خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه مقالات
ورود عضویت سبد خرید 0
میز کانتر چه کاربردهایی دارد؟
میز کانتر چه کاربردهایی دارد؟

شاید میز کانتر را در اماکن مختلف مانند غرفه های نمایشگاهی، باجه های فروش بلیط، غرفه های تبلیغات اپلیکیشن ها در ایستگاه مترو و غیره دیده باید. میز کانتر این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند در چهارچوبی منسجم و جذاب به پرزنت مشتریان و تبلیغات کسب و کار خود بپردازند. اگر به دنبال ابزار قدرتمندی هستید که با استفاده از آن بتوانید تبلیغات خود را با استایل خاص به نمایش بگذارید استند رسانه به شما پیشنهاد می کند از کارایی میز کانتر غافل نمانید و برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنید تا نتایج بی نظیر آن را دریافت کنید.

در نمایشگاه و غرفه های فروش در نظر بگیرید افرادی برای فروش و معرفی محصولات خود حضور دارند. این افراد در دو حالت می توانند با مخاطبان خود ارتباط بگیرند و به تبلیغات بپردازند. فرد اول را در نظر بگیرید در کنار غرفه یا فروشگاه کربوط به کسب و کار خود ایستاده است و برای پرزنت مخاطبان بروشور، پوستر و کاتالوگ هایی در دست دارد. هر بار برای ورق زدن به مشکلاتی از قبیل افتادن بروشو رو کاتالوگ یا دشواری نگهداری و محل ان در دست مواجه خواهد شد. این کار باعث:

 • کاهش کیفیت اطلاع رسانی
 • خسته شدن بازاریاب
 • ایجاد حس نارضایتی و عدم اطمینان در مخاطب
 • تبلیغات دشوار با بازدهی پایین

می شود.

افراد در مواجه شدن با چنین شخصی دچار سردرگمی می شوند و میان بی نظمی حاکم و ارائه اطلاعات نمی توانند ذهن خود را متمرکز کنند ازین رو ممکن است در میانه توضیحات فروشنده را ترک کنند. این امر کم کم باعث نا امیدی فروشنده نیز می شود اما چاره چیست؟

حال در نظر بگیرید فروشنده دیگر در کنار غرفه خود پشت میز کانتر ایستاده که بروشور و کاتالوگ های تبلیغاتی روی ان قرار دارد. بسته به نوع تاج دار و مگنتی می توان امکانات مختلفی نیز در اختیار گرفت. افراد در کنار میز کانتر به مطالعه و بازدید از کاتالوگ ها می پردازند و در صورت نیاز سوال های خود را از فروشنده می پرسند. ترتیب و چیدمان بروشور و کاتالوگ ها روی این میز به گونه ای است که دسته بندی و نظم بخوبی رعایت شده با این حال:

 • اطلاع رسانی و نحوه ارتباط با مشتری با کیفیت مطلوب انجام می شود.
 • بازاریاب انرژی کمتری صرف توضیحات و نگهداری بروشور ها می کند.
 • مشتریان به راحتی با میز کانتر ارتباط گرفته و بروشورهای مورد نیاز خود را از روی میز بر میدارند.
 • تبلیغات با پرستیژ بالاتر انجام می شود.

یا این کار نه تنها به کار خود ماهیت بخشیده اید، بلکه به شأن و جایگاه مشتریان خود نیز ارزش و احترام قائل شده اید. این مهم در نظر مخاطب بسیار برجسته خواهد شد و ارتباط و گفتمان پر بازده تری ر ا با فروشنده خواهد گرفت.


مزایای استفاده از میز کانتر در مکان های مختلف

همانطور که در بالا نیز گفته شد با کارآیی میز کانتر آشنا شده اید اما می توان مزیت های بیشتری را برای آن برشمرد که در زیر به شرح ان ها می پردازیم:

 1. امکان قرار گرفتن بروشور، پوستر و کاتالوگ های تبلیغاتی روی آن
 2. حجم کم و قابل استفاده در اماکن مختلف بدون محدودیت فضا
 3. بالا بردن سطح کیفی تبلیغات و پرستیژ بخشیدن به کسب و کار مورد نظر
 4. جابجایی راحت و نصب اسان
 5. برقراری ارتباط بهتر با مخاطب
 6. قابل استفاده در نمایشگاه، هتل ها، ایستگاه های مترو و غرفه های فروش
 7. افزایش قدرت مانور غرفه داران

جنس میز کانتر

میز کانتر، سازه‌ای است که بدنه اصلی را تشکیل می‌دهد و معمولاً از جنس آلومینیوم است و صفحاتی که از جنس ام دی اف هستند، روی این سازه قرار می‌گیرند. این صفحات تاشو بوده و اغلب دو طرف آن‌ها منحنی هستند که به همراه سایر تجهیزات مربوطه داخل کیف مخصوص خود قرار داده می شوند.

قسمت جلوی میز کانتر محل قرارگیری تبلیغات است که از جنس پلات و لمینت بوده و بوسیله ی نوارهای مغناطیسی به بدنه ی سازه متصل می شود و معمولاً نام شرکت، آدرس سایت و لوگوی شرکت به همراه یک طرح پس زمینه مناسب روی آن درج شده است. در قسمت پشتی میز کانتر، طبقاتی وجود دارند که این امکان را برای غرفه داران فراهم می‌کند تا کاتالوگ و بروشور خود را در این طبقات نگهداری کنند. وزن میز کانتر های نمایشگاهی سبک است و نصب آن در کمتر از 10 دقیقه انجام می‌شود.

فروش انواع میز کانتر در استند رسانه

 1. میز کانتر استند رسانه تنوع بالایی دارد:
 2. میز کانتر ریلی 1 نفره
 3. میز کانتر ریلی 2 نفره
 4. میز کانتر مگنتی 1 نفره
 5. میز کانتر مگنتی  2 نفره
 6. میزکانتر خارجی 1 نفره
 7. میز کانتر خارجی 2 نفره
 8. میزکانتر سمپلینگ تاجدارایرانی 1 نفره
 9. میزکانتر سمپلینگ تاجدارا یرانی 2 نفره
 10. میزکانتر سمپلینگ تاجدارABS 

فروش میز کانتر در استند رسانه

طراحی چاپ و نوع جنس میز کانتر استند رسانه از کیفیت بالا و ضمانت پس از فروش بر خوردار است. تخصص استند رسانه در فروش محصولات و سازه های نمایشگاهی و تبلیغات محیطی است که با 20 سال خدمت در این زمینه به یکی از فروشنده های نام آشنا و معتبر تبلیغاتی تبدیل شده است. قدرت تبلیغات و مانور میز کانتر بقدری بالا است که در میان فروشندگان و بازاریابان از محبوبیت فراوانی برخوردار بوده و امروزه انواع آن با تنوع ارائه خدمات در عرصه تبلیغات به کار رگفته می شود. در صورت تمایل به خرید میز کارنتر استند رسانه می توانید با شماره های تماس، ارتباط برقرار نمایید تا مشاوره های فروش بصورت کاملا رایگان از طریق کارشناسان بخش پشتیانی در اختیارتان قرار گیرد.

 


چرا هر مجموعه نیاز به ست اداری دارد؟ چرا هر مجموعه نیاز به ست اداری دارد؟
۲۳ آذر ۱۳۹۸
تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی
۲۶ آبان ۱۳۹۸
انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه انواع فولدر و کاربردهای آن در استند رسانه
۱۲ آذر ۱۳۹۸
پاپ آپ استند نمایشگاهی استند رسانه پاپ آپ استند نمایشگاهی استند رسانه
۲۶ آبان ۱۳۹۸
چاپ پلات و لمینت در استند رسانه چاپ پلات و لمینت در استند رسانه
۲۶ آبان ۱۳۹۸
پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، کوچه کاظم بیگی، بن بست دوم، پلاک 4، طبقه 4 ، واحد 4


به علت جابجایی هنوز خطوط  تلفن شرکت به مکان جدید منتقل نشده است لطفا با شماره همراه تماس بگیرید

تلفن : 68-67 665 665

همراه : 24 29 415 0939social social social social
میز کانتر چه کاربردهایی دارد؟