خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره استند رسانه تماس با استند رسانه مقالات
ورود عضویت سبد خرید 0
استند پرچمی بادبانی استند رسانه
استند پرچمی بادبانی استند رسانه

بطور قطع با استندهای تبلیغاتی آشنایی دارید و نمونه های مختلف آن را در مکان های مختلف دیده اید. استندهای تبلیغاتی یکی از پرمخاطب ترین روش های تبلیغاتی است که قدرت معرفی یک کسب و کار را در سه ثانیه دارد. استند پرچمی بادبانی نمونه ای از پرکاربردترین نوع استندهای تبلیغاتی است که در نمایشگاه ها، ورودی فروشگاه ها، مراکز خرید و غیره بکار گرفته می شود. اگر صاحب کسب و کاری هستید که به دنبال بهترین روش برای تبلیغات زود بازده اید، استند پرچمی بادبانی بعنوان بهترین گزینه تبلیغاتی خواهد بود.

کاربردهای استند پرچمی بادبانی

اولین ذهنیتی که با شنیدن نام استند بیاد خواهد امد استندهای قدیمی است که راهی جز قرار دادن پایه آن در زمین نبود. این امر دردسرهای فراوانی را به دنبال داشت از قبیل:

 1. استخدام افرادی برای کندن زمین و قرار دادن پایه استند در آن.
 2. نمونه استندهای قدیمی در ورودی ادارات، سازمان های مختلف، ورودی رستوران ها و سالن های ورزشی به وفور مشاهده می شد که با دردسرهایی از قبیل ایجاد مشکل در تردد عابران پیاده، ممنوعیت هایی شهرداری و دیگر مسائل مواجه می شد.
 3. علاوه بر موارد فوق استند در مقابل عوامل جوی و طبیعی در امان نبود. ثابت بودن، قابلیت حمل و جابجایی برای حفظ و نگهداری بیشتر استند را از میان می برد و عمر استند کوتاه تر از آنچه انتظار می رفت بود. با این حساب صرف هزینه برای استند به هیچ وجه مقرون به صرفه نبود. با توجه به این محدودیت و ممنوعیت ها طراحی استندهای پرچمی صورت گرفت که تحولی عظیم در عرصه تبلیغات به وجود آورد و بطور چشمگیری مورد استقبال کسب و کارهای مختلف قرار گرفت.

در همین راستا طی سال های گذشته استند در نمونه های متفاوت تولید و به بازار عرضه شد، بی شک به وفور با انواع ان در محل های مختلف  روبرو شده اید. از این میان همه استندها، استند پرچمی بادبانی به طور چشمگیری مورد استقبال سازمان ها و مراکز مختلف فروش قرار گرفت و جایگاه برتر تبلیغاتی را به خود اختصاص داد. در ایران کسب و کارهای مختلف به دنبال روش های تبلیغاتی کم هزینه و زود بازده هستند تا در مدت زمان کوتاهی توانایی معرفی و تبلیغات برند را در اماکن مختلف داشته باشد. استند پرچمی غرفه های نمایشگاهی، مراکز خرید و مکان های تجاری، فرودگاه ها و ورودی فروشگاه های بزرگ و غیره نشانگر اهمیت این موضوع است.

نکات مهم در نحوه تبلیغات با استند پرچمی بادبانی

استند پرچمی بادبانی زمانی بهترین کارایی را دارد که مخاطب با دیدن آن، دچار سردرگمی نشود. این ابزار قدرتمند به راحتی با نمایش یک تصویر، نام برند و توضیح مختصر (پیام، شعار یا هر جمله تبلیغاتی دیگر) باعث جذب مخاطب می شود. ارتفاع و ابعاد استند به گونه ای است که دید کافی را با وضوح می دهد که مزیت بزرگ آن برای جلب توجه افراد در نقاط دور و نزدیک محسوب می شود. مهم ترین عنصر کلیدی برای خوانا تر شدن استند ها، چاپ باکیفیت استند های تبلیغاتی توسط دستگاه های مدرن است. چاپ روی پرچم استند اگر با دستگاه های قدیمی انجام شود نه تنها رزولوشن تصاویر و نوشته ها را کاهش می دهد، بلکه از خوانایی و زیبایی اثر (طرح گرافیکی) نیز کم خواهد کرد.

برای تبلیغات با استند سه گام مهم را در پیش رو دارید:

1.     خرید استند مرغوب و با کیفیت

2.     طراحی استاندارد و اصولی (طرح گرافیکی تبلیغاتی)

3.     چاپ با کیفیت

اگر دو گام اول را با موفقیت طی کرده باشید و در مرحله چاپ ضعیف عمل کنید، حاصل تمام تلاش ها، صفر خواهد شد. در این زمینه کار را به افراد ماهر بسپارید تا مطلوب ترین نتایج را در زمینه تبلیغات به شما ارائه دهند.

استفاده از تصاویر در استند پرچمی بادبانی

اگر تمایل دارید استند پرچمی بادبانی فقط نمایشگر تصاویر تبلیغاتی باشد بهتر است از یک و یا نهایتا دو تصویر معناگر و مفهومی که حق مطلب را بخوبی ادا می کند، استفاده کنید. دقت داشته باشید تعدد تصاویر، پیامدی جز گیج شدن مخاطب را به دنبال نخواهد داشت که برخلاف کارایی موثر در زمینه تبلیغات با استند است.

نوع تبلیغات نوشتاری در استند پرچمی بادبانی

استند پرچمی بادبانی به راحتی با مخاطبان خود در فاصله های دور یا نزدیک ارتباط برقرار می کند. اگر به دنبال جذب مخاطب با استفاده از پیام های تبلیغاتی و شعارهای سازمان هستید بهتر است آن را در یک جمله کوتاه خلاصه کنید. برای به چالش کشیدن مخاطب جمله را به گونه ای بنویسید که جهت پیگیری موضوع، به شماره تماس، آدرس ایمیل و یا محل مورد نظر مراجعه نماید. استند پرچمی بادبانی زمانی بازخورد های مثبت می دهد که از نوشته های زیاد، پر نشوند.

نحوه استفاده از آرم و لوگو در استند پرچمی

در نظر بگیرید شما در جستجوی آدرس غرفه، فروشگاه و یا ورودی سالن یک برند هستید. مهم ترین المانی که در یافتن آدرس به شما کمک می کند یافتن آرم یا نشانی از برند مورد نظر است. برای برجسته شدن در اماکن پر ازدحام، استند پرچمی بادبانی همچون تابلو اعلاناتی بوده که از دور به راحتی خودنمایی می کند. هنگامی که یک سازمان یا کسب و کار، تبدیل به یک برند شده باشد، آرم یا نشان تجاری قدرت معرفی کسب و کار را در اماکن مختلف بصورت یونیک خواهد داشت. با استفاده از یک لوگو یا آرم بر روی استند به راحتی می توانید همچون راهنمای مخاطبان خود عمل کنید. اگر تاکنون اقدامی برای تبلیغات خود نکرده اید ما به شما توصیه می کنیم اینبار استند پرچمی بادبانی را برای تبلیغات خود امتحان کنید تا نتایج فوق العاده ان را مشاهده نمایید. بی شک استند تجربه تبلیغات ساده، کم هزینه و مؤثر در تبلیغات محیطی را طی مدت زمان کوتاهی به شما نشان خواهد داد.

شاید استفاده تبلیغاتی از استند پرچمی آن را بعنوان یک رسانه منحصرا تبلیغاتی در اذهان حک کرده باشد اما می توان انتظارات مهم دیگری نیز از آن داشت. برای اطلاع رسانی، ارائه گزارش و غیره، استند ها در محیط های اداری، سازمان های مختلف کاربردهای فراوانی دارد.

همانگونه که می دانید برای دست یافتن به نتایج مطلوب در هر زمینه ای بهتر است از استانداردها و اصول آن پیروی کنید تا به نتایج ایده آل دست یابید.

برای دریافت بهترین نتایج از استندها شایسته است، اصول طراحی استند پرچمی بادبانی رعایت شود تا عملکرد فوق العاده قدرتمند آن را ببینید در غیر اینصورت هزینه و زمانی را که صرف تهیه و استفاده از استند کرده اید به هدر رفته است.

مزایای مهم استند پرچمی بادبانی

 ابعاد، وزن و طراحی استند پرچمی بادبانی به گونه ای طراحی شده که به محبوبیت آن بیش از پیش سرعت بخشید. سازه استند قابل حمل و نصب در محیط های مختلف بدون هیچ محدودیتی است.

 1. استحکام و مقاومت بالا در عین حال سبک و قابل حمل
 2. روش تبلیغاتی به صرفه و آسان
 3. قابلیت تعویض طرح پرچم با صرف هزینه های پایین
 4. تنوع در ابعاد
 5. قابلیت تبلیغات و جذب مخاطب در سه ثانیه
 6. وضوح و دید بالا جهت تبلیغات محیطی
 7. امکان استفاده در اماکن پر ازدحام بدون ایجاد هیچگونه مزاحمتی
 8. بهترین ابزار تبلیغاتی جهت استفاده در نمایشگاه های بین المللی، هتل ها، ادارات و غیره
 9. قابلیت طراحی با توجه به علایق و سلیقه های مختلف
 10. قدرت انتقال پیام، معرفی و بازاریابی بصری بالا
 11. جذابیت و زیبایی در طراحی سازه

علاوه بر م وارد گفته شده در بالا، انواع استند پرچمی بادبانی برای سالن های ورزشی، سالن های زیبایی، فروشگاه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در میان استند های مختلف، استند بادبانی تنها یک نمونه از انواع پرچمی است.

انواع استند پرچمی

 • استند پرچمی تشریفاتی  CW361
 • استند پرچمی ساده  CW363
 • استند پرچمی خارجی دلفینی  CW380
 • استند پرچمی خارجی قوس دار بزرگ  CW381
 • استند پرچمی خارجی قوس دار کوچک  CW382
 • استند پرچمی خارجی قوس دار رنگی  CW383
 • استند پرچمی تی  CW384
 • استند پرچمی ۵ متری  CW385

فروش استند پرچمی بادبانی در استند رسانه

مجموعه استند رسانه طی 15 سال فعالیت در عرصه چاپ، طراحی و فروش استند های تبلیغاتی مفتخر به همکاری با سازمان ها، ارگان های دولتی و خصوصی و کسب و کارهای مختلف بوده است. طراحان ما در تیم طراحی استند رسانه بهترین نمونه های تبلیغاتی باکیفیت را به مشتریان گرامی ارائه می دهند تا ایده آل ترین نتایج را دریافت نمایید. جهت دریافت مشاوره و خرید با شماره تماس های در پنل ارتباط با ما تماس حاصل نمایید.


نقش انواع سازه های نمایشگاهی در تبلیغات نقش انواع سازه های نمایشگاهی در تبلیغات
۲۶ آبان ۱۳۹۸
تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی تنوع پاپ آپ استند نمایشگاهی
۲۶ آبان ۱۳۹۸
انواع رول آپ استند نمايشگاهی انواع رول آپ استند نمايشگاهی
۲۶ آبان ۱۳۹۸
پاپ آپ استند نمایشگاهی استند رسانه پاپ آپ استند نمایشگاهی استند رسانه
۲۶ آبان ۱۳۹۸
میز کانتر چه کاربردهایی دارد؟ میز کانتر چه کاربردهایی دارد؟
۲۶ آبان ۱۳۹۸
پیوند ها
اخبار سایت
دانلودها
مقالات
تماس با ما
آدرس :
تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، کوچه کاظم بیگی، بن بست دوم، پلاک 4، طبقه 4 ، واحد 4


به علت جابجایی هنوز خطوط  تلفن شرکت به مکان جدید منتقل نشده است لطفا با شماره همراه تماس بگیرید

تلفن : 68-67 665 665

همراه : 24 29 415 0939social social social social
استند پرچمی بادبانی استند رسانه