پاپ آپ استند استوانه ای درجه یک سوئیسی موجود شد

استند رومیزی A3 درجه 1

استند رومیزی A3 درجه 1

"استند های رو میزی یک از انواع تبلیغات جذاب و ماندگار است که می توانید با تصاویر، تبلیغات، شعارهای کاری و غیره به میزبانی میهمانان خود بروید. اغلب مدیران، کارفرمایان، معاونین و غیره در ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی از استند رومیزی A3 استفاده می کنند که به مرور زمان با آن در ذهن مخاطب حک می شوند. می توانید از طراحی های خاص برای ایام و مناسبت های ویژه، تصویر امام و رهبری، عکس عزیزان همچون فرزندان، والدین و یا در حیطه تبلیغات کسب و کار نیز روی استند رومیزی A3 درجه 1 حساب کنید.

جنس بدنه استند رومیزی A3 درجه 1 از کربن است که بسیار سبک و کم حجم است که دوام و ماندگاری بالایی دارد و به راحتی در مقابل ضربه و فشار تغییر شکل نمی دهد. ابعاد سازه به ارتفاع 42، طول 30 و عرض 10 سانتی متر است که پوستر تبلیغاتی با سایز A4 روی آن نصب می شود. وزن سازه همراه با پوستر 100 گرم است و توصیه می کنیم آن را در معرض باد و عوامل مستقیم جوی قرار ندهید زیرا استفاده از آن در محیط های مسقف تعریف شده است.

می توانید استند را به راحتی نصب کنید و در دوران مختلف با توجه به نیاز، تصاویر روی آن را تغییر دهید. ما در تیم رسانه نقره ای با ارائه انواع استند های رومیزی برآنیم تا با توجه به نیاز مخاطب، الگویی از بهترین ها را ارائه کنیم تا به تقاضای مشتریان پاسخ مثبت داده باشیم. برای خرید استند رومیزی A3 درجه 1 می توانید با مشاوران رسانه نقره ای تماس بگیرید. در صورتی که ساکن پایتخت هستید طی یک روز کاری (بجز ایام تعطیل) می توانید سازه را دریافت نمایید. همچنین مشتریان شهرستانی عزیز نیز در مدت زمان کوتاهی سفارشات خود را دریافت خواهند نمود.

عمر طولانی سازه های رسانه نقره ای به دلیل جنس مواد اولیه آن است که می توانید با اطمینان خاطر از استند رومیزی A3 با یک بار خرید سال ها از آن استفاده کنید. در صورتی که قصد دارید از این سازه در نمایشگاه استفاده کنید رسانه نقره ای توصیه می کند لوگوی برند را به همراه رنگ های سازمانی روی استند چاپ کنید تا در نگاه اول به بازدید کنندگان هویت خود به وضوح را به نمایش بگذارید. همچنین بهتر است در غرفه آرایی از سایر سازه های نمایشگاهی همچون پاپ آپ استند ها و میز کانتر و رول آپ استند ها و غیره با توجه به نیاز استفاده کنید تا غرفه ای دیدنی و جذاب را به میهمانان ارائه کنید و با تبلیغات حرفه ای خوش بدرخشید."


منبع : رسانه نقره ای


نمایش تصویر 360 درجه


جنس سازه کربن
جنس کیف ندارد
وزن سازه 50 گرم
وزن چاپ بامگنت 50 گرم
سایز چاپ 30*42
ابعاد سازه بعداز نصب ارتفاع 45 طول 30 عرض 20 سانتی متر
زمان تحویل 1 روزه

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


استند های رومیزی نمایشگاهی یکی دیگر از سازه های تبلیغاتی است که می توان از آن در فضای نمایشگاه، داروخانه ها، مراکز خرید ، آژانس های هواپیمایی و ..... برای معرفی و تبلیغات برند کسب و کارتان استفاده کنید. جای این سازه های تبلیغاتی به دلیل سایز کوچکشان روی هر نوع میز یا پیشخوانی هست و بی شک نظیر یکی از آنها را در داروخانه ها، غرفه های نمایشگاهی برای تبلیغات .....و یا دفاتر شخصی به عنوان نوعی قاب عکس تزئینی دیده اید.


استندهای نمایشگاهی رومیزی استند رسانه با قابلیت نصب آسان می توانند یکی از گزینه های بصرفه و کارآمد برای تبلیغات در تیراژ بالا باشند. از مزیت های مهمی که استفاده از این استندها را رواج می دهد، قابلیت چاپ مجدد و تغییر طرح روی استند است، بنابراین بعد از پایان نمایشگاه این استندها بدون استفاده نمی مانند و می توانید با چاپ طرح های دیگر از آن برای زیبا سازی فضاهای اداری، همایشی، محیط کار و کاربردهای مختلف دیگر استفاده کنید.

مشخصات


محصولات مشابه
در قسمت پایین برخی محصولات مشابه را مشاهده می نمایید.
استند رومیزی A3 درجه 1 استند رومیزی A3 درجه 1

استند رومیزی A3 درجه 1

ico اطلاعات بیشتر
استند رومیزی A4 درجه 1 استند رومیزی A4 درجه 1

استند رومیزی A4 درجه 1

ico اطلاعات بیشتر
استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای نقره ای استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای نقره ای

استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای نقره ای

ico اطلاعات بیشتر
استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای سفید استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای سفید

استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای سفید

ico اطلاعات بیشترسوالی دارید ؟ ۰۲۱ ۶۶۵ ۶۶۵ ۶۷ ico
تمام حقوق این وبسایت متعلق به استند رسانه میباشد. © 2022 StandRasaneh.com ( Stand Rasaneh )
social social social social social