خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه مقالات
ورود عضویت سبد خرید 0
پاپ آپ استند نمایشگاهی
پاپ آپ استند نمایشگاهی
پاپ آپ استند

در طول سال نمایشگاه‌های بسیاری برگزار می‌شود و شرکت‌هایی که در این نمایشگاه‌ها حضور دارند، باید تمام سعی خود را به کار گیرند تا مخاطبان را به سوی خود جذب کنند. شکل ظاهری و نمای غرفه‌ها، اولین چیزی است که به چشم مخاطبان نمایشگاه می‌آید از این رو زیبایی غرفه‌ها و استفاده بهینه از فضا، کار بسیار مهمی است که باید مسئولین غرفه‌ها، به آن توجه کنند.

ازآنجایی که نمایشگاه‌ها معمولاً چند روزه هستند و شرکت‌هایی که در آن‌ها حضور پیدا می‌کنند باید نتیجه کار خود را ببینند، نسل جدیدی از تبلیغات جذاب به وجود آمد که در کمترین زمان، توجه مخاطب را جلب می‌کرد. با پاپ آپ استندها آشنا شوید.


پاپ آپ استند چیست و چه کاربردی دارد؟

پاپ آپ استند یک روش محبوب در تبلیغات نمایشگاهی است. اگر بخواهیم به زبان ساده کاربرد پاپ آپ استندها را به شما توضیح دهیم باید بگوییم که شما دو انتخاب دارید. اولین انتخاب شما، برای جذب مخاطب، اجاره یک غرفه بزرگ است که البته هزینه بسیار بالایی دارد. دومین انتخاب شما برای تبلیغات بهینه و جذب مخاطب، استفاده از پاپ آپ استند است که در کمترین فضا، تبلیغات شما را به همراه چرخش 360 درجه نشان می‌دهد. پاپ اپ استندها یک نوع سازه چرخشی هستند که تبلیغات بنری شما را در کمترین زمان و بهترین کیفیت، به مخاطب نشان می‌دهد.

پاپ آپ استندها در چه ابعادی تولید می‌شوند؟

استفاده از پاپ آپ استندها در غرفه‌های نمایشگاهی این روزها بسیار رایج شده است و یکی از دلایل آن، ابعاد متنوعی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. پاپ آپ استندها را می‌توانید در ابعاد بالا بسازید. در این نوع مدل، می‌توانید از پروژکتورهایی که در بالای پاپ آپ استندها نصب می‌شوند استفاده کنید و نمایی ویژه به تبلیغات خود ببخشید. بنرهای چاپ شده از طریق آهنربا به استند می‌چسبند و بعد از آماده شدن، به چرخش درمی‌آیند.

چگونه پاپ آپ استندها موجب جذب مخاطب می‌شوند؟

در ابتدا باید به طراحی ویژه‌ای از تبلیغات و کیفیت چاپ آن اشاره کنیم. فایل های درخواستی شما با بهترین کیفیت چاپ در دستگاه‌های پلاتر با 6 رنگ منحصر به فرد، چاپ می‌شود و سپس روی استند قرار می‌گیرد. کیفیت چاپ پلات به حدی بالاست که قطعاً مخاطب در نگاه اول جذب آن می‌شود. نکته دیگر چرخش پاپ آپ استند است که توجه بیننده را جلب می‌کند. در نهایت تبلیغات شما در کمترین فضا، با بیشترین رسایی، به چشم می‌آید و مخاطب در کمتر از 3 ثانیه، جذب تبلیغات شما خواهد شد. (فراموش نکنید که نوع تبلیغات و محتوای پلات هم تأثیر چشمگیری در جذب مخاطب دارد.)

قابلیت جابجایی پاپ آپ استند نمایشگاهی

پاپ آپ استندها وزن و حجم کمی دارند. از این رو قابلیت جابجایی آسانی دارند و در هر نمایشگاه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. پاپ آپ استندها سازه‌ای هستند و با باز کردن آن‌ها، حجم آن‌ها کاهش می‌یابد و از طرفی نگهداری آن‌ها در روزهایی که نیازی به آنها نیست، بسیار آسان است. این ویژگی مهم‌ترین ویژگی پاپ آپ استندها است چراکه با یک‌بار هزینه، در همه نمایشگاه‌ها می‌توانید از پاپ آپ استند خود استفاده کنید و قطعاً نتیجه مثبت استفاده از آن را خواهید دید.

در کجاها می‌توان از پاپ آپ استند استفاده کرد؟

پاپ آپ استندها تنها برای نمایشگاه‌ها کاربرد ندارند و استفاده آنها فقط بعنوان سازه های نمایشگاهی نیست. ازآنجایی که پاپ آپ استندها نقش مهمی در تبلیغات دارند، هرجایی که تبلیغات و جذب سریع مخاطب مدنظرتان باشد، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. معمولاً در کنفرانس های خبری از پاپ آپ استندها استفاده می‌شود. مکان‌های دیگری که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، ورودی پاساژها و مراکز تجاری است.

افرادی که برای تبلیغات خود از پاپ آپ استندها استفاده می‌کنند، در روزهای اولیه، متوجه تأثیرات مثبتی که در جذب مخاطب ایجادشده، خواهند شد. نکته دیگر که در استفاده از این استندها باید به آن توجه کرد، زیبایی و شکیل بودن آن‌ها است. فضای کاری شما، با کمک این استندها شکیل‌تر و جذاب‌تر خواهد شد.
نوشته شده توسط: مدیر سایت





پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها

مقالات
تماس با ما

تهران، انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر محمد قریب، روبروی مرکز طبی کودکان، پلاک 59، طبقه سوم، واحد 6

تلفن : 68-67 665 665 (5خط)

همراه : 24 29 415 0939

دارای پارکینگ اختصاصی جهت شما مشتریان گرامی



social social social