پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد

هاردکیس چرخدار آلومینیومی 2 خانه

هاردکیس چرخدار آلومینیومی 2 خانه
شاید به جرات بتوان گفت یکی از ایمن ترن راه ها برای حمل سازه های نمایشگاهی برای مسافت های طولانی، بین شهری هاردکیس چرخدار دو خانه آلومینیومی است. رسانه نقره ای پیشنهاد می کند اگر دائما برای شرکت در برگزاری نمایشگاه از شهرستان ها به کلان شهر ها مراجعه می کنید و در مسیر های زمینی و هوایی احتمال خرابی یا شکستگی سازه نمایشگاهی را می دهید توصیه می کنیم از هاردکیس چرخدار دو خانه آلومینیومی استفاده کنید. با این حال دیگر در مسیر های طولانی، در روش های جابجایی متفاوت، انبار و نگهداری در شرایط سخت و غیره دغدغه خرابی سازه نمایشگاهی را نخواهید داشت.
با خرید سازه های نمایشگاهی می توانید بارها و بارها از آن بدون آنکه قدیمی شوند یا کارآیی خود را از دست دهند استفاده کنید، این در حالی است که هر بار به درستی جمع آوری و در محفظه استاندارد و ایمن نگهداری شود. سازه ها از وزن کم برخوردار هستند که در کیف های مخصوص باید نگهداری شوند. برای صاحبان مشاغلی که از دیگر استان ها به نمایشگاه کلان شهر های مشهد، تهران و غیره مراجعت می کنند هاردکیس چرخدار دو خانه آلومینیومی بهترین گزینه انتخابی است. وزن این کیف 15 کیلوگرم است و همانطور که از نامش پیدا است از جنس آلومنیوم ساخته شده است که در ارتفاع 95، طول 75، عرض 35 سانتی متر طراحی شده است.
در صورت سفارش این هاردکیس می توانید طی 1 روز کاری از رسانه نقره ای تحویل بگیرید. چرخ ها و دسته ای که در کیف تعبیه شده است از دو جهت حائز اهمیت است:
1.    راحتی در حمل و جابجایی
2.    نگهداری ایمن و لرزش کم محتویات در مسافت ها
می توانید با استفاده از دکمه ای که روی دسته هاردکیس چرخدار آلومینیومی قرار دارد، آن را تنظیم نمایید تا در راحت ترین حالت ممکن حمل شود. دسته و چرخ ها از باکیفیت ترین مواد اولیه تولید شده اند که شما را تا آخرین لحظات عمر مفید خود همراهی خواهند کرد.
قفل های هاردکیس چرخدار آلومینیومی به گونه ای است که به راحتی با دست باز می شوند اما بدون دخالت دست بر اثر ضربه و فشار باز شدن آن غیر ممکن است. هاردکیس چرخدار آلومینیومی رسانه نقره ای بگونه ای طراحی شده که در دو خانه مجزا بتوانید سازه را نگهداری کنید تا فشار زیاد به خط کش ها و سازه وارد نشود از این رو جای کافی و فضای مناسب ویژگی مهم این هاردکیس امن شناخته شده است."جنس سازه ندارد
جنس کیف آلومینیوم
وزن سازه 15 کیلوگرم
وزن چاپ بامگنت ندارد
سایز چاپ ندارد
ابعاد سازه بعداز نصب ارتفاع 95 طول 75 عرض 35 سانتی متر
زمان تحویل یکروزه

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


کیف هاردکیس پاپ آپ که مخصوص نگهداری و حمل و نقل پاپ آپ و چاپ پلات و لمینت طراحی و تولید شده شامل یک هارد باکس چرخدار می باشد که از جنس آلومینیوم بوده و مناسب برای نگهداری و جابجایی بار خصوصا در مسافتهای زیاد که غالبا با هواپیما انجام میگیرد میباشد، طراحی محفظه داخلی باکس بگونه ای است که فضای کافی جهت نگهداری چاپ پلات لمینت و سازه ی پاپ آپ در آن پیش بینی شده است. در ضمن چرخ ها و دسته های آن که از جنس مرغوب و درجه یک تهیه گردیده، تحمل وزن بالا را دارد و امکان حمل و نقل آسان و مطمئن را برای شما فراهم می کنند. (یک بار هزینه کنید ، سالها استفاده کنید)

کلام آخر اینکه همه ی اجزای سازه ی نمایشگاهی شما در یک مجموعه محکم و متناسب با شان شرکتتان جمع شده است و با زیبایی منحصر به فردی که این محصول دارد پرستیژ برند شما را یک سر و گردن از شرکت های رقیب بالاتر نگه میدارد.

مشخصات


محصولات مشابه
در قسمت پایین برخی محصولات مشابه را مشاهده می نمایید.
پاپ آپ استند 4*3 ریلی فنری ایرانی پاپ آپ استند 4*3 ریلی فنری ایرانی

پاپ آپ استند 4*3 ریلی فنری ایرانی

ico اطلاعات بیشتر
هاردکیس چرخدار آلومینیومی 2 خانه هاردکیس چرخدار آلومینیومی 2 خانه

هاردکیس چرخدار آلومینیومی 2 خانه

ico اطلاعات بیشتر
پاپ آپ استند 2*3 مگنتی خارجی پاپ آپ استند 2*3 مگنتی خارجی

پاپ آپ استند 2*3 مگنتی خارجی

ico اطلاعات بیشتر
پروژکتور 150 واتی مخصوص پاپ آپ پروژکتور 150 واتی مخصوص پاپ آپ

پروژکتور 150 واتی مخصوص پاپ آپ

ico اطلاعات بیشترسوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social