خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه مقالات
ورود عضویت سبد خرید 0
سفارش

نوع سفارش :
میزان :

قیمت : 0 تومان
معرفی محصول
کاتالوگ استند رومیزی A4 چهارطبقه
"استفاده از کاتالوگ استند ها این روز ها بسیار رایج شده است زیرا نوع طراحی، قیمت فروش و کاربری آن ها به گونه ای است که انجام بسیاری از فعالیت ها را راحت تر کرده است. بسیاری از داروخانه ها، مراکز فروش، غرفه های نمایشگاهی و غیره با استفاده از کاتالوگ استند رومیزی چهار طبقه A4 معرف کسب و کار و خدمات جدید خود هستند تا با مراجعه مخاطب به فروشندگان هر بخش با کاتالوگ هایی مواجه شوند که در دسترس شان قرار گرفته است.
ابعاد کاتالوگ استند رومیزی چهار طبقه A4 به طول 24، عرض 18 و ارتفاع 23 سانتی متر است که وزنی معادل 600 گرم دارد. جنس استند از پلگسی گلس است که از دیواره های شفاف و شیشه ای بهره مند است. شما به سرعت می توانید در چند ثانیه بروشور یا کاتالوگ مورد نظر را در این سازه پیدا کنید و دسترسی های آسان داشته باشید. رسانه نقره ای پیشنهاد می کند از کاتالوگ استند رومیزی چهار طبقه A4 برای نگهداری و نظم دهی به اوراق اداری، قرار دادها و غیره نیز استفاده کنید.
افرادی که در غرفه های نمایشگاهی سال ها است فعالیت می کنند و تجربه های ارزشمندی دارند و قطعا بر این امر واقفند که بدون ابزارهای حرفه ای و استاندارد نمی توان عملکرد خوبی در فعالیت های خود نشان داد. تنها افرادی در این زمینه موفق عمل می کنند که اطلاعات را به صورت منظم و سازماندهی شده در اختیار بازدیدکنندگان و مراجعین قرار دهند.
کاتالوگ استند رومیزی چهار طبقه A4 یکی از انوع پرفروش سازه های نمایشگاهی رسانه نقره ای است که بسیار مورد توجه مخاطبین قرار می گیرد.
آنچه که برند شما را در ذهن مشتری ماندگار و دوست داشتنی می کند، ارائه سریع ترین روش های پاسخگویی و عملکرد حرفه ای است. در واقع کاتالوگ استند رومیزی چهار طبقه A4 و تمامی سازه های نمایشگاهی به کسب و کارها جایگاهی می بخشند که به سهولت بتوانند در گام های نخستین باعث جلب توجه بازدید کنندگان شوند. طراحی تخصصی، نوع جنس، وزن سبک، دوام و قابلیت حمل آسان کاتالوگ استند رومیزی به گونه ای انجام شده تا مورد پسند عموم قرار گیرد. اینبار با قرار دادن بروشور و کاتالوگ های مورد نظر در سازه ، کیفیت و سرعت دسترسی ها را بررسی کنید، قطعا نتایج رضایت بخش خواهند بود.
ما در رسانه نقره ای برآنیم تا بهترین الگوهای تبلیغاتی و سازه های کاربردی نمایشگاهی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با توجه به نیاز بهترین را انتخاب کنید. امید است این همراهی سودمند و اثربخش باشد."

منبع : رسانه نقره ای
جنس سازه پلگسی گلاس
جنس کیف ندارد
وزن سازه 600 گرم
وزن چاپ بامگنت ندارد
سایز چاپ A4 | بروشور ( 2 حالته میباشد)
ابعاد سازه بعداز نصب طول 24 عرض 18 ارتفاع 23 سانتی متر
زمان تحویل 1 روز کاری

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
جابروشوری پلگسی رومیزی 4 طبقه جابروشوری پلگسی رومیزی 4 طبقه جابروشوری پلگسی رومیزی 4 طبقه

۱۰۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
کاتالوگ استند پلگسی AX کاتالوگ استند پلگسی AX کاتالوگ استند پلگسی AX

۵۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
کاتالوگ استند آهنی کمانی کاتالوگ استند آهنی کمانی کاتالوگ استند آهنی کمانی

۵۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
کاتالوگ استند رومیزی A4 چهارطبقه کاتالوگ استند رومیزی A4 چهارطبقه کاتالوگ استند رومیزی A4 چهارطبقه

۲۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش


پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، کوچه کاظم بیگی، بن بست دوم، پلاک 4، طبقه 4 ، واحد 4


به علت جابجایی هنوز خطوط  تلفن شرکت به مکان جدید منتقل نشده است لطفا با شماره همراه تماس بگیرید

تلفن : 68-67 665 665

همراه : 24 29 415 0939social social social social
کاتالوگ استند رومیزی A4 چهارطبقه