنید)


کلام آخر اینکه همه ی اجزای سازه ی نمایشگاهی شما در یک مجموعه محکم و متناسب با شان شرکتتان جمع شده است و با زیبایی منحصر به فردی که این محصول دارد پرستیژ برند شما را یک سر و گردن از شرکت های رقیب بالاتر نگه میدارد.


مشخصات


محصولات مشابه
در قسمت پایین برخی محصولات مشابه را مشاهده می نمایید.
هاردکیس چرخدار آلومینیومی 2 خانه هاردکیس چرخدار آلومینیومی 2 خانه

هاردکیس چرخدار آلومینیومی 2 خانه

ico اطلاعات بیشتر
هاردکیس پاپ آپ برزنتی چرخدار هاردکیس پاپ آپ برزنتی چرخدار

هاردکیس پاپ آپ برزنتی چرخدار

ico اطلاعات بیشتر
کیف چرخدار پاپ آپ برزنتی کیف چرخدار پاپ آپ برزنتی

کیف چرخدار پاپ آپ برزنتی

ico اطلاعات بیشتر
پاپ آپ استند 4*3 ریلی فنری ایرانی پاپ آپ استند 4*3 ریلی فنری ایرانی

پاپ آپ استند 4*3 ریلی فنری ایرانی

ico اطلاعات بیشترسوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social