خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه مقالات
ورود عضویت سبد خرید 0
معرفی محصول
لایت باکس دوطرفه فریم لس
"لایت باکس دوطرفه فریم لس بسیار محبوب و زیبا هستند و در میان سازه های رسانه نقره ای از فروش بالایی نیز برخوردار است. علت محبوبیت لایت باکس دوطرفه فریم لس دید گسترده و لبه های بدون فریم آن است که باعث می شود سطحی یکدست و کامل از تصویر تبلیغاتی خود داشته باشید. مزیت مهم و چشمگیری این لایت باکس فریم لس دارد دو طرفه بودن آن است که تابلو های تبلیغاتی دو طرفه همیشه در ابتدای هر انتخاب، مورد توجه مشتریان است. با این حال خرسندیم آنچه که مایه رضایت علاقمندان و همراهان گرامی است را در رسانه نقره ای با مناسب ترین قیمت ارائه کنیم.
تصویری که برای لایت باکس دوطرفه فریم لس چاپ می شود روی پارچه صورت می گیرد که با چاپ بک لایت طرح گرافیکی دوست داشتنی و زیبایی را خواهید داشت. نور SMD و LED کمک می کند تا وضوح و شفافیت پوستر افزایش یابد. تصاویر تابلو را باید با چشمان خود ببینید تا بدانید چگونه می توان با این روش تبلیغاتی مخاطبان را از هر سو به سمت برند مورد نظر جذب کرد.
پارچه
لایت باکس دوطرفه فریم لس که طرح روی آن چاپ می شود دور دوزی شده است تا بتوان به راحتی درون بدنه آلومینیومی قرار بگیرد. می توانید برای نمایشگاه، جشنواره و محصولات مختلف هر بار در زمان های مختلف طرح چاپی را تعویض نمایید و با خاطری آسوده برای سالیان سال از سازه استفاده کنید. تعویض طرح چاپی چند دقیقه بیشتر وقت نیاز ندارد و می توانید بدون ابزار، تخصص یا مهارت قبلی نیز این کار را به تنهایی انجام دهید. طرح قبلی را از جایی که قرار دارد بیرون بکشید و چاپ جدید را در آن موضع قرار دهید. به همین راحتی می توانید از تبلیغات جذاب و متنوع در زمان های مختلف استفاده کنید.
لایت باکس دوطرفه فریم لس باعث می شود با یک سازه در دو سمت مختلف تبلیغات برند را به نمایش بگذارید. با این حال هم زمان از دو طرف لایت باکس استفاده می کنید و عرضه و خدمات یا محصول جدید را به اطلاع عموم می رسانید. لایت باکس دوطرفه فریم لس نور بسیار شفاف و یکنواختی دارند و خیال شما را برای هزینه برق مصرفی هم با مصرف کم و بهینه آسوده کرده اند. در نظر داشته باشید، نور تامینی لایت باکس دوطرفه فریم لس رسانه نقره ای باید با استفاده از سیم منتقل شود و هرگز نباید از روش های شارژی یا دیگر منبع ها استفاده کنید."

منبع : رسانه نقره ای

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
لایت باکس مگنتی لایت باکس مگنتی لایت باکس مگنتی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس زمینی گردان لایت باکس زمینی گردان لایت باکس زمینی گردان

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس فریم لس لایت باکس فریم لس لایت باکس فریم لس

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس دوطرفه فریم لس لایت باکس دوطرفه فریم لس لایت باکس دوطرفه فریم لس

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش


پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، کوچه کاظم بیگی، بن بست دوم، پلاک 4، طبقه 4 ، واحد 4


به علت جابجایی هنوز خطوط  تلفن شرکت به مکان جدید منتقل نشده است لطفا با شماره همراه تماس بگیرید

تلفن : 68-67 665 665

همراه : 24 29 415 0939social social social social
لایت باکس دوطرفه فریم لس