خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه مقالات
ورود عضویت سبد خرید 0
معرفی محصول
لایت باکس دوطرفه مگنتی
"تبلیغات کسب و کارها هر چقدر مطابق با پیشرفت تکنولوژی صورت گیرد، جذابتر و پر طرفدارتر خواهد بود. زیرا به مرور زمان انسان به دیدن بهترین ها عادت می کنند و تشخیص روش های قدیمی و سنتی آسان می شود. شاید تبلیغات به روش های سنتی و قدیمی هنوز مورد استفاده باشد اما بی شک مدرن ترین ها، پرچم دار و پیشتاز میدان رقابت خواهند بود. از این رو این تغییر و تحولات شامل سازه های نمایشگاهی نیز شده است که لایت باکس ها را نیز تحت تاثیر قرار داده است.
لایت باکس دو طرفه مگنتی از جمله سازه هایی است که بنا به تجربه و تقاضای بازار، طراحی و به مخاطب عرضه شده است. هر تولیدی با توجه به تقاضا و نیاز روز برای تبلیغات مدرن صورت می گیرد که لایت باکس دو طرفه مگنتی یکی از بهترین های دنیای تبلیغات به شمار می رود. با استفاده از این نوع لایت باکس می توانید محیطی مدرن و حرفه ای ایجاد کنید که تبلیغات برند در دل آن خوش می درخشد.
مزیت مهم
لایت باکس دو طرفه مگنتی نسبت به دیگر لایت باکس های هم رده، قابلیت استفاده از دو طرف آن است. همزمان دو تصویر با چاپ بک لایت را می توانید در دو طرف سازه در معرض دید قرار دهید. برای نور و روشنایی این لایت باکس از LED و AMD استفاده می شود که مصرف برق بسیار کمی دارند و باعث می شوند نور به صورت همه جانبه و یکنواخت در سطح تصویر پخش شود. قطعا از دیدن زیبایی و وضوح تصویر چاپی با استفاده از این نور شگفت زده می شوید و مخاطبان خود را برای دیدن بهترین ها میزبانی خواهید کرد.
برای نصب یا تعویض پوستر طرح پلگسی داخل
لایت باکس دو طرفه مگنتی، کافی است با خط کش یا وسیله ای کم خطر لبه پلکسی مگنتی را حرکت دهید و آن را باز کنید و پوستر را در محل مورد نظر قرار دهید و مجدد پلگسی را در جایش قرار دهید. می توانید با توجه به نیاز، لایت باکس را به صورت آویز یا دیواری استفاده کنید. حداکثر سایز لایت باکس دو طرفه مگنتی 180 در 80 سانتی متر می باشد. ابعادی که می توانید در اماکن مختلف نصب کنید و دیدرس خوب و ایده آلی را به بازدید کنندگان و مشتریان بدهید.
لایت باکس دو طرفه مگنتی به صورت شارژی نیست و باید به منبع برق وصل شود. حتما در زمان خرید از سیلور رسانه سیم لایت باکس را درخواست کنید. ضمنا سیلوررسانه توصیه می کند به دلیل دو طرفه بودن تابلو بهتر است آن را به صورت آویزان و سقفی استفاده کنید که کارایی به مراتب بیشتر از نصب روی دیوار خواهد داشت."

منبع : رسانه نقره ای

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
لایت باکس کریستالی لایت باکس کریستالی لایت باکس کریستالی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس فریم لس لایت باکس فریم لس لایت باکس فریم لس

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس دوطرفه مگنتی لایت باکس دوطرفه مگنتی لایت باکس دوطرفه مگنتی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
لایت باکس زمینی گردان لایت باکس زمینی گردان لایت باکس زمینی گردان

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش


پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، کوچه کاظم بیگی، بن بست دوم، پلاک 4، طبقه 4 ، واحد 4


به علت جابجایی هنوز خطوط  تلفن شرکت به مکان جدید منتقل نشده است لطفا با شماره همراه تماس بگیرید

تلفن : 68-67 665 665

همراه : 24 29 415 0939social social social social
لایت باکس دوطرفه مگنتی